Sugestie MOD.

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
User avatar
[VIP]WaLLy
Posts: 109
Contact:

Re: Sugestie MOD.

Post by [VIP]WaLLy » Sun Nov 13, 2016 6:45 pm

Sus.
Image

"O să vă privesc zâmbind în fiecare zi, promit că o să vă ignor şi n`o să mă agit şi`n încet încerc să mă deprind de toate stările care m`au consacrat în timp".

Dvorakk

User avatar
[VIP]Al3x
Posts: 1220
Location: A♥A

Re: Sugestie MOD.

Post by [VIP]Al3x » Mon Nov 14, 2016 6:51 pm

Owner si ADM nu mai fac nici ev cu trandafiri/dovleci si vrei sa faca asa ceva :lol: :lol: :lol: in fine, PRO :roll:
Image
Să ierți, e divin.
Să-i dai dracu, e senzațional. ^_^

User avatar
[VIP]EverAce ♛
Posts: 200
Location: Califorina, US
Contact:

Re: Sugestie MOD.

Post by [VIP]EverAce ♛ » Mon Nov 14, 2016 7:28 pm

[VIP]Al3x wrote: Owner si ADM nu mai fac nici ev cu trandafiri/dovleci si vrei sa faca asa ceva :lol: :lol: :lol: in fine, PRO :roll:
Aşa e :lol: :lol: :lol:
Image
Oricât de puternic ar fi un bărbat, există deja o femeie care i-a devenit slăbiciune.

User avatar
[VIP]WaLLy
Posts: 109
Contact:

Re: Sugestie MOD.

Post by [VIP]WaLLy » Mon Nov 14, 2016 8:19 pm

[VIP]EverAce ♛ wrote:
[VIP]Al3x wrote: Owner si ADM nu mai fac nici ev cu trandafiri/dovleci si vrei sa faca asa ceva :lol: :lol: :lol: in fine, PRO :roll:
Aşa e :lol: :lol: :lol:

Hai că sunteţi obraznici.:)))
Image

"O să vă privesc zâmbind în fiecare zi, promit că o să vă ignor şi n`o să mă agit şi`n încet încerc să mă deprind de toate stările care m`au consacrat în timp".

Dvorakk

User avatar
[VIP]Al3x
Posts: 1220
Location: A♥A

Re: Sugestie MOD.

Post by [VIP]Al3x » Sat Nov 19, 2016 9:20 pm

Image
Image
Să ierți, e divin.
Să-i dai dracu, e senzațional. ^_^

[Dn]VooDoo
Posts: 4

Re: Sugestie MOD.

Post by [Dn]VooDoo » Fri Dec 02, 2016 4:47 pm

PRO

User avatar
[VIP]WaLLy
Posts: 109
Contact:

Re: Sugestie MOD.

Post by [VIP]WaLLy » Wed Dec 07, 2016 1:20 pm

SUS.
Image

"O să vă privesc zâmbind în fiecare zi, promit că o să vă ignor şi n`o să mă agit şi`n încet încerc să mă deprind de toate stările care m`au consacrat în timp".

Dvorakk

User avatar
aladepenet1
Posts: 22

Re: Sugestie MOD.

Post by aladepenet1 » Wed Jan 04, 2017 5:09 pm

Pro
Arde,uite cum arde
Dam semnale cu fum sa ne vezi de departe,
Trag sa-jung unde tu n-ajungi,
Dati-mi bratari si-mbracatima-n dungi.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Sugestie MOD.

Post by [VIP]Admir » Wed Jan 04, 2017 10:35 pm

Contra! Daca ar fi pentru nedonatori nu cred ca ar avea loc de altii smecheri cu [Dn].
Daca ar fi si pentru donatori adica 9 x 115 + 1x 150 si totusi sa omoare greu acel boss, nu cred ca vr-un nedonator ar avea vre-o sansa sa il omoare.

E o idee buna, ar fi frumos, dar am dat contra pentru ca nu poate fi realizabila.

User avatar
[VIP]WaLLy
Posts: 109
Contact:

Re: Sugestie MOD.

Post by [VIP]WaLLy » Thu Jan 05, 2017 11:43 am

[VIP]Admir wrote:Contra! Daca ar fi pentru nedonatori nu cred ca ar avea loc de altii smecheri cu [Dn].
Daca ar fi si pentru donatori adica 9 x 115 + 1x 150 si totusi sa omoare greu acel boss, nu cred ca vr-un nedonator ar avea vre-o sansa sa il omoare.

E o idee buna, ar fi frumos, dar am dat contra pentru ca nu poate fi realizabila.
Poate fi realizabilă 1ch pt donatori, 2 pt nedonatori sau dacă nu la un anumit interval oral in loc să se facă un căcat de ox se bagă mob ce dropează, iar un SGA/MISS ce nu e degeaba pe server sau NU are dinţii până la genunchi(nu dau nume, simtă-te bea`mi`ai copiii) sau vreo centuristă(simte-te şi tu zdreanţo)să bage mobul respectiv şi să facă event "pvm" cu playerii simpli.
Image

"O să vă privesc zâmbind în fiecare zi, promit că o să vă ignor şi n`o să mă agit şi`n încet încerc să mă deprind de toate stările care m`au consacrat în timp".

Dvorakk

Post Reply