Eventuri vechi

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Eventuri vechi

Post by [Diva]Diabla » Thu Jun 09, 2016 6:23 pm

da,am făcut PVM ..de multe ori ... poate erau foarte mulţi on dar la event s-au prezentat maxim 10 .. aşa că PVM cade cât despre piraţi am să vorbesc cu colegii mei să facem unul sâmbătă, iar dacă vor participa mulţi îl vom include în lista de evente mai dese.


AlaBala
Posts: 12

Re: Eventuri vechi

Post by AlaBala » Tue Jun 14, 2016 10:13 am

UP !

Adea
Posts: 96
Location: Lora

Re: Eventuri vechi

Post by Adea » Tue Jun 14, 2016 12:12 pm

#misslabella

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5872
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: Eventuri vechi

Post by [GM]Lexx » Sun Jul 03, 2016 2:42 pm

bamp!
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: Eventuri vechi

Post by [VIP]Adinna » Sun Jul 03, 2016 3:19 pm

O să încerc să fac curând PVM însă când vor fii ceva mai mulţi playeri, deşi nu prea vin.. mna.
Legat de eventul cu piraţii Tanaka, doar pe forum cred că se poate face, cum a făcut Yako atunci.. printuri cu ei vii + ei morţi.
Pe joc nu se poate face că nu pică nimic şi nu are rost..
Am stat 20 de minute şi am bătut la ei şi degeaba. Şi la level mic/mare.. Taz la fel.
Dovadă: :arrow: http://imgur.com/a/RZQGY
Image

User avatar
Mikachu
Posts: 140

Re: Eventuri vechi

Post by Mikachu » Sun Jul 03, 2016 3:52 pm

Nu faceți dq pvm că e logic că nu participă nimeni :lol: :lol: și când erau mai mulți playeri nu participa nimeni, veneau doar ăștia cu moduri să se distreze pe seama nemodaților omorându-i, nu de altceva.

Eventul cu pirații al lui Yako a fost total diferit și cred că era singurul care făcea evente diferite, nu d-astea care se repetă la nesfârșit în diferite moduri "aduceți-mi balsam de baie și un burete și primii care le aduc primesc armă donații" sau "faceți un blestem care alungă ploaia că eu am chef să merg la ștrand și primiți mod 100". Dar dacă unii sunt proști vai mama lor și de frică nu au acceptat reîntoarcerea lui Yako că le-ar putea lua gradul să stea liniștiți, că în curând n-o să-l mai aibă dacă serverul continuă să decadă. *stați calmi, nu sunt pupincuristă, dacă ar fi revenit probabil că aș fi continuat să îl înjur/stresez și aș mai fi luat ban de 10 ori, nu e cazul de pupincurism aici, dar e un oarecare respect pe care el a știut să îl impună în rândul playerilor*

→ untouchable ←

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: Eventuri vechi

Post by [VIP]Adinna » Sun Jul 03, 2016 4:14 pm

Mikachu wrote: e un oarecare respect pe care el a știut să îl impună în rândul playerilor*

Greşit, nu şi-a impus niciun respect Yako.
Şi l-a câştigat, ăla e adevăratul respect, nu ăla impus prin pedepse gen mute, jail, etc. pe motiv că-s unii aiurea. * ce-i drept, unii întrec limita - playeri *
Image

User avatar
Mikachu
Posts: 140

Re: Eventuri vechi

Post by Mikachu » Sun Jul 03, 2016 4:26 pm

[A]Adinna wrote:
Mikachu wrote: e un oarecare respect pe care el a știut să îl impună în rândul playerilor*

Greşit, nu şi-a impus niciun respect Yako.
Şi l-a câştigat, ăla e adevăratul respect, nu ăla impus prin pedepse gen mute, jail, etc. pe motiv că-s unii aiurea. * ce-i drept, unii întrec limita - playeri *
Adevărat, nu m-am exprimat eu bine. :lol:
btw, nu ai fi văzut pe atunci pe cineva *poate vreo 3-4* să își bată joc în așa hal de membrii staff, cum de altfel o fac mai toți azi *nu de toți, doar de majoritatea* :ugeek:
→ untouchable ←

User avatar
[VIP]Al3x
Posts: 1220
Location: A♥A

Re: Eventuri vechi

Post by [VIP]Al3x » Sun Jul 03, 2016 7:38 pm

Dati Image
Image
Să ierți, e divin.
Să-i dai dracu, e senzațional. ^_^

User avatar
[VIP]Adinna
Posts: 5597
Location: » la dracu la Mereni
Contact:

Re: Eventuri vechi

Post by [VIP]Adinna » Sun Jul 03, 2016 8:09 pm

T/C pentru cel mai frumos dintre urâți ! ❤
Image

Locked