EEEEE

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: EEEEE

Post by [Diva]Diabla » Mon May 15, 2017 10:08 pm

nimic? nici o modificare???

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: EEEEE

Post by [VIP]Admir » Tue May 16, 2017 2:23 am

Nu boss, cand o sa faceti un event fara POVESTE si fara RECLAME, atunci mai participam :lol:
Am observat ceva la voi, vi s-a imprimat in cap ca una din cerintele unui event pe forum sa fie o POVESTE. Ma ce aveti? Voi altceva in afara de povesti si reclame nu stiti? Nu v-ati plictisit si voi de aceleasi "povesti" ? Serios acum, mie pana la urma mi se facea rusine sa tot fac evenimente cu povesti. Faci odata, de doua ori... pai deja a 3-a oara e de rahat, sunt cinspe mii de evenimente pe forum toate facute pe acelasi tipar dar nu frate. Un om "destept" zice ca nu sunt la fel. Nu, adevarat difera povestea si continutul din acele ss'uri pe care le cereti.

1. O poveste despre mobul/itemul/regatul/mapa
2. Un ss' cu mobul/itemul/mapa

Si mai nou cereti si reclame.
Ceva original? Careva?

Kizev
Posts: 1177

Re: EEEEE

Post by Kizev » Tue May 16, 2017 2:27 am

[VIP]Admir wrote:Nu boss, cand o sa faceti un event fara POVESTE si fara RECLAME, atunci mai participam :lol:
Am observat ceva la voi, vi s-a imprimat in cap ca una din cerintele unui event pe forum sa fie o POVESTE. Ma ce aveti? Voi altceva in afara de povesti si reclame nu stiti? Nu v-ati plictisit si voi de aceleasi "povesti" ? Serios acum, mie pana la urma mi se facea rusine sa tot fac evenimente cu povesti. Faci odata, de doua ori... pai deja a 3-a oara e de rahat, sunt cinspe mii de evenimente pe forum toate facute pe acelasi tipar dar nu frate. Un om "destept" zice ca nu sunt la fel. Nu, adevarat difera povestea si continutul din acele ss'uri pe care le cereti.

1. O poveste despre mobul/itemul/regatul/mapa
2. Un ss' cu mobul/itemul/mapa

Si mai nou cereti si reclame.
Ceva original? Careva?
Ii un punct de vedere si asta al tau. Dar in general povestile/poeziile etc sunt puse pentru a se putea face o ierarhie a castigatorilor. Gen cea mai originala, frumoasa, senzationala, extralinguranemaipolonic sa castige.

User avatar
[VIP]Adea
Posts: 1925
Location: ° ❥Designer✂️ °

Re: EEEEE

Post by [VIP]Adea » Tue May 16, 2017 6:55 am

ce amuzant
Când poţi.. inspiră , când nu mai poţi expiră..
----------------------------------------

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: EEEEE

Post by [VIP]Sophieee » Tue May 16, 2017 9:21 am

[SGA]Kizev wrote:
[VIP]Admir wrote:Nu boss, cand o sa faceti un event fara POVESTE si fara RECLAME, atunci mai participam :lol:
Am observat ceva la voi, vi s-a imprimat in cap ca una din cerintele unui event pe forum sa fie o POVESTE. Ma ce aveti? Voi altceva in afara de povesti si reclame nu stiti? Nu v-ati plictisit si voi de aceleasi "povesti" ? Serios acum, mie pana la urma mi se facea rusine sa tot fac evenimente cu povesti. Faci odata, de doua ori... pai deja a 3-a oara e de rahat, sunt cinspe mii de evenimente pe forum toate facute pe acelasi tipar dar nu frate. Un om "destept" zice ca nu sunt la fel. Nu, adevarat difera povestea si continutul din acele ss'uri pe care le cereti.

1. O poveste despre mobul/itemul/regatul/mapa
2. Un ss' cu mobul/itemul/mapa

Si mai nou cereti si reclame.
Ceva original? Careva?
Ii un punct de vedere si asta al tau. Dar in general povestile/poeziile etc sunt puse pentru a se putea face o ierarhie a castigatorilor. Gen cea mai originala, frumoasa, senzationala, extralinguranemaipolonic sa castige.
are și el dreptatea lui, din moment ce faci un event cu povești și nu aduci un argument obiectiv care să-ți susțină părerea și totul este subiectiv se poate considera favorizare în alegerea câștigătorului.
Passe, passe, passera, la dernière restera

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: EEEEE

Post by [Diva]Diabla » Tue May 16, 2017 7:00 pm

[VIP]Admir wrote:
Ceva original? Careva?

arata-le tu cum se face
:lol:

HORIA BRENCIU
Posts: 36

Re: EEEEE

Post by HORIA BRENCIU » Tue May 16, 2017 7:30 pm

[MISS]Diabla wrote:nimic? nici o modificare???

O SĂ MĂ GÂNDESC EU LA CV ASTĂZI, CINE O DAT CONTRA C***Ă

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: EEEEE

Post by [Diva]Diabla » Tue May 16, 2017 7:38 pm

bn pentru prima parte, warn ptr a 2-a

Post Reply