propunere pentru playeri/VIP no MISS/Lady/GM/SGA/A/S/C..etc

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
User avatar
Myriam
Posts: 234
Location: legends never die
Contact:

Re: propunere pentru playeri/VIP no MISS/Lady/GM/SGA/A/S/C..

Post by Myriam » Mon Sep 19, 2016 4:21 pm

degeaba sunteti voi pro ca daca vine x cu 400lei si vrea sga, isi da drumu pe propunerea ta
o banană,
două portocale,
tutti frutti

User avatar
ThoorKidda
Posts: 55

Re: propunere pentru playeri/VIP no MISS/Lady/GM/SGA/A/S/C..

Post by ThoorKidda » Tue Sep 20, 2016 1:58 pm

Faza e ca atunci cand cumperi gradul ala sigur il cumperi sa te lauzi cu el . Sa ai alta atentie pe sv din partea playerilor, sa ai anumite privilegii comenzi s.a.m.d. si cand il cumperi nu ai aceeasi "strangere de inima" ca si atunci cand il iei pe merit atunci ai grija e fac te comporti frumos tii de el dar asa te doare undeva ...... uite cati s-au dus mai mult sau mai putin din cauza alora care cumpara grad degeaba .....in fine eu sunt de acord cu ce spui tu daaar...cum zicea lexx ..nu de noi depinde ..srry
Lumea s-a schimbat!
Hai luati-o usor
Baietii de oras vaneaza
Pokemoni la semafor
Infractorii fara fapte
Dau check-in la coafor
Sub armura poarta tanga
Cu parfum de vibrator-Cheloo

User avatar
[VIP]3s3
Posts: 528

Re: propunere pentru playeri/VIP no MISS/Lady/GM/SGA/A/S/C..

Post by [VIP]3s3 » Wed Sep 21, 2016 6:48 pm

CONTRA !! Sunt sătul de Staff pe merit aka Lorena. Nici ea nu mai ştie cât l-a pupat în cur pe Ion. Ce activitate frate? 100 de reclame? Ce au adus reclamele alea? Faceţi clientu dacă vreţi playeri, nu reclame false şi mozoale în anusuri. (DESCHID PARANTEZĂ)(dacă cineva a trecut prin asta şi are urmări pe buze, gen herpes, PM la [MISS]Lorena pentru a-i da remediul)(AM ÎNCHIS PARANTEZA). Cei care au dat pro acestei propuneri să plătească hostu, asta aşa ca încă o paranteză dar fără paranteză.
Am părăsit fundu' iadului pentru cel al mamei tale!
Image
ImageImageImage
Image

User avatar
[VIP]Dany
Posts: 631
Location: Bucuresti
Contact:

Re: propunere pentru playeri/VIP no MISS/Lady/GM/SGA/A/S/C..

Post by [VIP]Dany » Wed Sep 21, 2016 9:31 pm

Myriam wrote:degeaba sunteti voi pro ca daca vine x cu 400lei si vrea sga, isi da drumu pe propunerea ta
Iţi dai şi tu drumu ? :lol: :lol: :lol:
Image
[̲̅A̲̅][̲̅N̲̅][̲̅A̲̅] ◑෴◐ ̿ ̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\ ◢ ◤ ►▼◄ "Set mod v5 2014/2015" http://i67.tinypic.com/a27rcg.png Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ®҉๖ ❻❾ ♧ ☆ ¤ •● •ิ.•

User avatar
ThoorKidda
Posts: 55

Re: propunere pentru playeri/VIP no MISS/Lady/GM/SGA/A/S/C..

Post by ThoorKidda » Thu Sep 22, 2016 1:53 am

Ca o paranteza langa paranteza :) Stiu un tip ce are si canal YT care praduieste servere private o spart deja ETH..Thoria si Origins deci cine stie cum da iama si in asta (spargator deconturi) asa e canalul lui ....cautati sa vedeti
Lumea s-a schimbat!
Hai luati-o usor
Baietii de oras vaneaza
Pokemoni la semafor
Infractorii fara fapte
Dau check-in la coafor
Sub armura poarta tanga
Cu parfum de vibrator-Cheloo

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5872
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: propunere pentru playeri/VIP no MISS/Lady/GM/SGA/A/S/C..

Post by [GM]Lexx » Thu Sep 22, 2016 8:12 am

ThoorKidda wrote:Ca o paranteza langa paranteza :) Stiu un tip ce are si canal YT care praduieste servere private o spart deja ETH..Thoria si Origins deci cine stie cum da iama si in asta (spargator deconturi) asa e canalul lui ....cautati sa vedeti
Iti spun că vorbesti aiurea, ETH nu s-a spart niciodată (intâmplător il cunosc pe KeNy), Origins a fost spartă o protectie (nicidecum baza de date, au avut script de recuperare a parolelor +Sentry deci chiar dacă au spart 1-2 conturi s-au recuperat), cât despre Thoria , da, Thoria a fost spart datorită protectiei INEXISTENTE.

Mai precis intreaga firmă (BTS Telekom, unde au avut ei host) a fost atacata de ''Heck-eri'' si de aceea au fost ''sparte'' acele servere.


Cat despre Metin2 Steel, nu prea cred că il poate sparge.
M2S este găzduit de găzduirejocuri.ro (o firmă foarte mare si bună in ceea ce face) NU AU SANSE SĂ SPARGĂ INFRASTRUCTURA LOR :) care asigură back-up/securtate site/sv .

Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: propunere pentru playeri/VIP no MISS/Lady/GM/SGA/A/S/C..

Post by [Diva]Diabla » Thu Sep 22, 2016 5:05 pm

:roll:

User avatar
ThoorKidda
Posts: 55

Re: propunere pentru playeri/VIP no MISS/Lady/GM/SGA/A/S/C..

Post by ThoorKidda » Thu Sep 22, 2016 6:56 pm

[Dn]Lexx wrote:
ThoorKidda wrote:Ca o paranteza langa paranteza :) Stiu un tip ce are si canal YT care praduieste servere private o spart deja ETH..Thoria si Origins deci cine stie cum da iama si in asta (spargator deconturi) asa e canalul lui ....cautati sa vedeti
Iti spun că vorbesti aiurea, ETH nu s-a spart niciodată (intâmplător il cunosc pe KeNy), Origins a fost spartă o protectie (nicidecum baza de date, au avut script de recuperare a parolelor +Sentry deci chiar dacă au spart 1-2 conturi s-au recuperat), cât despre Thoria , da, Thoria a fost spart datorită protectiei INEXISTENTE.

Mai precis intreaga firmă (BTS Telekom, unde au avut ei host) a fost atacata de ''Heck-eri'' si de aceea au fost ''sparte'' acele servere.


Cat despre Metin2 Steel, nu prea cred că il poate sparge.
M2S este găzduit de găzduirejocuri.ro (o firmă foarte mare si bună in ceea ce face) NU AU SANSE SĂ SPARGĂ INFRASTRUCTURA LOR :) care asigură back-up/securtate site/sv .

Sa speram ca n-o sa se intimple ...s-ar duce mai rau sv in ↓↓ ..siii au dat roade campaniile de reclama ?
Lumea s-a schimbat!
Hai luati-o usor
Baietii de oras vaneaza
Pokemoni la semafor
Infractorii fara fapte
Dau check-in la coafor
Sub armura poarta tanga
Cu parfum de vibrator-Cheloo

User avatar
[VIP]EverAce ♛
Posts: 200
Location: Califorina, US
Contact:

Re: propunere pentru playeri/VIP no MISS/Lady/GM/SGA/A/S/C..

Post by [VIP]EverAce ♛ » Mon Oct 03, 2016 9:47 am

CONTRA!!!
Image
Oricât de puternic ar fi un bărbat, există deja o femeie care i-a devenit slăbiciune.

User avatar
[VIP]Adea
Posts: 1925
Location: ° ❥Designer✂️ °

Re: propunere pentru playeri/VIP no MISS/Lady/GM/SGA/A/S/C..

Post by [VIP]Adea » Wed Nov 09, 2016 10:56 am

.
Când poţi.. inspiră , când nu mai poţi expiră..
----------------------------------------

Locked