DREPTATE-CORECTITUDINE-JUSTIŢIE-ADEVĂR

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
Sherlock Holmes
Posts: 40
Location: Nu plâng că-s supărat, plâng că-s alţii fericiţi.

DREPTATE-CORECTITUDINE-JUSTIŢIE-ADEVĂR

Post by Sherlock Holmes » Fri May 19, 2017 4:05 pm

propun următoarea chestie (da, a mai fost propus) :


ca la ''raportare staff'' să nu mai închidă topicul reclamatul, doar să aducă dovezi sau un argument pt ceea ce a făcut
Cei ce nu cred în magie, nu o vor vedea niciodată.

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: DREPTATE-CORECTITUDINE-JUSTIŢIE-ADEVĂR

Post by [MOD]Lorena » Fri May 19, 2017 4:08 pm

contra, din moment ce are dovezile, are tot dreptul să inchidă reclamaţia . Dacă un superior vede şi consideră că nu sunt suficiente acele dovezi normal că acel superior redeschide topicul şi işi spune părerea.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: DREPTATE-CORECTITUDINE-JUSTIŢIE-ADEVĂR

Post by [Diva]Diabla » Fri May 19, 2017 4:20 pm

nu exista

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: DREPTATE-CORECTITUDINE-JUSTIŢIE-ADEVĂR

Post by [VIP]Sophieee » Fri May 19, 2017 7:17 pm

[MISS]Lorena wrote:contra, din moment ce are dovezile, are tot dreptul să inchidă reclamaţia . Dacă un superior vede şi consideră că nu sunt suficiente acele dovezi normal că acel superior redeschide topicul şi işi spune părerea.
păi mai sunt și D-ăștIa cAre ce închid topicurile așa că vor ei, fără să posteze dovezi ș.a.m.d., avem și noi un exemplar rar în staff. Atâta timp cât reclamatul are dovezi concrete care să le contrazică pe cele a reclamatului și e totul Bine și frumos, nu văd de ce nu ar închide topicuL.

contrA, mă prostănacule. app ai zis că intrii și tu într-o conferință, ți-ai pierdut glasul? când te-am chemat schimbai subiectul sau te făceai că nu vezi :roll:
Passe, passe, passera, la dernière restera

Sherlock Holmes
Posts: 40
Location: Nu plâng că-s supărat, plâng că-s alţii fericiţi.

Re: DREPTATE-CORECTITUDINE-JUSTIŢIE-ADEVĂR

Post by Sherlock Holmes » Fri May 19, 2017 7:20 pm

Imperfecşăn wrote:
[MISS]Lorena wrote:contra, din moment ce are dovezile, are tot dreptul să inchidă reclamaţia . Dacă un superior vede şi consideră că nu sunt suficiente acele dovezi normal că acel superior redeschide topicul şi işi spune părerea.
păi mai sunt și D-ăștIa cAre ce închid topicurile așa că vor ei, fără să posteze dovezi ș.a.m.d., avem și noi un exemplar rar în staff. Atâta timp cât reclamatul are dovezi concrete care să le contrazică pe cele a reclamatului și e totul Bine și frumos, nu văd de ce nu ar închide topicuL.

contrA, mă prostănacule. app ai zis că intrii și tu într-o conferință, ți-ai pierdut glasul? când te-am chemat schimbai subiectul sau te făceai că nu vezi :roll:
da' tu de ce tot schimbi subiectu când îţi cer adresa, frica?

:oops: :oops:
Cei ce nu cred în magie, nu o vor vedea niciodată.

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: DREPTATE-CORECTITUDINE-JUSTIŢIE-ADEVĂR

Post by [VIP]Sophieee » Fri May 19, 2017 7:25 pm

Sherlock Holmes wrote:
Imperfecşăn wrote:
[MISS]Lorena wrote:contra, din moment ce are dovezile, are tot dreptul să inchidă reclamaţia . Dacă un superior vede şi consideră că nu sunt suficiente acele dovezi normal că acel superior redeschide topicul şi işi spune părerea.
păi mai sunt și D-ăștIa cAre ce închid topicurile așa că vor ei, fără să posteze dovezi ș.a.m.d., avem și noi un exemplar rar în staff. Atâta timp cât reclamatul are dovezi concrete care să le contrazică pe cele a reclamatului și e totul Bine și frumos, nu văd de ce nu ar închide topicuL.

contrA, mă prostănacule. app ai zis că intrii și tu într-o conferință, ți-ai pierdut glasul? când te-am chemat schimbai subiectul sau te făceai că nu vezi :roll:
da' tu de ce tot schimbi subiectu când îţi cer adresa, frica?

:oops: :oops:
ți-am spus că-ți zic adresa în confă, dar ți-a dat cu minus și nu ai mai răspuns, ți-e frică să nu râd de miorlăitu ăla pe care-l numești tu voce?
Passe, passe, passera, la dernière restera

ala12345
Posts: 132

Re: DREPTATE-CORECTITUDINE-JUSTIŢIE-ADEVĂR

Post by ala12345 » Fri May 19, 2017 7:36 pm

se vede ca esti copila proasta
Last edited by ala12345 on Fri May 19, 2017 7:42 pm, edited 1 time in total.

Sherlock Holmes
Posts: 40
Location: Nu plâng că-s supărat, plâng că-s alţii fericiţi.

Re: DREPTATE-CORECTITUDINE-JUSTIŢIE-ADEVĂR

Post by Sherlock Holmes » Fri May 19, 2017 7:41 pm

miha, când îţi zice unu că eşti proastă, na nu bagi în seamă, da când îţi zic 2 deja trebuie să consulţi un doctor
Cei ce nu cred în magie, nu o vor vedea niciodată.

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: DREPTATE-CORECTITUDINE-JUSTIŢIE-ADEVĂR

Post by [MOD]Lorena » Fri May 19, 2017 7:45 pm

terminaţi cu jignirile...aveţi pm pentru ceartă.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: DREPTATE-CORECTITUDINE-JUSTIŢIE-ADEVĂR

Post by [VIP]Sophieee » Fri May 19, 2017 8:26 pm

da, ți-ai chemat prietenii să te susțină ca să te dai șmecher că sunt persoane cu aceeași părere ca tine, crede-mă că voi sunteți singurii proști de aici :lol: dacă s-ar da mute/jail pentru prostie, voi ați primi direct ban prin ștergerea contului.


măcar eu nu-s așa prst încât să pretind că am 18 ani
Passe, passe, passera, la dernière restera

Locked