cum adica rasiale fa

Aici ajung topicurile ce nu sunt postate unde trebuie sau nu au respectat modelul dat !
Locked
AmSaFacDouaZiare
Posts: 99

cum adica rasiale fa

Post by AmSaFacDouaZiare » Mon Sep 03, 2018 9:28 pm

so, dragul meu, avertisment ai primit
uite ce spune aici regulamentul:
Sunt interzise de asemenea discriminarile rasiale si orice comentarii care pot fi considerate jignitoare de anumite persoane.
Staff-ul forumului va stabili in ce masura cuvintele unui utilizator sunt considerate jignitoare la adresa lor sau a celorlalti utilizatori ai forumului.


viewtopic.php?f=67&t=27800

apreciez ca pui atat de mult accent pe aspect si te preocupa persoana mea tbh
T/C!
fa cum poti sa fi atat de pruasta zic de diabla fa pruaaaaaaaaaaaasto

"Sunt interzise de asemenea discriminarile rasiale si orice comentarii care pot fi considerate jignitoare de anumite persoane. "
****************************************************************************************************************************************

User avatar
[MOD]Gambit
Posts: 373

Re: cum adica rasiale fa

Post by [MOD]Gambit » Mon Sep 03, 2018 9:31 pm

prost mai esti, fereasca
Image

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: cum adica rasiale fa

Post by [VIP]Thor » Tue Sep 04, 2018 2:51 am

AmSaFacDouaZiare wrote:so, dragul meu, avertisment ai primit
uite ce spune aici regulamentul:
Sunt interzise de asemenea discriminarile rasiale si orice comentarii care pot fi considerate jignitoare de anumite persoane.
Staff-ul forumului va stabili in ce masura cuvintele unui utilizator sunt considerate jignitoare la adresa lor sau a celorlalti utilizatori ai forumului.


viewtopic.php?f=67&t=27800

apreciez ca pui atat de mult accent pe aspect si te preocupa persoana mea tbh
T/C!
fa cum poti sa fi atat de pruasta zic de diabla fa pruaaaaaaaaaaaasto

"Sunt interzise de asemenea discriminarile rasiale si orice comentarii care pot fi considerate jignitoare de anumite persoane. "
FA AICI SE VB DESPRE DISCRIMINARI RASIALE, ADICA DACA RAZI DE UNU CA E ALAH SAU CA E TIGAN, INTELEGI?PE LANGA ZICE DE COMENTARII HANDICAPATA PULII MELE NU ZICE DE MORTI MATI A PUS O POZA BAGAMIAS PULAN TINE CAI SUGIPULA LU WHO SATI LASE CACA TU ALA DE MIS
Lasa fata în pace ma, castrat vergin ce ești. Dacă îți dă mintea ei iei 3 premii Nobel nefăcând nimic. Ah și da... Învață in mm sa scrii corect, cât de cât. Jet d'aci ca puți!

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: cum adica rasiale fa

Post by [Diva]Diabla » Tue Sep 04, 2018 7:46 am

normal ......... tu intelgi ce vrei, ca de fiecare data
eu am dat copy paste la regulament doar, nu am inlocuit sau taiat ceva.
ai edit + warn + cos
a, T/C!

Locked