Elixire

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
[VIP]Mars
Posts: 13

Elixire

Post by [VIP]Mars » Thu Jun 15, 2017 3:40 pm

Scurt și la obiect. Părerea mea este că ar fi nevoie de elixire pe server ca supliment pentru licori,ca să nu fie probleme propun implementarea doar a elixirelor XL(cele mai mari) pretul se poate impune de către staff.
Astept PRO/CONTRA + argumente

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5872
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: Elixire

Post by [GM]Lexx » Thu Jun 15, 2017 5:54 pm

Da, a mai fost propus de zeci de ori si intradevar sunt utile dar cat timp avem full-uri nu prea vad o implementare de acest fel .
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Elixire

Post by [Diva]Diabla » Thu Jun 15, 2017 6:03 pm

pro

Alexander ♛
Posts: 426
Location: goddamn, you look holy
Contact:

Re: Elixire

Post by Alexander ♛ » Thu Jun 15, 2017 6:06 pm

da, a mai fost propus iar văd elixirele mai utile decât full-urile.
Image
softer than satin was the light

Regele Shaman
Posts: 32

Re: Elixire

Post by Regele Shaman » Thu Jun 15, 2017 7:49 pm

contra - unii îşi bagă sute de euro să-şi facă seturi să dea 13k, ce rost mai au seturile dacă ar există elixiru?
propun eu să se bage o chestie de protecţie în map 1, ca protecţia la VIP, o activezi şi dezactivezi când vrei
Image
Image

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Elixire

Post by [MOD]Lorena » Thu Jun 15, 2017 9:03 pm

contra.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Elixire

Post by [VIP]Admir » Fri Jun 16, 2017 12:40 am

[VIP]Mars wrote:Scurt și la obiect. Părerea mea este că ar fi nevoie de elixire pe server ca supliment pentru licori,ca să nu fie probleme propun implementarea doar a elixirelor XL(cele mai mari) pretul se poate impune de către staff.
Astept PRO/CONTRA + argumente
OFFTOPIC! :lol:
Boss, te exprimi gresit,
supliment pentru licori,ca să nu fie probleme propun implementarea doar a elixirelor XL(cele mai mari)


Boss, vezi ca singura problema care s-ar putea sa fie, e ca unora cu rase 50% sa nu le incarce bine elixirele mai mici, intelegi? Sa moara la war si la duel(unii :lol: ). Asa ca este o problema dar doar pentru unii, iar ai-laltii ce crezi? Isi doresc sa ai probleme in chesia asta, asa ca noi, ailalti, de ce sa vrem asta?

Imi place de tine, te exprimi ca politicienii :lol: . Asa e romanul frate, americanii se gandesc cum sa fie mai bine iar romanul se gandeste nu cumva sa fie probleme, vezi? Nu vezi pentru ca nu iti imaginezi atunci cand citesti si d-aia nu vei invata si retine ceva dintr-o carte fara imagini boss. " cultura GENERALA in adevaratul sens al cuvantului "

ONTOPIC!
Contra! Exista fulluri, ce rost ar avea elixirele daca oricum mergem pe premiza " ...ca sa nu fie probleme " e de la subinteles ca vei sta 10 minute sa ti se incarce pv'ul cand te teleportezi. Dar stii de ce nu? Pentru ca full-uri cu elixire nu se poate.

User avatar
[VIP]Ştefan
Posts: 508

Re: Elixire

Post by [VIP]Ştefan » Fri Jun 16, 2017 6:22 pm

Contra

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Elixire

Post by [Diva]Diabla » Fri Jun 16, 2017 7:15 pm

[VIP]Admir wrote:
[VIP]Mars wrote:Scurt și la obiect. Părerea mea este că ar fi nevoie de elixire pe server ca supliment pentru licori,ca să nu fie probleme propun implementarea doar a elixirelor XL(cele mai mari) pretul se poate impune de către staff.
Astept PRO/CONTRA + argumente
OFFTOPIC! :lol:
Boss, te exprimi gresit,
supliment pentru licori,ca să nu fie probleme propun implementarea doar a elixirelor XL(cele mai mari)


Boss, vezi ca singura problema care s-ar putea sa fie, e ca unora cu rase 50% sa nu le incarce bine elixirele mai mici, intelegi? Sa moara la war si la duel(unii :lol: ). Asa ca este o problema dar doar pentru unii, iar ai-laltii ce crezi? Isi doresc sa ai probleme in chesia asta, asa ca noi, ailalti, de ce sa vrem asta?

Imi place de tine, te exprimi ca politicienii :lol: . Asa e romanul frate, americanii se gandesc cum sa fie mai bine iar romanul se gandeste nu cumva sa fie probleme, vezi? Nu vezi pentru ca nu iti imaginezi atunci cand citesti si d-aia nu vei invata si retine ceva dintr-o carte fara imagini boss. " cultura GENERALA in adevaratul sens al cuvantului "

ONTOPIC!
Contra! Exista fulluri, ce rost ar avea elixirele daca oricum mergem pe premiza " ...ca sa nu fie probleme " e de la subinteles ca vei sta 10 minute sa ti se incarce pv'ul cand te teleportezi. Dar stii de ce nu? Pentru ca full-uri cu elixire nu se poate.
zici bine si tu..

User avatar
[VIP]Adea
Posts: 1925
Location: ° ❥Designer✂️ °

Re: Elixire

Post by [VIP]Adea » Fri Jun 16, 2017 9:59 pm

Contra.
Când poţi.. inspiră , când nu mai poţi expiră..
----------------------------------------

Post Reply