[EVENT FORUM]

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
Z Nation
Posts: 51

[EVENT FORUM]

Post by Z Nation » Sat May 20, 2017 9:13 pm

Războiul arhitecţilor
în ce constă acesti event? GM-ul alege o imagine, participanţii au 2 zile la dispoziţie să o editeze. Cea mai reuşită câştigă.

Premiu : Grad designer pe forum + 4 donaţii la alegere şi un costum 2014 nemod.
Premiu participare : 1 donaţie + un costum 2013 + freză 2013

Regulament :

fără înjurături-semne obscene-jigniri aduse unui player;
Nu aveţi voie să editaţi postul;
în imagine trebuie să apară neapărat ''metin2 steel'';
oricine poate participa mai puţin cei din staff.
nu aveţi voie de pe 2 conturi sau mai multe (credeam că se înţelege...)

Câştigătorul m-am gândit să fie ales de Fifty-Who şi imaginea să fie pusă pe coperta de la facebook

cine vrea să modifice-adauge ceva trebuie să-mi ceară mie permisiunea, pm pe joc : [Dn]Vali.
Last edited by Z Nation on Sat May 20, 2017 9:56 pm, edited 1 time in total.

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: [EVENT FORUM]

Post by [VIP]Sophieee » Sat May 20, 2017 9:15 pm

pro
Passe, passe, passera, la dernière restera

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: [EVENT FORUM]

Post by [Diva]Diabla » Sat May 20, 2017 9:16 pm

contra, pro ptr ultimele2 rânduri
Last edited by [Diva]Diabla on Sat May 20, 2017 9:16 pm, edited 1 time in total.

Alexander ♛
Posts: 426
Location: goddamn, you look holy
Contact:

Re: [EVENT FORUM]

Post by Alexander ♛ » Sat May 20, 2017 9:16 pm

pro :!:
Image
softer than satin was the light

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: [EVENT FORUM]

Post by [MOD]Lorena » Sat May 20, 2017 9:39 pm

hm pro, acest eveniment după cum văd eu este mai mult pentru designeri. Ii poţi pune şi un titlu "Bătălia Designerilor" sau altul.. interesant.
Dar mai adaug ceva: câştigătorul să fie ales prin vot de câtre toţi membrii staff, nu doar de cel care organizează evenimentul. Cine are cele mai multe voturi câştigă.
Iar la regulament mai adaug : Membrii staff nu au voie să participe.
Şi să nu participaţi după 2 conturi.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Z Nation
Posts: 51

Re: [EVENT FORUM]

Post by Z Nation » Sat May 20, 2017 9:44 pm

[MISS]Lorena wrote:hm pro, acest eveniment după cum văd eu este mai mult pentru designeri. Ii poţi pune şi un titlu "Bătălia Designerilor" sau altul.. interesant.
Dar mai adaug ceva: câştigătorul să fie ales prin vot de câtre toţi membrii staff, nu doar de cel care organizează evenimentul. Cine are cele mai multe voturi câştigă.

am uitat să specific, oricine poate să-l facă mai puţin tu

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: [EVENT FORUM]

Post by [MOD]Lorena » Sat May 20, 2017 9:50 pm

şi dacă am să-l fac eu care ar fi problema ta? E un topic de sugestii, nu uita. Tu doar dai sugestia şi rămâne la alegerea celui care-l organizează cum alege câştigătorii şi cum face regulamentul şi premiile nu crezi?. Eu doar am spus că ar fi mai ok prin vot de câtre membrii staff sau prin acordarea unor note de la 1 la 10 cine are cele mai multe note adunate sau voturi câştigă.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Z Nation
Posts: 51

Re: [EVENT FORUM]

Post by Z Nation » Sat May 20, 2017 9:54 pm

[MISS]Lorena wrote:şi dacă am să-l fac eu care ar fi problema ta? E un topic de sugestii, nu uita. Tu doar dai sugestia şi rămâne la alegerea celui care-l organizează cum alege câştigătorii şi cum face regulamentul şi premiile nu crezi?. Eu doar am spus că ar fi mai ok prin vot de câtre membrii staff sau prin acordarea unor note de la 1 la 10 cine are cele mai multe note adunate sau voturi câştigă.
am spus clar : ''nimeni nu modifică-adaugă ceva fără permisiunea mea'', ori e făcut cum vreau eu ori deloc, lasă mă tu cu ideile tale, o să mă gândesc eu cum o să fie ales câştigătoru, şi nu-mi poţi face eventul fără permisiunea mea, e ideea mea, ia nu mai comenta aici, vezi ţi de treabă

ala12345
Posts: 132

Re: [EVENT FORUM]

Post by ala12345 » Sat May 20, 2017 9:58 pm

e geniala ideea, fa l tu cum stii fratele meu

Alexander ♛
Posts: 426
Location: goddamn, you look holy
Contact:

Re: [EVENT FORUM]

Post by Alexander ♛ » Sat May 20, 2017 10:00 pm

[MISS]Lorena wrote:şi dacă am să-l fac eu care ar fi problema ta? E un topic de sugestii, nu uita. Tu doar dai sugestia şi rămâne la alegerea celui care-l organizează cum alege câştigătorii şi cum face regulamentul şi premiile nu crezi?. Eu doar am spus că ar fi mai ok prin vot de câtre membrii staff sau prin acordarea unor note de la 1 la 10 cine are cele mai multe note adunate sau voturi câştigă.
:!: :!: :!:
Vali, nu tu spui cine face/nu face evenimente. Propui ceva ? Atuci membrul Staff care-ţi va împrumuta ideea îşi va asuma îmbunătăţirile şi schimbările eventului şi îţi vor da credite pentru acesta, asta ar fi cel mai corect.
Note de la toţi membrii staff-ului, fără Fifty şi Who cel mai probabil pt că sunt ocupaţi, iar apoi să se facă media.
De exemplu :
Lorena - 9
Adinna - 8,5
Zohan - 10
Kizev - 7
Diabla - 4
Media : 7,7
Notele nu pot fi schimbate.
Image
softer than satin was the light

Post Reply