Idee Evolutii. V6.

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
Pablo Escobar
Posts: 48

Re: Idee Evolutii. V6.

Post by Pablo Escobar » Tue Jun 06, 2017 10:05 pm

du te n plm fă că eşti proastă, dc drc să le colorăm pe cele vechi, când am putea băga unele noi ?????????????????????????

CONTRA

User avatar
[VIP]Adea
Posts: 1925
Location: ° ❥Designer✂️ °

Re: Idee Evolutii. V6.

Post by [VIP]Adea » Tue Jun 06, 2017 10:09 pm

Pablo Escobar wrote:du te n plm fă că eşti proastă, dc drc să le colorăm pe cele vechi, când am putea băga unele noi ?????????????????????????

CONTRA
Pt ca nu merg implementate ... (cred) .. ca daca mergeau ...erau implementate
Când poţi.. inspiră , când nu mai poţi expiră..
----------------------------------------

Pablo Escobar
Posts: 48

Re: Idee Evolutii. V6.

Post by Pablo Escobar » Tue Jun 06, 2017 10:12 pm

[VIP]Adea wrote:
Pablo Escobar wrote:du te n plm fă că eşti proastă, dc drc să le colorăm pe cele vechi, când am putea băga unele noi ?????????????????????????

CONTRA
Pt ca nu merg implementate ... (cred) .. ca daca mergeau ...erau implementate

=))CUM SĂ NU MEARGĂ ? CELE 2015, ALEA DE LA COD CUM O MERS BĂGATE?

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Idee Evolutii. V6.

Post by [VIP]Admir » Wed Jun 07, 2017 1:43 am

Foarte frumoasa ideea, am vazut pe alte servere n-ar fi ceva nou dar la o adica, mai "coloreaza" putin peisajul. Ideea este ca aceste iteme sa se poata evolua la fierarul legendar din map1, cu un simplu yang. Ca sa poti purta ce culoare vrei. Sa-ti poti face otelul/rubinul/safirul si etc, dupa bunul plac. Nu stiu, dar cred ca prea la multe s-au raspuns cu " Ar fi frumos sa umble/caute/incerce/castige la event ".

Asa frumos ca tot sunt in toane bune :lol:

User avatar
[VIP]Ştefan
Posts: 508

Re: Idee Evolutii. V6.

Post by [VIP]Ştefan » Wed Jun 07, 2017 8:12 am

Pro....Pro....Pro....Pro...Pro...Pro...Pro.

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Idee Evolutii. V6.

Post by [MOD]Lorena » Wed Jun 07, 2017 5:26 pm

+1 să se adauge la evoluţii, pentru că la donaţii s-au tot adăugat dar la evoluţii pe sv nu.. să-l faci cu yang, perle..
[VIP]Admir wrote:Foarte frumoasa ideea, am vazut pe alte servere n-ar fi ceva nou dar la o adica, mai "coloreaza" putin peisajul. Ideea este ca aceste iteme sa se poata evolua la fierarul legendar din map1, cu un simplu yang. Ca sa poti purta ce culoare vrei. Sa-ti poti face otelul/rubinul/safirul si etc, dupa bunul plac. Nu stiu, dar cred ca prea la multe s-au raspuns cu " Ar fi frumos sa umble/caute/incerce/castige la event ".

Asa frumos ca tot sunt in toane bune :lol:
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Pablo Escobar
Posts: 48

Re: Idee Evolutii. V6.

Post by Pablo Escobar » Wed Jun 07, 2017 5:41 pm

[MISS]Lorena wrote:+1 să se adauge la evoluţii, pentru că la donaţii s-au tot adăugat dar la evoluţii pe sv nu.. să-l faci cu yang, perle..
[VIP]Admir wrote:Foarte frumoasa ideea, am vazut pe alte servere n-ar fi ceva nou dar la o adica, mai "coloreaza" putin peisajul. Ideea este ca aceste iteme sa se poata evolua la fierarul legendar din map1, cu un simplu yang. Ca sa poti purta ce culoare vrei. Sa-ti poti face otelul/rubinul/safirul si etc, dupa bunul plac. Nu stiu, dar cred ca prea la multe s-au raspuns cu " Ar fi frumos sa umble/caute/incerce/castige la event ".

Asa frumos ca tot sunt in toane bune :lol:
să l fac cu yang-perle? eu credeam că evoluţiilee îl fac cu red-uri

sheikh. @thek1nG-
Posts: 45
Location: valoare mdfk.

Re: Idee Evolutii. V6.

Post by sheikh. @thek1nG- » Wed Jun 07, 2017 5:56 pm

Pablo Escobar wrote:
[MISS]Lorena wrote:+1 să se adauge la evoluţii, pentru că la donaţii s-au tot adăugat dar la evoluţii pe sv nu.. să-l faci cu yang, perle..
[VIP]Admir wrote:Foarte frumoasa ideea, am vazut pe alte servere n-ar fi ceva nou dar la o adica, mai "coloreaza" putin peisajul. Ideea este ca aceste iteme sa se poata evolua la fierarul legendar din map1, cu un simplu yang. Ca sa poti purta ce culoare vrei. Sa-ti poti face otelul/rubinul/safirul si etc, dupa bunul plac. Nu stiu, dar cred ca prea la multe s-au raspuns cu " Ar fi frumos sa umble/caute/incerce/castige la event ".

Asa frumos ca tot sunt in toane bune :lol:
să l fac cu yang-perle? eu credeam că evoluţiilee îl fac cu red-uri
"Red-uri" =))))))))))))))) Gg vali =)))))))
-sheikh.-
-aka.-
-deniz.-
-i'm.-
-the.-
-king.-
-bitch.-
-<3.-
-romania.-
-powah.-
-mdfk.-

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Idee Evolutii. V6.

Post by [MOD]Lorena » Wed Jun 07, 2017 6:00 pm

uneori imi provoci milă.. #foreveralone.
Pablo Escobar wrote:
[MISS]Lorena wrote:+1 să se adauge la evoluţii, pentru că la donaţii s-au tot adăugat dar la evoluţii pe sv nu.. să-l faci cu yang, perle..
[VIP]Admir wrote:Foarte frumoasa ideea, am vazut pe alte servere n-ar fi ceva nou dar la o adica, mai "coloreaza" putin peisajul. Ideea este ca aceste iteme sa se poata evolua la fierarul legendar din map1, cu un simplu yang. Ca sa poti purta ce culoare vrei. Sa-ti poti face otelul/rubinul/safirul si etc, dupa bunul plac. Nu stiu, dar cred ca prea la multe s-au raspuns cu " Ar fi frumos sa umble/caute/incerce/castige la event ".

Asa frumos ca tot sunt in toane bune :lol:
să l fac cu yang-perle? eu credeam că evoluţiilee îl fac cu red-uri
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Pablo Escobar
Posts: 48

Re: Idee Evolutii. V6.

Post by Pablo Escobar » Wed Jun 07, 2017 6:22 pm

decât prost, mai bn singur
la ce s bn femeile ? să ţi toace banii, creierii şi timpu ?

Locked