Propunere x3

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
Post Reply
[VIP]Admir
Posts: 2298

Propunere x3

Post by [VIP]Admir » Sun May 21, 2017 2:26 am

Salut, bine v-am gasit la o noua emisiune de Caterink*.

Propun asa:

Membrul Staff care nu este reclamant/reclamat sa NU mai aiba voie sa raspunda in alte reclamatii. In caz contrar sa primeasca warn exact la fel ca noi toti.

Daca, nu se poate asa, prupun ca ORICE player sa aiba dreptul sa raspunda in absolut orice reclamatie. De ce?

Simplu, astia de cand au dreptul sa isi dea cu parerea in reclamatiile altora? Pai ce dracu, ii fac reclamatie lu X, si vine Y si cu Z si se baga si ei contra mea, mai raspunde si reclamatul X, si deja decizia reclamatiei e 70-80% in defavorul meu.

In mare parte ca sa inteleaga tot omu, ca am vazut ca unii dintre voi nuprea intelegeti ideea in sine. NU VAD CARE E AVANTAJUL SA RASUNDA ALT MEMBRU STAFF IN RECLAMATIILE ADUSE COLEGILOR LUI.

DACA EXISTA ASA CEVA VREAU SA-MI SPUNA SI MIE CINEVA DE CE UN MEMBRU STAFF ARE VOIE SA RASPUNDA SI UN PLAYER NU. SI NU VREAU RASPUNSUL ALA " PENTRU CA E STAFF " NU FRATE, CA PE FORUM NU SCRIE NICAIERI CA AVETI VOIE SA RASPUNDETI. DECI?

Ps: nu ma intereseaza parerea nici unui membru staff cu grad de SGA, Nu mai dat T/C pe motiv ca nu va covine voua. 300 de lei nu va ofera dreptul sa luati voi decizii despre ce e bine si ce nu. Voi credeti ca o sa propun doar ce va convine voua bai Staff de nimic.
Sa raspunda un superior si sa spuna de ce NU se poate schimba aceasta regula nescrisa. Ce nu o sa mai puteti voi sa va dati cu parerea ca babele?
Last edited by [VIP]Admir on Sun May 21, 2017 12:49 pm, edited 1 time in total.

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Propunere x3

Post by [MOD]Lorena » Sun May 21, 2017 2:38 am

S-a dat t/c deoarece au făcut spam cu jigniri.. că nu aveau ce face, altfel nu se dădea t/c.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Alexander ♛
Posts: 426
Location: goddamn, you look holy
Contact:

Re: Propunere x3

Post by Alexander ♛ » Sun May 21, 2017 11:23 am

este o regulă scrisă.
Image
softer than satin was the light

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Propunere x3

Post by [VIP]Admir » Sun May 21, 2017 12:35 pm

Arata-mi si mie regula aia scrisa!
Last edited by [VIP]Admir on Sun May 21, 2017 12:49 pm, edited 1 time in total.

Alexander ♛
Posts: 426
Location: goddamn, you look holy
Contact:

Re: Propunere x3

Post by Alexander ♛ » Sun May 21, 2017 12:49 pm

citeşte ce scrie jos în cadranul albastru. :arrow: http://imgur.com/YTo2WK8 :ugeek:
Image
softer than satin was the light

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: Propunere x3

Post by [VIP]Sophieee » Sun May 21, 2017 12:52 pm

viewtopic.php?f=7&t=18963

și uite aici altă regulă scrisă :
★ Nu postaţi de 2 sau mai multe ori acelaşi topic altfel veţi primi :
★ Prima abatere: Warn
★ A doua abatere: Ban



Passe, passe, passera, la dernière restera

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Propunere x3

Post by [VIP]Admir » Sun May 21, 2017 12:54 pm

Boss, MEMBRI STAFF SI INCULPATII, se refera strict la gradele de Staff, si la cei inculpati, daca s-a pus la plural nu inseamna ca au voie sa raspunda toti. E la general boss, nu inseamna ca trebuie sa raspunda toti intr-o singura reclamatie sau unul in reclamatia altuia.



Citeste tu aici:
viewtopic.php?f=7&t=18963

Alexander ♛
Posts: 426
Location: goddamn, you look holy
Contact:

Re: Propunere x3

Post by Alexander ♛ » Sun May 21, 2017 12:56 pm

[VIP]Admir wrote:Boss, MEMBRI STAFF SI INCULPATII, se refera strict la gradele de Staff, si la cei inculpati, daca s-a pus la plural nu inseamna ca au voie sa raspunda toti. E la general boss, nu inseamna ca trebuie sa raspunda toti intr-o singura reclamatie sau unul in reclamatia altuia.



Citeste tu aici:
viewtopic.php?f=7&t=18963

şi ţie cine-ţi dă ban că ai postat de 3 ori acelaşi topic? :lol:
Image
softer than satin was the light

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Propunere x3

Post by [VIP]Admir » Sun May 21, 2017 1:07 pm

Nimeni! Ca daca imi da mie trebuie sa dea la tot serveru. Intelegi tu ma printesa mea.

Post Reply