Pentru personalizate

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
Locked
[MOD]Taz
Posts: 55

Pentru personalizate

Post by [MOD]Taz » Sat Jun 17, 2017 11:17 pm

Propun ca inainte de a se adauga in joc un costum personalizat sa se testeze.Adica sa nu aiba buguri la freze/texturi/etc...
Sa-ti dea Mistic tie "x.dds" si sa ti-l adaugi in joc dezarhivand cu eternexus metin2_patch_costume_soccer.eix,adaugi fisierul de la Mistic acolo, apoi il arhivezi la loc si il schimbi cu cel din Pack,iar in joc sa se vada cum arata (doar la tine,nu si la ceilalti)
Pentru asta trebuie sa zica Mistic pe ce costum de fotbal lucreaza,ca la Sihastru/Cavaler e numai un model

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Pentru personalizate

Post by [MOD]Lorena » Sat Jun 17, 2017 11:34 pm

contra. El iți arată poze ,iar dacă nu iţi place ,când Fifty ţi-l dă inaninte să-l modezi 115 la WHO, FIfty, o să te intrebe dacă e ok. Şi ii poţi spune că nu l-ai vrut aşa. .. şi il mai modifică.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

[MOD]Taz
Posts: 55

Re: Pentru personalizate

Post by [MOD]Taz » Sat Jun 17, 2017 11:38 pm

:| pai de ce zic asta? ca daca ti-l da Mistic si tu il vezi cum arata,atunci ii explici exact ce trebuie schimbat.

User avatar
Mistic
Posts: 272
Location: I came like a king, now i'm a legend.

Re: Pentru personalizate

Post by Mistic » Sun Jun 18, 2017 2:19 am

Eu dupa ce le fac, inainte sa le trimit la Bogdan de obicei le bag intr-un server pe un dedicat unde mai lucrez eu si trimit poze, asta daca mai am timp, dar am trimis si fara si a fost ok in mare parte costumul,
deci contra.
"Sunteți lame de Orbit echivalența restului, nu vă gust că tre' să vă scuip.. ce finețe a gestului."

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Pentru personalizate

Post by [Diva]Diabla » Sun Jun 18, 2017 4:43 am

[DS]Mistic wrote:Eu dupa ce le fac, inainte sa le trimit la Bogdan de obicei le bag intr-un server pe un dedicat unde mai lucrez eu si trimit poze, asta daca mai am timp, dar am trimis si fara si a fost ok in mare parte costumul,
deci contra.
T/C !

Locked