Prupunere (x2)

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
ala123456
Posts: 10

Re: Prupunere (x2)

Post by ala123456 » Sun May 21, 2017 1:57 am

Imperfecşăn wrote:
Alexander ♛ wrote:nu se va schimba regulamentul pt că o adunătură de proşti nu-şi pot susţine punctul de vedere împotriva a mai multor membrii staff. ;)
:!: :!: :!: :!:

cu asta v-a dat-o peste bot, cumetre, eu zic să vă lăsați, vă dă amândurora clasă

ce să evoluezi tu, prăpăditule? tu trebuie să te oprești din a bea apă de la pompă, că te afectează. cu ce să evoluezi tu? să-ți muți wc-ul din curte în casă, asta e o evoluție pentru tine, dar mai ai de așteptat
ne o dat o limba n sula, da mi doamne rabdare

Alexander ♛
Posts: 426
Location: goddamn, you look holy
Contact:

Re: Prupunere (x2)

Post by Alexander ♛ » Sun May 21, 2017 1:57 am

Z Nation wrote:ţi-am spus mă, eşti prost . tu şi logica, şoarecele şi pisica, eşti prea prost mă, tu şi într un schimb de focuri ieşi înjunghiat
m-ai demascat frt, ce să zic.
hai spune-o p-aia a ta cu "ai trecut prin şcoală ca vântul prin gard" , al drc boboc atotştiutor, tu te lauzi că vi cu tac-tu să baţi o fată şi mi te pretinzi mare gherţoi pe forum, păi f*tu-ţi familia mă-tii de prost că ai văzut mall-ul doar în reviste, ţăran coclit.
te hrăneşti cu biscuiţi de la ajutoare şi te ştergi la cur cu ziarul şi te dai mare înţelept şi "evoluat". faci n de reclamaţii fără rost, al drc ofensat, tu fiind cel care aduce injuriile şi tu fiind acelaşi care se pupă singur în cur.
Image
softer than satin was the light

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: Prupunere (x2)

Post by [VIP]Sophieee » Sun May 21, 2017 1:58 am

ala123456 wrote:
Imperfecşăn wrote:
Alexander ♛ wrote:nu se va schimba regulamentul pt că o adunătură de proşti nu-şi pot susţine punctul de vedere împotriva a mai multor membrii staff. ;)
:!: :!: :!: :!:

cu asta v-a dat-o peste bot, cumetre, eu zic să vă lăsați, vă dă amândurora clasă

ce să evoluezi tu, prăpăditule? tu trebuie să te oprești din a bea apă de la pompă, că te afectează. cu ce să evoluezi tu? să-ți muți wc-ul din curte în casă, asta e o evoluție pentru tine, dar mai ai de așteptat
ne o dat o limba n sula, da mi doamne rabdare
că dacă-ți dădea putere și o bicicletă veneai să ne bați
Passe, passe, passera, la dernière restera

Z Nation
Posts: 51

Re: Prupunere (x2)

Post by Z Nation » Sun May 21, 2017 2:00 am

Imperfecşăn wrote:
Alexander ♛ wrote:nu se va schimba regulamentul pt că o adunătură de proşti nu-şi pot susţine punctul de vedere împotriva a mai multor membrii staff. ;)
:!: :!: :!: :!:

cu asta v-a dat-o peste bot, cumetre, eu zic să vă lăsați, vă dă amândurora clasă

ce să evoluezi tu, prăpăditule? tu trebuie să te oprești din a bea apă de la pompă, că te afectează. cu ce să evoluezi tu? să-ți muți wc-ul din curte în casă, asta e o evoluție pentru tine, dar mai ai de așteptat
altă proastă, fă eşti prea proastă, de asta se numeşte ''PROPUNERE'', o adunătură de proşti ? bă congelatule, eu am mai multă minte decât ai tu, şi am 15 ani, când o să ţi dai seama că alb nu e culoare atunci să ne faci proşti, prostănacule

ala123456
Posts: 10

Re: Prupunere (x2)

Post by ala123456 » Sun May 21, 2017 2:03 am

Alexander ♛ wrote:
Z Nation wrote:ţi-am spus mă, eşti prost . tu şi logica, şoarecele şi pisica, eşti prea prost mă, tu şi într un schimb de focuri ieşi înjunghiat
m-ai demascat frt, ce să zic.
hai spune-o p-aia a ta cu "ai trecut prin şcoală ca vântul prin gard" , al drc boboc atotştiutor, tu te lauzi că vi cu tac-tu să baţi o fată şi mi te pretinzi mare gherţoi pe forum, păi f*tu-ţi familia mă-tii de prost că ai văzut mall-ul doar în reviste, ţăran coclit.
te hrăneşti cu biscuiţi de la ajutoare şi te ştergi la cur cu ziarul şi te dai mare înţelept şi "evoluat". faci n de reclamaţii fără rost, al drc ofensat, tu fiind cel care aduce injuriile şi tu fiind acelaşi care se pupă singur în cur.
ua da ce te enerverzi asa? tu chiar ai crezut ca are 15 ani cand ti o zis ma? eu ti am zis ca esti prost...

Z Nation
Posts: 51

Re: Prupunere (x2)

Post by Z Nation » Sun May 21, 2017 2:05 am

ăştia nu ştiu ce i ăla sarcasm şi ironie, îs copii prostănaci

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: Prupunere (x2)

Post by [VIP]Sophieee » Sun May 21, 2017 2:07 am

Z Nation wrote:
Imperfecşăn wrote:
Alexander ♛ wrote:nu se va schimba regulamentul pt că o adunătură de proşti nu-şi pot susţine punctul de vedere împotriva a mai multor membrii staff. ;)
:!: :!: :!: :!:

cu asta v-a dat-o peste bot, cumetre, eu zic să vă lăsați, vă dă amândurora clasă

ce să evoluezi tu, prăpăditule? tu trebuie să te oprești din a bea apă de la pompă, că te afectează. cu ce să evoluezi tu? să-ți muți wc-ul din curte în casă, asta e o evoluție pentru tine, dar mai ai de așteptat
altă proastă, fă eşti prea proastă, de asta se numeşte ''PROPUNERE'', o adunătură de proşti ? bă congelatule, eu am mai multă minte decât ai tu, şi am 15 ani, când o să ţi dai seama că alb nu e culoare atunci să ne faci proşti, prostănacule
prost ești bă prost prost prost prost prost prost prost prostănacu drc
ți-a plăcut? cam așa e și mesajul tău, o adunătură de prostie
uite aici, mai cultivează-te :

http://noctambulul.blogspot.ro/2012/03/ ... negru.html
http://www.dex.ro/alb ALB1 s. n. 1. Culoare albă.

și normal că nu te crede nimeni că ai 15 ani, la 15 ani se presupune că ești destul de inteligent încât să poți să legi două cuvinte fără să faci o greșeală, dar tu ne-ai dovedit că ești cu mult inferior

ți-ai convins prietenii că ești major? măcar proștii tăi să te creadă, că noi restul nu o facem.

#Valeriu #frustrat
Passe, passe, passera, la dernière restera

User avatar
[SGA]Zohan.
Posts: 404

Re: Prupunere (x2)

Post by [SGA]Zohan. » Sun May 21, 2017 2:09 am

★ Numele de conturi, avatarele, semnaturile şi descrierile ce vor fi: vulgare, obsene, ofensatoare, jignitoare, cu reclame sau keylogger vor fi banate permanent.
Regulamentul este asta, prin urmare t/c

Locked