Roua fixa?!

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Roua fixa?!

Post by [VIP]Admir » Wed Mar 08, 2017 12:04 pm

Tre' sa te dezamagesc aici... Contra.
Adica neah, care ar mai fi farmecul daca totul ti se va pune pe tava.

User avatar
[SGA]Zohan.
Posts: 404

Re: Roua fixa?!

Post by [SGA]Zohan. » Wed Mar 08, 2017 12:54 pm

pro

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5872
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: Roua fixa?!

Post by [GM]Lexx » Mon Jun 05, 2017 8:57 am

Hm, UP! :mrgreen:
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

Pablo Escobar
Posts: 48

Re: Roua fixa?!

Post by Pablo Escobar » Mon Jun 05, 2017 1:37 pm

[VIP]Lexx wrote:M-am gandit la ceva, ce ar fii ca roua sa fie si la noi fixa?
Adica sa nu mai pice un bonus aleatoriu.
AVANTAJE: Nu trebuie sa cheltui 1kkk pentru ati pica roua de 20% . Procentajul fiind variabil acum.
DEZAVANTAJE: Nu am ---
:arrow: Iata roua: http://tinypic.com/m/iyh6kg/1
Pareri: PRO/CONTRA?

tău*

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Roua fixa?!

Post by [MOD]Lorena » Mon Jun 05, 2017 2:11 pm

pro.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Kizev
Posts: 1177

Re: Roua fixa?!

Post by Kizev » Mon Jun 05, 2017 2:21 pm

[VIP]Admir wrote:Tre' sa te dezamagesc aici... Contra.
Adica neah, care ar mai fi farmecul daca totul ti se va pune pe tava.

+1, contra. Vrei rouă 20%? Te duci, farmezi bani, îi cheltui până pică rouă 20% și mergi să farmezi alții. Oricum e down pvm-ul pe Steel, ce mai facem dacă punem tot de-a gata?

ala123456789
Posts: 23

Re: Roua fixa?!

Post by ala123456789 » Mon Jun 05, 2017 3:08 pm

[SGA]Kizev wrote:
[VIP]Admir wrote:Tre' sa te dezamagesc aici... Contra.
Adica neah, care ar mai fi farmecul daca totul ti se va pune pe tava.

+1, contra. Vrei rouă 20%? Te duci, farmezi bani, îi cheltui până pică rouă 20% și mergi să farmezi alții. Oricum e down pvm-ul pe Steel, ce mai facem dacă punem tot de-a gata?
pai ma... modul e totul pe tava, dai niste bani si iei ce vrei... Macar sa i ajute si pe nemodati cu cv. deci faci un cont de lvl 1 si daca l cresti pana la 250 nu cred ca faci 2kkk. trebe sa ti faci cont anumit pt farmat in v4, dar daca n ai cu ce sa bonusezi si sa cumperi iteme pt setu de v4 te lasi. tu cu 300 de moduri vii si spui aici ca avem totu de-a gata... du te drc si stai pe nemod. fa ti un cont mic, fara nimic si joaca sa vezi si tu. fara sa te ajute cnv, sa te faci prost si mai iei cate o teapa, ca asa e cand intra unu nou si nu stie... normal ca se lasa cand n are si el o marmura in shop si trb sa stea 10 zile sa si puna al 5 lea bns pe iteme, cand vede ca trb sa puna 15 pietre pe o arma sa i reuseasca si mai sunt si modati care il omoara tot timpu si ii dau teapa pe singura donatie pe care a primit o si el.

Pablo Escobar
Posts: 48

Re: Roua fixa?!

Post by Pablo Escobar » Mon Jun 05, 2017 3:27 pm

marmura la shop şi roua/tăul permanent nu e un lux, ci o necesitate.
mă andrule te plângi că srv devine tot mai puţin PVM, ai încercat să faci tu nişte acc teea+9 (să farmezi tu pt. yang şi materialele cerute), să plusezi şi să bagi nişte pietre pe armă-armură, să faci lvl 250, să farmezi pt pap flori să faci marmură ? să faci rost de rouă ? (roua pe srv nu o poţi cumpăra, ea cade din tradafiri-dovleci, etc), eu am stat 30 minute să mi iau TĂU cu full bonus (50 tău = 25kkk), cumperi de 5-6-7 şi rămâi fără yang + că să farmezi în v4 e foarte naşpa, se mai face bug de la rate şi faci lvl şi trb să ţi faci alt cont să mergi cu ăla la farmat
nici pet nu găseşti, trb să faci negoţ cu playerii din blue să cumperi şi cred că cu toţii ştim că regatul blue are cei mai proşti playeri, ăia îmi cereau 2 donaţii pe un pet

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: Roua fixa?!

Post by [VIP]Sophieee » Mon Jun 05, 2017 3:45 pm

ala123456789 wrote:
[SGA]Kizev wrote:
[VIP]Admir wrote:Tre' sa te dezamagesc aici... Contra.
Adica neah, care ar mai fi farmecul daca totul ti se va pune pe tava.

+1, contra. Vrei rouă 20%? Te duci, farmezi bani, îi cheltui până pică rouă 20% și mergi să farmezi alții. Oricum e down pvm-ul pe Steel, ce mai facem dacă punem tot de-a gata?
pai ma... modul e totul pe tava, dai niste bani si iei ce vrei... Macar sa i ajute si pe nemodati cu cv. deci faci un cont de lvl 1 si daca l cresti pana la 250 nu cred ca faci 2kkk. trebe sa ti faci cont anumit pt farmat in v4, dar daca n ai cu ce sa bonusezi si sa cumperi iteme pt setu de v4 te lasi. tu cu 300 de moduri vii si spui aici ca avem totu de-a gata... du te drc si stai pe nemod. fa ti un cont mic, fara nimic si joaca sa vezi si tu. fara sa te ajute cnv, sa te faci prost si mai iei cate o teapa, ca asa e cand intra unu nou si nu stie... normal ca se lasa cand n are si el o marmura in shop si trb sa stea 10 zile sa si puna al 5 lea bns pe iteme, cand vede ca trb sa puna 15 pietre pe o arma sa i reuseasca si mai sunt si modati care il omoara tot timpu si ii dau teapa pe singura donatie pe care a primit o si el.
Pablo Escobar wrote:marmura la shop şi roua/tăul permanent nu e un lux, ci o necesitate.
mă andrule te plângi că srv devine tot mai puţin PVM, ai încercat să faci tu nişte acc teea+9 (să farmezi tu pt. yang şi materialele cerute), să plusezi şi să bagi nişte pietre pe armă-armură, să faci lvl 250, să farmezi pt pap flori să faci marmură ? să faci rost de rouă ? (roua pe srv nu o poţi cumpăra, ea cade din tradafiri-dovleci, etc), eu am stat 30 minute să mi iau TĂU cu full bonus (50 tău = 25kkk), cumperi de 5-6-7 şi rămâi fără yang + că să farmezi în v4 e foarte naşpa, se mai face bug de la rate şi faci lvl şi trb să ţi faci alt cont să mergi cu ăla la farmat
nici pet nu găseşti, trb să faci negoţ cu playerii din blue să cumperi şi cred că cu toţii ştim că regatul blue are cei mai proşti playeri, ăia îmi cereau 2 donaţii pe un pet
mai bine nici că puteam s-o zic, +1 & pro !
Passe, passe, passera, la dernière restera

[VIP]Mars
Posts: 13

Re: Roua fixa?!

Post by [VIP]Mars » Thu Jun 15, 2017 3:53 pm

Pablo Escobar wrote:marmura la shop şi roua/tăul permanent nu e un lux, ci o necesitate.
mă andrule te plângi că srv devine tot mai puţin PVM, ai încercat să faci tu nişte acc teea+9 (să farmezi tu pt. yang şi materialele cerute), să plusezi şi să bagi nişte pietre pe armă-armură, să faci lvl 250, să farmezi pt pap flori să faci marmură ? să faci rost de rouă ? (roua pe srv nu o poţi cumpăra, ea cade din tradafiri-dovleci, etc), eu am stat 30 minute să mi iau TĂU cu full bonus (50 tău = 25kkk), cumperi de 5-6-7 şi rămâi fără yang + că să farmezi în v4 e foarte naşpa, se mai face bug de la rate şi faci lvl şi trb să ţi faci alt cont să mergi cu ăla la farmat
nici pet nu găseşti, trb să faci negoţ cu playerii din blue să cumperi şi cred că cu toţii ştim că regatul blue are cei mai proşti playeri, ăia îmi cereau 2 donaţii pe un pet
Pro +1

Post Reply