[Event Forum] Counter - Strike

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
Zaiafet
Posts: 59

[Event Forum] Counter - Strike

Post by Zaiafet » Wed Jun 28, 2017 12:05 pm

se vor face 2 echipe (5 playeri într o echipâ), înscrierile se vor face pe forum
participanţii nu vor avea voie cu iteme ,red uri, ape, tău, etc în inventar sau depozit, toţi o să primească un set de acc de lvl 1 cu full pv de la GM (fără rez săgeţi, evitare săgeţi, rez ninja pe itm) şi un arc corb sau altcv cu pgm 30-20 şi echipa care câştigă o să câştige


genial, ştiu

PREMIUL MĂ GÂNDEAM SĂ FIE O ARMĂ 2013 PT FIECARE PLAYER DIN ECHIPĂ

[Dn]Vali cel mai tare, wtf?
Last edited by Zaiafet on Wed Jun 28, 2017 1:06 pm, edited 1 time in total.

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5872
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: Counter - Strike

Post by [GM]Lexx » Wed Jun 28, 2017 12:13 pm

Prea ușor eventul pentru așa premiu . . .
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

Zaiafet
Posts: 59

Re: Counter - Strike

Post by Zaiafet » Wed Jun 28, 2017 12:15 pm

E UN JOC DE STRATEGIE, MUNCĂ ÎN ECHIPĂ ŞI COMUNICARE

ala21234
Posts: 60

Re: Counter - Strike

Post by ala21234 » Wed Jun 28, 2017 12:36 pm

pro, dar sa fie intr o zona mai maricica sa ne putem ascunde si sa incepem ca n cs din bazele noastre si cu distanta mare intre ele si nuj... sa ne lasati si cu skilluri

Zaiafet
Posts: 59

Re: Counter - Strike

Post by Zaiafet » Wed Jun 28, 2017 12:47 pm

ala21234 wrote:pro, dar sa fie intr o zona mai maricica sa ne putem ascunde si sa incepem ca n cs din bazele noastre si cu distanta mare intre ele si nuj... sa ne lasati si cu skilluri
bună idee, mapa pote să fie Tempplul Hwang şi Turnul demonilor, echipele se pot întâlni undeva la mijloc, şi ca eventul să nu deranjeze restul de playeri se poate face pe alt CH. şi eventul să fie organizat de mai multe sga uri, 2 să stea cu echipele să nu facă cv împotriva regulamentului, 2 să stea la începutul turnului cu demoni şi templu hwang să se asigure că nu deraanjează nimeni eventul şi încă 3-4 să stea pe inv prin mapă şi să filmeze cum se luptă
iar playerii care au murit să nu se poată întoarce să deranjeze o să primească jail pe durata eventului sau ii veti trage intr un loc unde să fie spec, si ca sa va asigurati ca echipele nu o vor lua pe alt drum si nu se vor intalni, puteti face un drum din bariere, cum a facut adina la pvp

ŞI CA EVENTUL SĂ FIE MAI INTERESANT FIECARE PARTICIPANT O SĂ PRIMEASCĂ X20 STEGULEŢE ALBE (STEGULEŢELE TE FAC INVIZIBIL PT. 2-3 SECUNDE)

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: [Event Forum] Counter - Strike

Post by [MOD]Lorena » Wed Jun 28, 2017 1:29 pm

contra. Nu amesteca counter cu metin sunt total diferite. Nu cred că stă nimeni să-i urmărească pe toţi , şi nici nu aveţi mapă unde să vă ascundeţi ,mai ales că vă vedeţi pe hartă unul pe celălalt.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Zaiafet
Posts: 59

Re: [Event Forum] Counter - Strike

Post by Zaiafet » Wed Jun 28, 2017 1:37 pm

[MISS]Lorena wrote:contra. Nu amesteca counter cu metin sunt total diferite. Nu cred că stă nimeni să-i urmărească pe toţi , şi nici nu aveţi mapă unde să vă ascundeţi ,mai ales că vă vedeţi pe hartă unul pe celălalt.
counter strike e doar un nume fă proasto, ''Nu cred că stă nimeni să-i urmărească pe toţi'', îţi cade curu daca stai acolo 30 de minute sa ajuti la un event ma proasto, cum ai luat tu staff? ne am saturat si noi de aceleasi evente cu aceleasi intrebari


''şi nici nu aveţi mapă unde să vă ascundeţi'' cieşte fă în plm si dp comenteaza, du te si fa ti un control la cap, ai probleme grave

User avatar
Anime4Fun
Posts: 48

Re: [Event Forum] Counter - Strike

Post by Anime4Fun » Wed Jun 28, 2017 1:38 pm

Contra,in cs poti evita gloanţele dp un perete sau ceva...pe metin săgeţile trec prin orice:))
Image

Zaiafet
Posts: 59

Re: [Event Forum] Counter - Strike

Post by Zaiafet » Wed Jun 28, 2017 1:42 pm

ce aveti ma toti, ati baut suc de lorena de sunteti asa prosti ? e doar un nume in plm

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: [Event Forum] Counter - Strike

Post by [VIP]Sophieee » Wed Jun 28, 2017 4:04 pm

e un event destul de interesant, dar dacă participanții se împrăștie și din întâmplare omoară un inamic, ce se întâmplă? cine are garanția că tu l-ai bătut dacă nu era nimeni prin preajmă? la un event de genul ar trebui să se filmeze la fel ca cel hide al diablei, ca să nu existe probleme :roll:
Passe, passe, passera, la dernière restera

Post Reply