Sugestie MOD.

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Sugestie MOD.

Post by [VIP]Admir » Thu Jan 05, 2017 7:18 pm

[VIP]WaLLy wrote:
[VIP]Admir wrote:Contra! Daca ar fi pentru nedonatori nu cred ca ar avea loc de altii smecheri cu [Dn].
Daca ar fi si pentru donatori adica 9 x 115 + 1x 150 si totusi sa omoare greu acel boss, nu cred ca vr-un nedonator ar avea vre-o sansa sa il omoare.

E o idee buna, ar fi frumos, dar am dat contra pentru ca nu poate fi realizabila.
Poate fi realizabilă 1ch pt donatori, 2 pt nedonatori sau dacă nu la un anumit interval oral in loc să se facă un căcat de ox se bagă mob ce dropează, iar un SGA/MISS ce nu e degeaba pe server sau NU are dinţii până la genunchi(nu dau nume, simtă-te bea`mi`ai copiii) sau vreo centuristă(simte-te şi tu zdreanţo)să bage mobul respectiv şi să facă event "pvm" cu playerii simpli.
Ar fi frumos asa, dar e prea mult pentru ei. Eu ma mir cum de inca se tine eventul PVP. Nu poti compara eventurile facute de Red/3s3 cu "PM" cu ceea ce ai propus tu. N-au capacitatea de a tine un event de genul pentru ca: Sunt dezinteresati, pentru ei este o munca neplatita pana la urma, impresia ca un event (capitale, muzica) pe zi inca ii tine in "activitate", gen cu acel event isi semneaza condica la Fifty. + basinile din cap pe care le au gen " ce rahat de event e asta, nu fac eu asa ceva ". So, take it slow. Pana la urma vorbim de niste copii inganfati (exceptii).

User avatar
[VIP]3s3
Posts: 528

Re: Sugestie MOD.

Post by [VIP]3s3 » Fri Jan 06, 2017 7:53 pm

[VIP]Admir wrote:
[VIP]WaLLy wrote:
[VIP]Admir wrote:Contra! Daca ar fi pentru nedonatori nu cred ca ar avea loc de altii smecheri cu [Dn].
Daca ar fi si pentru donatori adica 9 x 115 + 1x 150 si totusi sa omoare greu acel boss, nu cred ca vr-un nedonator ar avea vre-o sansa sa il omoare.

E o idee buna, ar fi frumos, dar am dat contra pentru ca nu poate fi realizabila.
Poate fi realizabilă 1ch pt donatori, 2 pt nedonatori sau dacă nu la un anumit interval oral in loc să se facă un căcat de ox se bagă mob ce dropează, iar un SGA/MISS ce nu e degeaba pe server sau NU are dinţii până la genunchi(nu dau nume, simtă-te bea`mi`ai copiii) sau vreo centuristă(simte-te şi tu zdreanţo)să bage mobul respectiv şi să facă event "pvm" cu playerii simpli.
Ar fi frumos asa, dar e prea mult pentru ei. Eu ma mir cum de inca se tine eventul PVP. Nu poti compara eventurile facute de Red/3s3 cu "PM" cu ceea ce ai propus tu. N-au capacitatea de a tine un event de genul pentru ca: Sunt dezinteresati, pentru ei este o munca neplatita pana la urma, impresia ca un event (capitale, muzica) pe zi inca ii tine in "activitate", gen cu acel event isi semneaza condica la Fifty. + basinile din cap pe care le au gen " ce rahat de event e asta, nu fac eu asa ceva ". So, take it slow. Pana la urma vorbim de niste copii inganfati (exceptii).
Ba lake iar vorbesti in lipsa de ocupatie? Ia sustine ce zici tu acolo cu dovezi tuz gatii ma-tii
Am părăsit fundu' iadului pentru cel al mamei tale!
Image
ImageImageImage
Image

User avatar
[VIP]Valy
Posts: 356
Location: #DPAS

Re: Sugestie MOD.

Post by [VIP]Valy » Wed Feb 01, 2017 12:51 pm

Sus.
"Dacă Dumnezeu există, va trebui să-mi implore iertarea" !

Image

[VIP]DenniS
Posts: 17

Re: Sugestie MOD.

Post by [VIP]DenniS » Wed Feb 01, 2017 2:20 pm

1 pas înainte , 2 înapoi.
Şi cum să crezi în adevăr cănd minciuna e peste tot
Şi toți care o folosesc au acelaşi scop?
Dărâma sentimente, lasă urme şi amprente...
Şi spulberă speranța miilor de suflete.

User avatar
TheWiDanBoss
Posts: 159
Location: Targu Jiu

Re: Sugestie MOD.

Post by TheWiDanBoss » Wed Feb 01, 2017 6:53 pm

E ok,PROşi de la mine.
Image
Image
Image

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Sugestie MOD.

Post by [Diva]Diabla » Wed Feb 01, 2017 6:55 pm

interesant, pro

User avatar
[VIP]Ştefan
Posts: 508

Re: Sugestie MOD.

Post by [VIP]Ştefan » Sun Feb 05, 2017 12:21 am

Ai PRO şi de la mine.

User avatar
[VIP]Adea
Posts: 1925
Location: ° ❥Designer✂️ °

Re: Sugestie MOD.

Post by [VIP]Adea » Sun Feb 05, 2017 11:26 am

contra
Când poţi.. inspiră , când nu mai poţi expiră..
----------------------------------------

User avatar
[SGA]Dany
Posts: 194
Location: [SGA]Dany

Re: Sugestie MOD.

Post by [SGA]Dany » Sun Feb 05, 2017 6:37 pm

Contra!
Image

User avatar
wyzo
Posts: 218

Re: Sugestie MOD.

Post by wyzo » Sun Feb 05, 2017 7:07 pm

pro
Image
Image
Image

Post Reply