Costume Arme.

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
User avatar
[VIP]Valy
Posts: 356
Location: #DPAS

Re: Costume Arme.

Post by [VIP]Valy » Mon Mar 20, 2017 5:12 pm

Allooo, Gara ! Ai incurcat borcanele, aici nu dai tu t/c, o nulitate, dai t/c când se cere, nu ca ţi se scoală ţie, clar?!
"Dacă Dumnezeu există, va trebui să-mi implore iertarea" !

Image

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5872
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: Costume Arme.

Post by [GM]Lexx » Mon Mar 20, 2017 5:47 pm

[MISS]Lorena wrote:t/c serverul nu se poate muta pe 40 k incă..
[SGA]Berila wrote:Allooo, Gara ! Ai incurcat borcanele, aici nu dai tu t/c, o nulitate, dai t/c când se cere, nu ca ţi se scoală ţie, clar?!
Șefu' scz că te scot din visare, dar asta e realitatea, serverul nu este 40k pentru a putea fii adăugate ''Skin-urile pt arme'', poate printr-un viitor update, dar momentan nu se poate adăuga așa ceva în versiunea de game actuală.
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Costume Arme.

Post by [VIP]Admir » Mon Mar 20, 2017 5:57 pm

[VIP]Lexx wrote:
[MISS]Lorena wrote:t/c serverul nu se poate muta pe 40 k incă..
[SGA]Berila wrote:Allooo, Gara ! Ai incurcat borcanele, aici nu dai tu t/c, o nulitate, dai t/c când se cere, nu ca ţi se scoală ţie, clar?!
Șefu' scz că te scot din visare, dar asta e realitatea, serverul nu este 40k pentru a putea fii adăugate ''Skin-urile pt arme'', poate printr-un viitor update, dar momentan nu se poate adăuga așa ceva în versiunea de game actuală.
Scuze ca ma bag si eu, dar stati asa ca nu e asa.
Va pun eu n'topicuri la care trebuia sa se dea t/c si nu s-a dat. De ce dracu va mancati intre voi? Pai ba, sa mor daca nu imi iau eu SGA, si sa vezi pe urma ce va dau t/c la toate topicurile voastre. Daca stam sa o luam pe asa, toate sunt nule/inutile/degeaba, ca oricum nu se schimba nimic.
Ma repet, nu sunteti Fifty sa decideti voi e se implementeaza si ce nu. Deci izi, ca trag cu cardu si vin peste voi.

PRO! Dar sa se bage unele formoase, nu alea din pozele. Adica neah, eu nu port in loc de arma, un ciubuc in 2 culori :lol: .

User avatar
[VIP]Valy
Posts: 356
Location: #DPAS

Re: Costume Arme.

Post by [VIP]Valy » Mon Mar 20, 2017 6:11 pm

[VIP]Admir wrote:
[VIP]Lexx wrote:
[MISS]Lorena wrote:t/c serverul nu se poate muta pe 40 k incă..
[SGA]Berila wrote:Allooo, Gara ! Ai incurcat borcanele, aici nu dai tu t/c, o nulitate, dai t/c când se cere, nu ca ţi se scoală ţie, clar?!
Șefu' scz că te scot din visare, dar asta e realitatea, serverul nu este 40k pentru a putea fii adăugate ''Skin-urile pt arme'', poate printr-un viitor update, dar momentan nu se poate adăuga așa ceva în versiunea de game actuală.
Scuze ca ma bag si eu, dar stati asa ca nu e asa.
Va pun eu n'topicuri la care trebuia sa se dea t/c si nu s-a dat. De ce dracu va mancati intre voi? Pai ba, sa mor daca nu imi iau eu SGA, si sa vezi pe urma ce va dau t/c la toate topicurile voastre. Daca stam sa o luam pe asa, toate sunt nule/inutile/degeaba, ca oricum nu se schimba nimic.
Ma repet, nu sunteti Fifty sa decideti voi e se implementeaza si ce nu. Deci izi, ca trag cu cardu si vin peste voi.

PRO! Dar sa se bage unele formoase, nu alea din pozele. Adica neah, eu nu port in loc de arma, un ciubuc in 2 culori :lol: .
Lasă`i Coane, n`ai cu cine, pudelu` ăla se visează SGA de când s-a deschis sv. e si el iutubăr ce ştii tu? Ai auzit tu de youtube? Nu, normal, doar el.:)) postăm ca sa ne vedem numele cqnd dăm t/c, domnişoara mea, topicul ăsta poate schimba ceva pe sv., dacă e să se mute sv. pe 40k se poate face intr-o seară fără ca voi să ştiţi, dacă mi`aduc aminte eu am fost primul ce v-a spus că sv. nu se mută pe 40k, by the way, ciocu` mic si mers pe burtă.
"Dacă Dumnezeu există, va trebui să-mi implore iertarea" !

Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Costume Arme.

Post by [VIP]Admir » Mon Mar 20, 2017 7:34 pm

Nu e vorba ca se implementeaza sau nu, ca se muta sau nu, e vorba ca se da t/c din ambitie. Si asta nu imi convine, si ma sictireste, si d-aia prefer sa intru 20 de minute pe zi si sa va injur (pentru ca am motiv), decat sa mai stau printre prosti.

User avatar
[VIP]Alan
Posts: 463

Re: Costume Arme.

Post by [VIP]Alan » Tue Mar 21, 2017 6:43 pm

[VIP]Admir wrote:Nu e vorba ca se implementeaza sau nu, ca se muta sau nu, e vorba ca se da t/c din ambitie. Si asta nu imi convine, si ma sictireste, si d-aia prefer sa intru 20 de minute pe zi si sa va injur (pentru ca am motiv), decat sa mai stau printre prosti.
Ai si tu dreptate , prostule. Da' tot ma sugi. PRO , pentru idee.
Image

User avatar
[VIP]Valy
Posts: 356
Location: #DPAS

Re: Costume Arme.

Post by [VIP]Valy » Tue Mar 21, 2017 8:05 pm

[VIP]Alan wrote:
[VIP]Admir wrote:Nu e vorba ca se implementeaza sau nu, ca se muta sau nu, e vorba ca se da t/c din ambitie. Si asta nu imi convine, si ma sictireste, si d-aia prefer sa intru 20 de minute pe zi si sa va injur (pentru ca am motiv), decat sa mai stau printre prosti.
Ai si tu dreptate , prostule. Da' tot ma sugi. PRO , pentru idee.
Ăla te suge la topicul meu:)))) bun aşa, merci de pro. :lol: :lol:
"Dacă Dumnezeu există, va trebui să-mi implore iertarea" !

Image

User avatar
wyzo
Posts: 218

Re: Costume Arme.

Post by wyzo » Sun Mar 26, 2017 1:19 pm

Image
Image
Image
Image

User avatar
[VIP]Valy
Posts: 356
Location: #DPAS

Re: Costume Arme.

Post by [VIP]Valy » Tue Apr 18, 2017 1:08 pm

Sus.
"Dacă Dumnezeu există, va trebui să-mi implore iertarea" !

Image

RealK
Posts: 129

Re: Costume Arme.

Post by RealK » Wed Oct 18, 2017 5:45 pm

poate se uita si fifty/who p aici, pro .
- The Tiger Of Jungle -
I'm a Prince !

Locked