Sugestie.

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: Sugestie.

Post by [VIP]Sophieee » Sun Oct 30, 2016 3:04 pm

1. pro, deja sunt prea multe și sunt ampulea că playerii se duc dq cu tot cu ele
2. parcă era așa cv da nu mergea :lol:
3, 4. pro
unde e 5???
6,7. pro
8. și nu numai . . .
9. pro
10. asta daaaa, pro
Last edited by [VIP]Sophieee on Sun May 28, 2017 4:56 pm, edited 2 times in total.
Passe, passe, passera, la dernière restera

User avatar
[VIP]Dany
Posts: 631
Location: Bucuresti
Contact:

Re: Sugestie.

Post by [VIP]Dany » Sun Oct 30, 2016 3:10 pm

Contra la toate
Image
[̲̅A̲̅][̲̅N̲̅][̲̅A̲̅] ◑෴◐ ̿ ̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\ ◢ ◤ ►▼◄ "Set mod v5 2014/2015" http://i67.tinypic.com/a27rcg.png Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ®҉๖ ❻❾ ♧ ☆ ¤ •● •ิ.•

User avatar
[VIP]WaLLy
Posts: 109
Contact:

Re: Sugestie.

Post by [VIP]WaLLy » Sun Oct 30, 2016 5:51 pm

[VIP]Dany wrote:Contra la toate
Spre dezamăgirea şi frustrarea ta, unele sugestii ALE MELE au fost luate-n calcu, little Whore, cum e jail`ul permanent? PROSTULE CARE EŞTI UN PROST.
Image

"O să vă privesc zâmbind în fiecare zi, promit că o să vă ignor şi n`o să mă agit şi`n încet încerc să mă deprind de toate stările care m`au consacrat în timp".

Dvorakk

User avatar
[SGA]aLdreaQ
Posts: 78
Location: Cambridge
Contact:

Re: Sugestie.

Post by [SGA]aLdreaQ » Mon Oct 31, 2016 11:56 pm

1 - CONTRA
4 - CONTRA
10 - CONTRA
Restul PRO
Image

User avatar
[VIP]WaLLy
Posts: 109
Contact:

Re: Sugestie.

Post by [VIP]WaLLy » Tue Nov 01, 2016 12:08 am

[SGA]aLdreaQ wrote:1 - CONTRA
4 - CONTRA
10 - CONTRA
Restul PRO

Si totusi 1 a fost deja de 2ori=)) :* dragos
Image

"O să vă privesc zâmbind în fiecare zi, promit că o să vă ignor şi n`o să mă agit şi`n încet încerc să mă deprind de toate stările care m`au consacrat în timp".

Dvorakk

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Sugestie.

Post by [MOD]Lorena » Tue Nov 01, 2016 12:16 pm

Pro.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[VIP]WaLLy
Posts: 109
Contact:

Re: Sugestie.

Post by [VIP]WaLLy » Sun Nov 13, 2016 6:41 pm

Sus.
Image

"O să vă privesc zâmbind în fiecare zi, promit că o să vă ignor şi n`o să mă agit şi`n încet încerc să mă deprind de toate stările care m`au consacrat în timp".

Dvorakk

User avatar
[VIP]Al3x
Posts: 1220
Location: A♥A

Re: Sugestie.

Post by [VIP]Al3x » Sat Nov 19, 2016 9:29 pm

[VIP]WaLLy wrote:1. Organizarea unei competiţii OX o dată sau de două ori pe săptămână(weekend dacă e sâmbătă-duminică) cu premii de participare(marmură, yang, costume, etc)

2. Adăugarea unui quest sau inel anti-experienţă.

3. IV-V sloturi pentru inventar(mutarea serverului pe 40k)

4. Quest zi/noapte automat sau quest în care playerul poate să-si aleagă singur zi/noapte.

6. Implementarea unui switchbot cu 1slot sau 5-7sloturi de bonusare.

7. Marmura Binecuvântată să se obţină mai uşor, implementarea a mai multor dragoni blue în locul celor red în BossMap.

8. Costume "noi" sihastre diferite culor.

9. Costume personalizate(cred că s-a mai propus de către [Dn]Lexx) la donatie sau obţinerea lor în urma a diferitol evenimente de pe forum/joc.

10, Alegerea unui staff competent sau sortarea acestora pe diferite activită(unii cu ox, alţii cu muzică ş.a.m.d)ca să se evite situaţiile neplăcute când se greşeşte la un eveniment "nou".
Oare cati au vazut ca lipeste nr 5 ? :lol: :lol: :lol:
Oali,ai un mare
Image
Image
Să ierți, e divin.
Să-i dai dracu, e senzațional. ^_^

User avatar
[VIP]WaLLy
Posts: 109
Contact:

Re: Sugestie.

Post by [VIP]WaLLy » Sun Nov 20, 2016 11:57 am

[VIP]Al3x wrote:
[VIP]WaLLy wrote:1. Organizarea unei competiţii OX o dată sau de două ori pe săptămână(weekend dacă e sâmbătă-duminică) cu premii de participare(marmură, yang, costume, etc)

2. Adăugarea unui quest sau inel anti-experienţă.

3. IV-V sloturi pentru inventar(mutarea serverului pe 40k)

4. Quest zi/noapte automat sau quest în care playerul poate să-si aleagă singur zi/noapte.

6. Implementarea unui switchbot cu 1slot sau 5-7sloturi de bonusare.

7. Marmura Binecuvântată să se obţină mai uşor, implementarea a mai multor dragoni blue în locul celor red în BossMap.

8. Costume "noi" sihastre diferite culor.

9. Costume personalizate(cred că s-a mai propus de către [Dn]Lexx) la donatie sau obţinerea lor în urma a diferitol evenimente de pe forum/joc.

10, Alegerea unui staff competent sau sortarea acestora pe diferite activită(unii cu ox, alţii cu muzică ş.a.m.d)ca să se evite situaţiile neplăcute când se greşeşte la un eveniment "nou".
Oare cati au vazut ca lipeste nr 5 ? :lol: :lol: :lol:
Oali,ai un mare
Image
A fost şi 5`ul, dar a fost şters de către cineva.
Image

"O să vă privesc zâmbind în fiecare zi, promit că o să vă ignor şi n`o să mă agit şi`n încet încerc să mă deprind de toate stările care m`au consacrat în timp".

Dvorakk

User avatar
[VIP]WaLLy
Posts: 109
Contact:

Re: Sugestie.

Post by [VIP]WaLLy » Thu Dec 08, 2016 5:03 pm

Sus
Image

"O să vă privesc zâmbind în fiecare zi, promit că o să vă ignor şi n`o să mă agit şi`n încet încerc să mă deprind de toate stările care m`au consacrat în timp".

Dvorakk

Post Reply