Prupunere (x2)

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: Prupunere (x2)

Post by [VIP]Sophieee » Sat May 20, 2017 4:06 pm

Z Nation wrote:
Imperfecşăn wrote:
Z Nation wrote:am 15 ani fă, te n plm
ești prea prost pentru a fi în viață, încă mai ai timp să te sinucizi, fă-o cât mai rpd

cred și eu că ai trecut prin școală la 15 ani, smr :lol: :lol: :lol: și tu-mi cereai mie adresa, mă ? cu ce veneai la mine, cu bicicleta? :lol:
cu tata cu maşina fă, tata te ţinea şi eu îţi dădeam la ficat să nu las urme

fă, ascultă la mine te bat, te pun în sticluţă şi te dau la maimuţă, ai grijă
dacă vii cu tac-tu după mine e clar, mi-e milă de tine :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Passe, passe, passera, la dernière restera

Z Nation
Posts: 51

Re: Prupunere (x2)

Post by Z Nation » Sat May 20, 2017 4:09 pm

mai vedem noi xd

User avatar
[VIP]Adea
Posts: 1925
Location: ° ❥Designer✂️ °

Re: Prupunere (x2)

Post by [VIP]Adea » Sat May 20, 2017 4:52 pm

Pro.
Când poţi.. inspiră , când nu mai poţi expiră..
----------------------------------------

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Prupunere (x2)

Post by [Diva]Diabla » Sat May 20, 2017 4:57 pm

si pro si contra ..sunt situatii si situatii

Alexander ♛
Posts: 426
Location: goddamn, you look holy
Contact:

Re: Prupunere (x2)

Post by Alexander ♛ » Sun May 21, 2017 1:39 am

[Owner]Fifty wrote:În reclamaţia făcută nu au voie să răspundă decât membrii STAFF şi inculpaţii !
Dovada trebuie să fie ori un clip, ori un print .
Printul trebuie să conţină toată conversaţia + data si ora , dacă nu,reclamatia nu va fi luata in considerare.


deci, membrii STAFF au voie să răspundă la reclamaţii, v-aţi primit răspunsul, un T/C şi gt.
Image
softer than satin was the light

Z Nation
Posts: 51

Re: Prupunere (x2)

Post by Z Nation » Sun May 21, 2017 1:45 am

Alexander ♛ wrote:
[Owner]Fifty wrote:În reclamaţia făcută nu au voie să răspundă decât membrii STAFF şi inculpaţii !
Dovada trebuie să fie ori un clip, ori un print .
Printul trebuie să conţină toată conversaţia + data si ora , dacă nu,reclamatia nu va fi luata in considerare.


deci, membrii STAFF au voie să răspundă la reclamaţii, v-aţi primit răspunsul, un T/C şi gt.
mă omu' lu d-zeu, se poate schimba, noi nu stăm pe loc ca tine, neevoluatule

Alexander ♛
Posts: 426
Location: goddamn, you look holy
Contact:

Re: Prupunere (x2)

Post by Alexander ♛ » Sun May 21, 2017 1:47 am

Z Nation wrote:
Alexander ♛ wrote:
[Owner]Fifty wrote:În reclamaţia făcută nu au voie să răspundă decât membrii STAFF şi inculpaţii !
Dovada trebuie să fie ori un clip, ori un print .
Printul trebuie să conţină toată conversaţia + data si ora , dacă nu,reclamatia nu va fi luata in considerare.


deci, membrii STAFF au voie să răspundă la reclamaţii, v-aţi primit răspunsul, un T/C şi gt.
mă omu' lu d-zeu, se poate schimba, noi nu stăm pe loc ca tine, neevoluatule
nu se va schimba regulamentul pt că o adunătură de proşti nu-şi pot susţine punctul de vedere împotriva a mai multor membrii staff. ;)
Image
softer than satin was the light

ala123456
Posts: 10

Re: Prupunere (x2)

Post by ala123456 » Sun May 21, 2017 1:50 am

Alexander ♛ wrote:
[Owner]Fifty wrote:În reclamaţia făcută nu au voie să răspundă decât membrii STAFF şi inculpaţii !
Dovada trebuie să fie ori un clip, ori un print .
Printul trebuie să conţină toată conversaţia + data si ora , dacă nu,reclamatia nu va fi luata in considerare.


deci, membrii STAFF au voie să răspundă la reclamaţii, v-aţi primit răspunsul, un T/C şi gt.
tu chiar esti prost ma. de ce drc se mai numeste propunere? chiar daca e asa cum zici tu, se poate schimba regulamentul, stii? de ce sa dea tc?

Z Nation
Posts: 51

Re: Prupunere (x2)

Post by Z Nation » Sun May 21, 2017 1:52 am

ţi-am spus mă, eşti prost . tu şi logica, şoarecele şi pisica, eşti prea prost mă, tu şi într un schimb de focuri ieşi înjunghiat

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: Prupunere (x2)

Post by [VIP]Sophieee » Sun May 21, 2017 1:53 am

Alexander ♛ wrote:nu se va schimba regulamentul pt că o adunătură de proşti nu-şi pot susţine punctul de vedere împotriva a mai multor membrii staff. ;)
:!: :!: :!: :!:

cu asta v-a dat-o peste bot, cumetre, eu zic să vă lăsați, vă dă amândurora clasă

ce să evoluezi tu, prăpăditule? tu trebuie să te oprești din a bea apă de la pompă, că te afectează. cu ce să evoluezi tu? să-ți muți wc-ul din curte în casă, asta e o evoluție pentru tine, dar mai ai de așteptat
Passe, passe, passera, la dernière restera

Locked