fifty (nu e mesaj de ura sau cv pl m bogdanel)

Aici ajung topicurile ce nu sunt postate unde trebuie sau nu au respectat modelul dat !
Locked
AmSaFacDouaZiare
Posts: 99

fifty (nu e mesaj de ura sau cv pl m bogdanel)

Post by AmSaFacDouaZiare » Sat Aug 25, 2018 4:35 am

bogdanel, din ce am inteles de la dany, l-ai banat ca joaca pe serverul lui caraza, ok, poate joaca, e libertatea lui, poate face ce vrea, poate juca pe ro, pe ..., pe .... cum facem majoritatea.

Crezi ca lui nu i s-a luat sa fie batjocorit de staff-ul tau magnific?
Crezi ca lui nu i s-a luat sa joace cu 10-20 playeri, fiindca Staff-ul tau nu se ocupa cu nimic si pune baza tot pe noi prin evente de cacao facand reclame din care intra 5-6 playeri maxim?
Crezi ca lui nu i s-a luat sa joace asa singur ?Fara prieteni, doar cativa?

Normal ca i s-a luat bai Bogdanele, normal, tuturor ni se ia, inclusiv tie, pun pariu ca si tu si Who jucati pe alte servere, pun pariu.

Si noua ni s-a luat, ai anuntat V7 acum 2 saptamani ca se va adauga in acea noapte, chiar acum 3, btw, unde e ? Unde este V7-le ?
Buguri nerezolvate, care afecteaza cu umpic sau cu mai mult jocul.
Jucatorii deja dau modurile / tot pe avere alte servere, stiu ca nu te intereseaza, le-ai luat banii te doare-n p*la, intelegi ?
Serios, Dany incerca prin videoclipuri pe youtube, si prin faptele lui, sa mai faca playerii sa mai joace Steel. Omului ii placea acest server.
Crezi ca dupa 8-10 ore pe santier la turnat betoane nu ti se ia si iti vine sa joci si alt metin ? Unde farmezi etc? Normal ca i se ia dupa orele alea de munca sa se relaxeze, pe Steel mai mult se enerva cu oamenii astia. Staff-ul tau magnific nu face absolut nimic, decat sa-si puna costumu ala de cacat de vip si sa dea palme la cur la samancutze in map1, parca il vad pe Andru. Tuturor ne e dor de serverul de dinainte...staff-ul asta si nepasarea ta a stricat acest server, parerea mea.

Peace

User avatar
AriehBaws
Posts: 156

Re: fifty (nu e mesaj de ura sau cv pl m bogdanel)

Post by AriehBaws » Sat Aug 25, 2018 8:54 am

Dupa ce ca a sters mai bine de juma'de forum crezi ca mai merita unban? Ne pisam pe el coaie,si-a cautat-o.
Image
Image

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5871
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: fifty (nu e mesaj de ura sau cv pl m bogdanel)

Post by [GM]Lexx » Sat Aug 25, 2018 8:56 am

Nu mă așteptam la așa ceva din partea lui . . .
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

AmSaFacDouaZiare
Posts: 99

Re: fifty (nu e mesaj de ura sau cv pl m bogdanel)

Post by AmSaFacDouaZiare » Sat Aug 25, 2018 1:32 pm

AriehBaws wrote:Dupa ce ca a sters mai bine de juma'de forum crezi ca mai merita unban? Ne pisam pe el coaie,si-a cautat-o.

a sters din cauza asta, ca s-a enervant ca a primit ban, pe degeaba, de asta, ca spun astia ca joaca pe serveru lu caraza ala

AmSaFacDouaZiare
Posts: 99

Re: fifty (nu e mesaj de ura sau cv pl m bogdanel)

Post by AmSaFacDouaZiare » Sat Aug 25, 2018 2:06 pm

ala1234 wrote:ce rpd a intrat fifty sa refaca topicu cu donatii mama
=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

mam lesinat

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: fifty (nu e mesaj de ura sau cv pl m bogdanel)

Post by [VIP]Thor » Sat Aug 25, 2018 2:44 pm

AmSaFacDouaZiare wrote:bogdanel, din ce am inteles de la dany, l-ai banat ca joaca pe serverul lui caraza, ok, poate joaca, e libertatea lui, poate face ce vrea, poate juca pe ro, pe ..., pe a..., cum facem majoritatea.

Crezi ca lui nu i s-a luat sa fie batjocorit de staff-ul tau magnific?
Crezi ca lui nu i s-a luat sa joace cu 10-20 playeri, fiindca Staff-ul tau nu se ocupa cu nimic si pune baza tot pe noi prin evente de cacao facand reclame din care intra 5-6 playeri maxim?
Crezi ca lui nu i s-a luat sa joace asa singur ?Fara prieteni, doar cativa?

Normal ca i s-a luat bai Bogdanele, normal, tuturor ni se ia, inclusiv tie, pun pariu ca si tu si Who jucati pe alte servere, pun pariu.

Si noua ni s-a luat, ai anuntat V7 acum 2 saptamani ca se va adauga in acea noapte, chiar acum 3, btw, unde e ? Unde este V7-le ?
Buguri nerezolvate, care afecteaza cu umpic sau cu mai mult jocul.
Jucatorii deja dau modurile / tot pe avere alte servere, stiu ca nu te intereseaza, le-ai luat banii te doare-n p*la, intelegi ?
Serios, Dany incerca prin videoclipuri pe youtube, si prin faptele lui, sa mai faca playerii sa mai joace Steel. Omului ii placea acest server.
Crezi ca dupa 8-10 ore pe santier la turnat betoane nu ti se ia si iti vine sa joci si alt metin ? Unde farmezi etc? Normal ca i se ia dupa orele alea de munca sa se relaxeze, pe Steel mai mult se enerva cu oamenii astia. Staff-ul tau magnific nu face absolut nimic, decat sa-si puna costumu ala de cacat de vip si sa dea palme la cur la samancutze in map1, parca il vad pe Andru. Tuturor ne e dor de serverul de dinainte...staff-ul asta si nepasarea ta a stricat acest server, parerea mea.

Peace
LOL atata adevăr ca ma doare pe mine. :C

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: fifty (nu e mesaj de ura sau cv pl m bogdanel)

Post by [MOD]Lorena » Fri Aug 31, 2018 3:00 pm

t/c şi coş aici nu vorbim de alte sv şi de ceea ce a făcut dany şi nici de owner, ai ceva de vorbit cu Fifty il suni pe nr de la donaţii.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Locked