Na poftim ambiţie ,MOD panel.

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
User avatar
[VIP]Răzv
Posts: 379
Location: Micro Air of Texas.

Na poftim ambiţie ,MOD panel.

Post by [VIP]Răzv » Sun Feb 28, 2016 3:54 am

Propun să se implementeze panoul pentru [MOD] ,ori asta ori să se scoată de tot ,ce cohones atât spam ,că doar na suntem 100 de [VIP] ,se supără Lady anonima aici de faţă .
A,da şi asta vine de la mine,ca VIP 8-)
Rutina îmi dă teroare, de-aia îmi plac schimbările
Şi mă plictisesc uşor, de-aia schimb şi stările.

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Na poftim ambiţie ,MOD panel.

Post by [MOD]Lorena » Sun Feb 28, 2016 3:56 am

Prooooo bby .
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
OldFarmer
Posts: 269

Re: Na poftim ambiţie ,MOD panel.

Post by OldFarmer » Sun Feb 28, 2016 4:01 am

PRO și de la mine !!!
Image
Image

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5872
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: Na poftim ambiţie ,MOD panel.

Post by [GM]Lexx » Sun Feb 28, 2016 11:30 am

PRO
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

User avatar
xxxRadu
Posts: 266
Location: FAN [GM]JustMe

Re: Na poftim ambiţie ,MOD panel.

Post by xxxRadu » Sun Feb 28, 2016 12:00 pm

PRO
Image by [Dn]Cryss
Image
Image by Adinna

User avatar
Miha ✌
Posts: 650
Location: cry me a river

Re: Na poftim ambiţie ,MOD panel.

Post by Miha ✌ » Sun Feb 28, 2016 1:21 pm

Double post, da, vine de la VIP, da :lol: :lol: :lol: :lol: nu cred ca mai are rost sa comentezi, esti constient si tu de ce ai facut aici, app, propunerea e degeaba, skz.
Image
» „Numai după invidia altora îți dai seama de propria ta valoare.” «

User avatar
[VIP]Răzv
Posts: 379
Location: Micro Air of Texas.

Re: Na poftim ambiţie ,MOD panel.

Post by [VIP]Răzv » Sun Feb 28, 2016 3:30 pm

Miha ✌ wrote:Double post, da, vine de la VIP, da :lol: :lol: :lol: :lol: nu cred ca mai are rost sa comentezi, esti constient si tu de ce ai facut aici, app, propunerea e degeaba, skz.
Una la mână dublu post e pentru răspunsuri ,astea sunt topicuri,doi la mână ,nu cred că eşti conştientă de ce am făcut topicu' ,nu ,nu e să mă dau în spectacol sau pentru atenţie ,văd că vorbiţi aiurea şi în necunoştinţă de cauză. Eu dacă vreau să avansez şi stau până la 3-4 dimineaţa ,cine p*la mea mă dă on ,chit că sunt 4-5 playeri pe tot svr ,mi se scoală mie să mă dau on ,cum o fac îmi spui şi mie? Plus că nu vreau să stau să depind de un staff pentru chestia asta.
Nu contează că nu se răspunde pe forum dar într-o oare care măsură topicurile astea ajung şi la Disayer.
Ştii prea bine că nu mă interesează dacă e sau nu degeaba.
Rutina îmi dă teroare, de-aia îmi plac schimbările
Şi mă plictisesc uşor, de-aia schimb şi stările.

User avatar
Anna♕
Posts: 181
Location: The Real Q.

Re: Na poftim ambiţie ,MOD panel.

Post by Anna♕ » Sun Feb 28, 2016 3:47 pm

io nujt...cred ca pro, e putin ilogic sa avansezi in grad si sa nu mai ai panou :lol: :ugeek:
We can't all be queens, someone has to clap when I go by.
Image
Image
''Si cel mai tare doare sa vezi persoana iubita ca iubeste pe altcineva''-Andru 2k16
Image

User avatar
Miha ✌
Posts: 650
Location: cry me a river

Re: Na poftim ambiţie ,MOD panel.

Post by Miha ✌ » Sun Feb 28, 2016 4:07 pm

[VIP]Răzv wrote:
Miha ✌ wrote:Double post, da, vine de la VIP, da :lol: :lol: :lol: :lol: nu cred ca mai are rost sa comentezi, esti constient si tu de ce ai facut aici, app, propunerea e degeaba, skz.
Una la mână dublu post e pentru răspunsuri ,astea sunt topicuri,doi la mână ,nu cred că eşti conştientă de ce am făcut topicu' ,nu ,nu e să mă dau în spectacol sau pentru atenţie ,văd că vorbiţi aiurea şi în necunoştinţă de cauză. Eu dacă vreau să avansez şi stau până la 3-4 dimineaţa ,cine p*la mea mă dă on ,chit că sunt 4-5 playeri pe tot svr ,mi se scoală mie să mă dau on ,cum o fac îmi spui şi mie? Plus că nu vreau să stau să depind de un staff pentru chestia asta.
Nu contează că nu se răspunde pe forum dar într-o oare care măsură topicurile astea ajung şi la Disayer.
Ştii prea bine că nu mă interesează dacă e sau nu degeaba.
Fapfap, daca te gandeai si tu putin, nu era vorba de double post la topicuri *nu-s asa proasta, keep calm*, am scris si in celalalt topic ca Andru isi sterge mesajele, ok? Cui ii pasa ca vreti voi sa va dati on la 3-4 dimineata? dap, aproape nimanui si repet, daca erati mai multi poate conta, dar asa nu prea va acorda nimeni importanta. Da, topicurile astea ajung la Disayer, si? crezi ca se rezolva ceva? nu, am mai spus asta si o s-o spun de cate ori e nevoie, daca ei se implicau panoul asta trebuia sa fie implementat de mult, avand in vedere faptul ca s-a mai propus asta.

Daca nu te interesa nu cred ca mai veneai cu sugestia, stii? Daca nu te interesa o lasai asa si nu mai raspundeai la comentariile mele. :lol:
Image
» „Numai după invidia altora îți dai seama de propria ta valoare.” «

User avatar
2Pac&WestSide
Posts: 63

Re: Na poftim ambiţie ,MOD panel.

Post by 2Pac&WestSide » Sun Feb 28, 2016 4:13 pm

Poti sa dai si pe striga , se vede in toate regatele nu e nevoie pe global . Daca tot stai pana la 3-4 Dimi ;) . Nu are rost topicul aceesta daca sunt daca sunt atatea cai a rezolvarii problemei cu "Mod Panel ". Ai avansat , nu mai ai mod Panel , cauti tu pleyeri care au nevoie de tine , ai ajuns la alt nivel . So Contra , daca tot vreti SGA/Lady pe gratis , ajutati pleyeri fara sa dea ei pm .
Image
Image
Image

Locked