PRO / CONTRA

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
Locked
Hector
Posts: 55

PRO / CONTRA

Post by Hector » Sat Aug 23, 2014 10:42 pm

Ce-ar fi să facem noi de bună voie reclamă gratuită la server în loc să ne plângem că ne pleacă playerii ? Zic şi eu . Şi Fifty în loc să stea cu mâinile în sân , ar trebui să mai adauge şi el câteva noutăţi . Am văzut la alte servere de metin2, catacombe unde găseai diferiţi mobi , îi omorai şi picau costume , frizuri , iteme pentru up ... . Sau o altă idee : MAI MULTE ITEME LA EVOLUŢII , MAI ALES LA ACCESORII !

User avatar
[Dn]Joker
Posts: 18

Re: PRO / CONTRA

Post by [Dn]Joker » Sat Aug 23, 2014 11:55 pm

Tu de spus spui, dar nu te gandesti ce munca e ca sa adaugi mobi noi, dropuri noi, evolutii noi , e munca multa . Ar fi bine daca ar adauga, dar nu putem sa-i spunem Owner-ului sa faca absolut ce vrem noi, mai ales ca are si familie de intretinut, dar , de la mine ai un PRO .
Image
Image
Image

xRockBoy
Posts: 107

Re: PRO / CONTRA

Post by xRockBoy » Sun Aug 24, 2014 1:44 am

Hector wrote:Ce-ar fi să facem noi de bună voie reclamă gratuită la server în loc să ne plângem că ne pleacă playerii ? Zic şi eu . Şi Fifty în loc să stea cu mâinile în sân , ar trebui să mai adauge şi el câteva noutăţi . Am văzut la alte servere de metin2, catacombe unde găseai diferiţi mobi , îi omorai şi picau costume , frizuri , iteme pentru up ... . Sau o altă idee : MAI MULTE ITEME LA EVOLUŢII , MAI ALES LA ACCESORII !
Si daca facem reclama, vin playerii, iau mute ca vrea x sau y, kick fara motiv, nu pot creste de modati, nu pot face iteme de modati, crezi ca nu pleaca inapoi? [/b]
Image

User avatar
[VIP]Răzv
Posts: 379
Location: Micro Air of Texas.

Re: PRO / CONTRA

Post by [VIP]Răzv » Sun Aug 24, 2014 4:47 am

xRockBoy wrote:
Hector wrote:Ce-ar fi să facem noi de bună voie reclamă gratuită la server în loc să ne plângem că ne pleacă playerii ? Zic şi eu . Şi Fifty în loc să stea cu mâinile în sân , ar trebui să mai adauge şi el câteva noutăţi . Am văzut la alte servere de metin2, catacombe unde găseai diferiţi mobi , îi omorai şi picau costume , frizuri , iteme pentru up ... . Sau o altă idee : MAI MULTE ITEME LA EVOLUŢII , MAI ALES LA ACCESORII !
Si daca facem reclama, vin playerii, iau mute ca vrea x sau y, kick fara motiv, nu pot creste de modati, nu pot face iteme de modati, crezi ca nu pleaca inapoi? [/b]
Steelu' e deja o speranţă pierdută cu renumele de "Serverul modaţilor" nimeni nu are tupeul să se apuce să joace . .sincer o speranţă ar fi incă "o lume" cum ar fi încă un server alipit clientului ăsta ,doar că serverul celălalt să fie pvm-pvp, mai mult pvm, fără moduri . Da, ştiu că aberez aici dar, ar fi o idee mult mai bună şi cred că asta ar aduce playerii pe server. Sper că Bogdan o să arunce o privire la topicul ăsta .
Rutina îmi dă teroare, de-aia îmi plac schimbările
Şi mă plictisesc uşor, de-aia schimb şi stările.

User avatar
[VIP]Seba.
Posts: 275
Contact:

Re: PRO / CONTRA

Post by [VIP]Seba. » Mon Aug 25, 2014 1:50 am

De abia are serveru asta membri staff on,apai celalalt server + ca uni nu isi fac treaba..
Image
Image
Image

User avatar
[VIP]Dany
Posts: 631
Location: Bucuresti
Contact:

Re: PRO / CONTRA

Post by [VIP]Dany » Thu Jan 29, 2015 4:24 am

Image
Image
[̲̅A̲̅][̲̅N̲̅][̲̅A̲̅] ◑෴◐ ̿ ̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\ ◢ ◤ ►▼◄ "Set mod v5 2014/2015" http://i67.tinypic.com/a27rcg.png Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ®҉๖ ❻❾ ♧ ☆ ¤ •● •ิ.•

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: PRO / CONTRA

Post by [VIP]Adinna » Sat Apr 04, 2015 7:43 pm

Reclame se fac , şi se vor face în continuare .
Evoluţii şi multe altele vor apărea !
T/C !
Image

Locked