Propunere Indecenta

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
Locked
[VIP]Admir
Posts: 2298

Propunere Indecenta

Post by [VIP]Admir » Sat May 20, 2017 1:41 pm

Salut, bine v-am gasit la o noua emisiune de Caterink*.

Propun asa:

Membrul Staff care nu este reclamant/reclamat sa NU mai aiba voie sa raspunda in alte reclamatii. In caz contrar sa primeasca warn exact la fel ca noi toti.

Daca, nu se poate asa, prupun ca ORICE player sa aiba dreptul sa raspunda in absolut orice reclamatie. De ce?

Simplu, astia de cand au dreptul sa isi dea cu parerea in reclamatiile altora? Pai ce dracu, ii fac reclamatie lu X, si vine Y si cu Z si se baga si ei contra mea, mai raspunde si reclamatul X, si deja decizia reclamatiei e 70-80% in defavorul meu.

In mare parte ca sa inteleaga tot omu, ca am vazut ca unii dintre voi nuprea intelegeti ideea in sine. NU VAD CARE E AVANTAJUL SA RASUNDA ALT MEMBRU STAFF IN RECLAMATIILE ADUSE COLEGILOR LUI.

DACA EXISTA ASA CEVA VREAU SA-MI SPUNA SI MIE CINEVA DE CE UN MEMBRU STAFF ARE VOIE SA RASPUNDA SI UN PLAYER NU. SI NU VREAU RASPUNSUL ALA " PENTRU CA E STAFF " NU FRATE, CA PE FORUM NU SCRIE NICAIERI CA AVETI VOIE SA RASPUNDETI. DECI?

User avatar
[VIP]Andra.
Posts: 218
Location: A ♡ A

Re: Propunere Indecenta

Post by [VIP]Andra. » Sat May 20, 2017 1:43 pm

:arrow: pro
Who are you?
Demon to some.Angel to others.

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Propunere Indecenta

Post by [VIP]Thor » Sat May 20, 2017 1:51 pm

[VIP]Andra. wrote: :arrow: pro
da

User avatar
[SGA]Zohan.
Posts: 404

Re: Propunere Indecenta

Post by [SGA]Zohan. » Sat May 20, 2017 1:55 pm

Eu zic ca doar fifty poate schimba regulamentul :) zic sa vb cu el în privat și t/c ca sigur iese cearta

Locked