Ekoland

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Ekoland

Post by [MOD]Lorena » Wed May 17, 2017 8:00 pm

de ce contra la 1? hai să-ţi spun cu frumosul de ce.
1 la mână să vă alegeţi voi echipa? total greşit. iar 2 la mână să vă mai facem pentru ce? niciodată, dar niciodată un eveniment ca ăsta nu a decurs in linişte şi armonie. Iar eu cu Adinna ne-am jurat că nu mai facem aşa ceva prea curând . Poate o să mai facem când o să invăţaţi să vă comportaţi ca nişte playeri normali nu ca nişte tauri in arenă... .
Cât despre 3 contra şi acolo deoarece Adinna a spus că nu mai face PvP clasic , ŞI ARE DREPTATE NU ARE CU CINE SĂ-L ORGANIZEZE . Degeaba vă punem regulament şi vă spunem nu doar pe forum cât şi la locul de faţă că tot nu inţelegeţi.
HORIA BRENCIU wrote:
[MISS]Lorena wrote:1,3 contra.
2,4,5,6,7 pro.

dc contra la 1-3?:(

la 3 dc ai dat contra? la 1 înţeleg, organizarea mai bună şi ciuda, dar la 3 dc ? sunt şi câţiva playeri nemod
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

HORIA BRENCIU
Posts: 36

Re: Ekoland

Post by HORIA BRENCIU » Thu May 18, 2017 9:43 am

plângi puţin:(

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Ekoland

Post by [MOD]Lorena » Thu May 18, 2017 1:07 pm

nu am de ce ,mai repede o faci tu.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

HORIA BRENCIU
Posts: 36

Re: Ekoland

Post by HORIA BRENCIU » Thu May 18, 2017 2:00 pm

[MISS]Lorena wrote:nu am de ce ,mai repede o faci tu.

;((((((((((

ala12345
Posts: 132

Re: Ekoland

Post by ala12345 » Thu May 18, 2017 5:09 pm

la pvp clasic, voi nu faceti ca nu vreti si ne bagati pretexte de astea ''ca nu are cine sa l organizeze'' auzi la ea. da voi sunteti degeaba in staff? cum n are cine sa l organizeze? pvp ul trecut i am propus Adinei sa ii puna pe toti sa si aleaga un numar si sa faca cu random.org ala duelurile ca sa fie cat mai corect. n a vrut, tot a ales ea cn cu cn sa se bata. m a lasat pe mn si pe Vali la sfarsit, amandoi cu catacombe, amandoi seturi asemanatoare, nu stiu cum s a nimerit asa...Dupa ce au durat nuj cate minute deja se plangea ca dureaza prea mult, ca nuj ce... ne pune sa ne dam din iteme jos. adica ceilalti pot sa lupte si cu iteme de la bancare sparte complet si pe mn ma pune sa mi dau din iteme jos si tot noi suntem tauri si nu stim sa ne comportam. pai cand vad ca faci asa normal ca sunt taur. ceilalti n au putut face catacomba sau cum?tu lasi catacombele si dupa tot faci fite ca dureaza mult duelul. macar fiti corecti si nu bagati pretexte de astea.

User avatar
zzzJ0k3rzzz
Posts: 274

Re: Ekoland

Post by zzzJ0k3rzzz » Thu May 18, 2017 5:54 pm

1,2,3,7 Pro

Restu meh.. nush ce sa spun
:roll:
Image

Post Reply