Hades, vreau doar sa stiu cand mi-a rasp who la cererea mea

Aici ajung topicurile ce nu sunt postate unde trebuie sau nu au respectat modelul dat !
Locked
[Dn]Cupidon
Posts: 12

Hades, vreau doar sa stiu cand mi-a rasp who la cererea mea

Post by [Dn]Cupidon » Sat Sep 22, 2018 4:17 pm

numele contului: sunt mai multe deci nu are rost
numele caraacter; la fel sunt multe
motiv: furt

vinovatul doreste unban doar pe celalalte conturi nu si pe [Dn]TheRealk
intrebarea mea: de ce s-a luat ban ip ? eu stiu ca se ia doar jail pe acel caracter...sau ban pe acel cont daca este cazul stiu multi playeri care au furat si au luat ban doar pe acel cont sau doar acel caracter, realk este o cauza mai speciala de asta a luat ban IP sau de ce ?toti stafii cred ca aveti ceva cu el, dar ganditi-va este un player normal care era printre bossii serverului.
P.S. el nici nu stie ca i-am facut cerere unban, dar i-am facut eu pentru ca se apropie ziua lui si vreau sa ii fac un cadou.
WHO vreau raspunsul la : de ce a luat ban IP?"eu stiu ca se ia doar pe contul respectiv pentru a nu se putea recupera itemele .
Refac pana când raspunde WHO in persoana nu prin intermediul altcuiva?sau are WHO ban pe forum si nu stiu eu?
Who va rog...
edit: STIU CA NU VA LUA UNBAN DAR DORESC MOTIVUL CONCRET DE LA WHO NU PRIN INTERMEDIUL VOSTRU, WHO POATE SCRIE FRUMOS MORTIVUL SI NU VA MAI DERANJEZ
Vreau de la who, scrie clar...
cer sa nu fie pusa cererea la rezolvate pana cand nu raspunde who..

Crezut ca ai scapat who ?:))))))))))))))))))))))))))))))))))
viewtopic.php?f=58&t=28000 AM CERUT CEVA CARE NU A FOST RESPECTAT, WHO NU FACI NIMIC ? VR SA MA CAC PE FATA TA DE BOU IMPUTIT ?AM FACUT ACEST TOPIC DE 187264925834520978345 DE ORI, ESTI ATAT DE LENES INCAT SA NU RASPUNZI LA NICI UNUL, SI SA NU CITESTI ACEL NUMAR ?BAI NESIMTITULE, CHIAR ASA ? NU ITI ESTE DELOC RUSINE ?VR SA FACI PARTE SIN STAFFUL M2S ?EU CRED CA DOAR FIFTY AR TREBUI SA FIE, AVAND IN VEDERE CA TU INTR-UN FEL TE CACI PE FATA NOASTRA SI DOAR NE IEI BANII, BOULE
Rog frumos cel/cea care da t/c + mutata cererea la rezlvate sa zica si aici (handicapsatu'/handicaapsata)
viewtopic.php?f=58&t=28030 HADES SCRIE CLAR CA STIU CA NU PRIMESTE UNBAN+ CA AM CERUT DE LA WHO TE-N @#@!# #$@%%
Bai hades, intelege omule, ca nu ai de ce sa ma sanctionezi daca eu fac cerere si nu primesc raspunsul de la who eu nu o sa ma las, o sa fac 90 de ani o sa fac cererea, pana cand va muri who si matale
da, asta e forum metin2 steel, cand vine vorba de realk, mars in mortii matii de pe sv asta ziceti smr gigel
.
Hades, vreau doar sa stiu cand mi-a raspuns who la cererea mea...
Apropo, cum drq sa faca cerere, daca are ip pe telefonul lui+al mamei sale+pe pc ?

Locked