Daca Vreti...[TOPIC INUTIL]

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
User avatar
[Owner]Fifty
Posts: 334

Re: Daca Vreti...

Post by [Owner]Fifty » Wed May 31, 2017 2:14 am

Propunerea e buna numa ca trebuie putin reformulata deoarece e greu si nu va atrage ci va alunga.
Eu propun alt ceva:
1.Sa adun stafu si sa incep colaborarea serioasa cu ei oferindule noi grade si avantaje.
2.Sa ofer la cei cu grade de [VIP] o sansa de avansare in grad cu benefici!Aici ma refer si la cei [MOD]
3. Modificarea anumitor Questuri/Evente ,schimbarea dropului si schimbarea itemelor de prim lvl!
Astept si alte propuneri aici dar doresc propuneri gandite nu gen moduri pentru ca e greu deoarece nu ai de unde sa sti ce rasa va juca acel player + alte lucruri.

[Dn]Activia
Posts: 29

Re: Daca Vreti...

Post by [Dn]Activia » Wed May 31, 2017 7:38 am

[VIP]Lexx wrote:
Tim Berners-Lee wrote:sunteţi proşti rău mă, auzi ''mod de început să crească'', cu ce plm te ajută un mod să creşti ? :))


Propun ca la început să primim itm +9 (sau să rămână +6) şi să fie gata bonusate perfect PVM şi un costum+freză cu tare împotriva monştrilor (cu timp limită, 2-3 zile...) şi nişte mantii sau yang (10-20kk)
same. bv valeriu :P
asta i gândită fifty, ee

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Daca Vreti...

Post by [Diva]Diabla » Wed May 31, 2017 8:12 am

[Owner]Fifty wrote:Propunerea e buna numa ca trebuie putin reformulata deoarece e greu si nu va atrage ci va alunga.
Eu propun alt ceva:
1.Sa adun stafu si sa incep colaborarea serioasa cu ei oferindule noi grade si avantaje.
2.Sa ofer la cei cu grade de [VIP] o sansa de avansare in grad cu benefici!Aici ma refer si la cei [MOD]
3. Modificarea anumitor Questuri/Evente ,schimbarea dropului si schimbarea itemelor de prim lvl!
Astept si alte propuneri aici dar doresc propuneri gandite nu gen moduri pentru ca e greu deoarece nu ai de unde sa sti ce rasa va juca acel player + alte lucruri.
:idea:

sheikh. @thek1nG-
Posts: 45
Location: valoare mdfk.

Re: Daca Vreti...

Post by sheikh. @thek1nG- » Wed May 31, 2017 6:02 pm

Tim Berners-Lee wrote:sunteţi proşti rău mă, auzi ''mod de început să crească'', cu ce plm te ajută un mod să creşti ? :))


Propun ca la început să primim itm +9 (sau să rămână +6) şi să fie gata bonusate perfect PVM şi un costum+freză cu tare împotriva monştrilor (cu timp limită, 2-3 zile...) şi nişte mantii sau yang (10-20kk)
Aici ai dreptate, cu ce te ajuta modu' cand esti la-nceput ? faci lv 15 si nu te omoara astia mare chestie dar cand ai lvl mare ce pla faci ? CUm a zis si "Tim-Berners-Lee" cand creezi un cont sa te joci metin2 sa primesti acolo acc +9 , sabie+9 cu pietre si bonusuri , armura +9 cu pietre si bonusuri, si pe acc tot bonusuri de pvm desigur ca poate asa vor venii playeri.. dar slabe sanse ca si asa sv-ul se duce-n jos usor usor, vedem ce va fi, salut.
-sheikh.-
-aka.-
-deniz.-
-i'm.-
-the.-
-king.-
-bitch.-
-<3.-
-romania.-
-powah.-
-mdfk.-

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Daca Vreti...

Post by [VIP]Thor » Wed May 31, 2017 10:30 pm

Atunci schimb macazul, propun asta :
Un player nou sa primeasca asa :
-Colier,papuci,bratara,scut,coif,armura gata bonusate +9 PVM cu 7 bns 15% (crit,patrundere hh animale respectiv ,str,int,vit,dex si pv sau monstri la 6-7)
-O arma de lvl mic full bns tot pvm (fifty poti modifica lvl la o arma mai buna sa o faci de lvl 1)
-100kk yang
-5 marmuri
-1 costum (tot aici fifty poti face un costum pvm)
-O freza (afro-creasta)
-Un pet..oarecare

Daca mod ii prea mult ...asta ar fii un start?

[Dn]Activia
Posts: 29

Re: Daca Vreti...

Post by [Dn]Activia » Wed May 31, 2017 10:37 pm

[VIP]Thor wrote:Atunci schimb macazul, propun asta :
Un player nou sa primeasca asa :
-Colier,papuci,bratara,scut,coif,armura gata bonusate +9 PVM cu 7 bns 15% (crit,patrundere hh animale respectiv ,str,int,vit,dex si pv sau monstri la 6-7)
-O arma de lvl mic full bns tot pvm (fifty poti modifica lvl la o arma mai buna sa o faci de lvl 1)
-100kk yang
-5 marmuri
-1 costum (tot aici fifty poti face un costum pvm)
-O freza (afro-creasta)
-Un pet..oarecare

Daca mod ii prea mult ...asta ar fii un start?

wtf, ce idee bună... cum ţi a venit?

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Daca Vreti...

Post by [VIP]Thor » Thu Jun 01, 2017 6:20 pm

[Dn]Activia wrote:
[VIP]Thor wrote:Atunci schimb macazul, propun asta :
Un player nou sa primeasca asa :
-Colier,papuci,bratara,scut,coif,armura gata bonusate +9 PVM cu 7 bns 15% (crit,patrundere hh animale respectiv ,str,int,vit,dex si pv sau monstri la 6-7)
-O arma de lvl mic full bns tot pvm (fifty poti modifica lvl la o arma mai buna sa o faci de lvl 1)
-100kk yang
-5 marmuri
-1 costum (tot aici fifty poti face un costum pvm)
-O freza (afro-creasta)
-Un pet..oarecare

Daca mod ii prea mult ...asta ar fii un start?

wtf, ce idee bună... cum ţi a venit?
Daca esti ironic si ai de comentat off topic te astept pe joc ptr. fraze de genu`
Thumbs Up

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Daca Vreti...

Post by [MOD]Lorena » Thu Jun 01, 2017 10:43 pm

super.
[Owner]Fifty wrote:Propunerea e buna numa ca trebuie putin reformulata deoarece e greu si nu va atrage ci va alunga.
Eu propun alt ceva:
1.Sa adun stafu si sa incep colaborarea serioasa cu ei oferindule noi grade si avantaje.
2.Sa ofer la cei cu grade de [VIP] o sansa de avansare in grad cu benefici!Aici ma refer si la cei [MOD]
3. Modificarea anumitor Questuri/Evente ,schimbarea dropului si schimbarea itemelor de prim lvl!
Astept si alte propuneri aici dar doresc propuneri gandite nu gen moduri pentru ca e greu deoarece nu ai de unde sa sti ce rasa va juca acel player + alte lucruri.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
ThorKida
Posts: 444
Location: [SGA]Thor
Contact:

Re: Daca Vreti...

Post by ThorKida » Mon Jul 03, 2017 9:17 am

Ăp şi aici
Image
Image

User avatar
ThorKida
Posts: 444
Location: [SGA]Thor
Contact:

Re: Daca Vreti...[TOPIC INUTIL]

Post by ThorKida » Wed Jul 19, 2017 11:23 pm

TC nu se mai merita sa ajut sv . bafta
Image
Image

Locked