[Event] pe Forum

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: [Event] pe Forum

Post by [Diva]Diabla » Fri May 19, 2017 10:55 am

contra, la fel ca tine :lol:

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: [Event] pe Forum

Post by [MOD]Lorena » Fri May 19, 2017 2:44 pm

Dragă Hiromitsu cu dn dacă fac event nasoale, cum spui tu ,
de ce mai participi? Nu iţi convine nu participi e simplu.
ala12345 wrote:Tu faci evente mult mai nasoale Loreno. Spui ca vip urile sunt simpli playeri, dar la ox le dati autoritate. Pai sa facem clasa treaba, sunt playeri sau ajutoare de staff? Daca sunt ajutoare sa nu participe. Si tu admir oricum nu participi sau ajuti.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Sherlock Holmes
Posts: 40
Location: Nu plâng că-s supărat, plâng că-s alţii fericiţi.

Re: [Event] pe Forum

Post by Sherlock Holmes » Fri May 19, 2017 3:12 pm

Dragă Lorena, îţi reamintesc că ai PM, poţi să te cerţi acolo. Dă-ţi warn singură .
Cei ce nu cred în magie, nu o vor vedea niciodată.

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: [Event] pe Forum

Post by [MOD]Lorena » Fri May 19, 2017 4:15 pm

nu mă cert dragule, i-am răspuns lui hiro.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

ala12345
Posts: 132

Re: [Event] pe Forum

Post by ala12345 » Fri May 19, 2017 5:46 pm

[MISS]Lorena wrote:Dragă Hiromitsu cu dn dacă fac event nasoale, cum spui tu ,
de ce mai participi? Nu iţi convine nu participi e simplu.
ala12345 wrote:Tu faci evente mult mai nasoale Loreno. Spui ca vip urile sunt simpli playeri, dar la ox le dati autoritate. Pai sa facem clasa treaba, sunt playeri sau ajutoare de staff? Daca sunt ajutoare sa nu participe. Si tu admir oricum nu participi sau ajuti.
ca sunt cetatean european si am drepturi. unul fiind sa particip. asta nu inseamna ca daca mi am dat cu parerea si am zis ca sunt mai nasoale ca asta nu trebuie sa particip. particip si eu sa ma mai desplictisesc. fa unele mai faine

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: [Event] pe Forum

Post by [MOD]Lorena » Fri May 19, 2017 6:55 pm

să-ţi aud ideeile de evente faine. Dacă ai mi le poţi comunica aici.
ala12345 wrote:
[MISS]Lorena wrote:Dragă Hiromitsu cu dn dacă fac event nasoale, cum spui tu ,
de ce mai participi? Nu iţi convine nu participi e simplu.
ala12345 wrote:Tu faci evente mult mai nasoale Loreno. Spui ca vip urile sunt simpli playeri, dar la ox le dati autoritate. Pai sa facem clasa treaba, sunt playeri sau ajutoare de staff? Daca sunt ajutoare sa nu participe. Si tu admir oricum nu participi sau ajuti.
ca sunt cetatean european si am drepturi. unul fiind sa particip. asta nu inseamna ca daca mi am dat cu parerea si am zis ca sunt mai nasoale ca asta nu trebuie sa particip. particip si eu sa ma mai desplictisesc. fa unele mai faine
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

ala12345
Posts: 132

Re: [Event] pe Forum

Post by ala12345 » Fri May 19, 2017 7:20 pm

nu mi prea vin idei mie, dar vad ca ceilalti au idei mai bune decat eventele care se fac in momentu asta. voi veniti si o bagati pe aia cu ''a mai fost propus, contra'', ''nu esti original''. si ce daca a mai fost propus? din moment ce voi nu ati facut eventu respectiv, ar fi ok sa l faceti. daca esti contra spune un motiv si tu mai plauzibil, nu ca nu ti convine tie. cum dracu sa spui contra fiind ca nu e original sau ca a mai fost propus. chiar si sa se fi facut, tot mai merge de facut inca o data. tu faci aceleasi evente in fiecare zi si vii aici spui ca a mai fost propus... Miha se trezeste si zice ca nu i original, sunt mai originale alea care se repeta in fiecare zi, nu?
aveti o duzina de evente aici, atat pentru forum, cat si pe joc si voi le repetati pe aceleasi in fiecare zi...

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: [Event] pe Forum

Post by [VIP]Sophieee » Fri May 19, 2017 7:29 pm

ala12345 wrote:nu mi prea vin idei mie, dar vad ca ceilalti au idei mai bune decat eventele care se fac in momentu asta. voi veniti si o bagati pe aia cu ''a mai fost propus, contra'', ''nu esti original''. si ce daca a mai fost propus? din moment ce voi nu ati facut eventu respectiv, ar fi ok sa l faceti. daca esti contra spune un motiv si tu mai plauzibil, nu ca nu ti convine tie. cum dracu sa spui contra fiind ca nu e original sau ca a mai fost propus. chiar si sa se fi facut, tot mai merge de facut inca o data. tu faci aceleasi evente in fiecare zi si vii aici spui ca a mai fost propus... Miha se trezeste si zice ca nu i original, sunt mai originale alea care se repeta in fiecare zi, nu?
aveti o duzina de evente aici, atat pentru forum, cat si pe joc si voi le repetati pe aceleasi in fiecare zi...
zici că nu a fost făcut eventul ? a fost, dragul meu, dar în alte circumstanțe, tot ce a făcut el a fost să schimbe natura celui care se ascunde, în loc de un membru staff să fie pus un npc. SAME SHIT, you idiot. e mai original decât cele care se repetă în fiecare zi, ăsta e făcut doar o dată pe săptămână, bravo, inteligentule
Passe, passe, passera, la dernière restera

ala12345
Posts: 132

Re: [Event] pe Forum

Post by ala12345 » Fri May 19, 2017 7:39 pm

Imperfecşăn wrote:
ala12345 wrote:nu mi prea vin idei mie, dar vad ca ceilalti au idei mai bune decat eventele care se fac in momentu asta. voi veniti si o bagati pe aia cu ''a mai fost propus, contra'', ''nu esti original''. si ce daca a mai fost propus? din moment ce voi nu ati facut eventu respectiv, ar fi ok sa l faceti. daca esti contra spune un motiv si tu mai plauzibil, nu ca nu ti convine tie. cum dracu sa spui contra fiind ca nu e original sau ca a mai fost propus. chiar si sa se fi facut, tot mai merge de facut inca o data. tu faci aceleasi evente in fiecare zi si vii aici spui ca a mai fost propus... Miha se trezeste si zice ca nu i original, sunt mai originale alea care se repeta in fiecare zi, nu?
aveti o duzina de evente aici, atat pentru forum, cat si pe joc si voi le repetati pe aceleasi in fiecare zi...
zici că nu a fost făcut eventul ? a fost, dragul meu, dar în alte circumstanțe, tot ce a făcut el a fost să schimbe natura celui care se ascunde, în loc de un membru staff să fie pus un npc. SAME SHIT, you idiot. e mai original decât cele care se repetă în fiecare zi, ăsta e făcut doar o dată pe săptămână, bravo, inteligentule
eu ma refer in general la toate eventele propuse aici, INTELIGENTO #FACEPALM

Sherlock Holmes
Posts: 40
Location: Nu plâng că-s supărat, plâng că-s alţii fericiţi.

Re: [Event] pe Forum

Post by Sherlock Holmes » Fri May 19, 2017 7:44 pm

bă, ca să ne coborâm la nivelu lu asta ne trebuie un lift sau o scară lungă
Cei ce nu cred în magie, nu o vor vedea niciodată.

Post Reply