[Event Forum] Counter - Strike

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: [Event Forum] Counter - Strike

Post by [VIP]Admir » Thu Jun 29, 2017 3:01 am

[VIP]Sophie wrote:e un event destul de interesant, dar dacă participanții se împrăștie și din întâmplare omoară un inamic, ce se întâmplă? cine are garanția că tu l-ai bătut dacă nu era nimeni prin preajmă? la un event de genul ar trebui să se filmeze la fel ca cel hide al diablei, ca să nu existe probleme :roll:
Si oare cine sta sa filmeze 2 echipe de cat 5 playeri intr-o mapa (mapa d-aia mare) fara minimap (ca asa ar fi logic)...
PRO! (De ce as fi contra pentru ceva ce nu are legatura cu decurgerea normala a jocului, :lol: )

Zaiafet
Posts: 59

Re: [Event Forum] Counter - Strike

Post by Zaiafet » Thu Jun 29, 2017 7:40 am

[VIP]Sophie wrote:e un event destul de interesant, dar dacă participanții se împrăștie și din întâmplare omoară un inamic, ce se întâmplă? cine are garanția că tu l-ai bătut dacă nu era nimeni prin preajmă? la un event de genul ar trebui să se filmeze la fel ca cel hide al diablei, ca să nu existe probleme :roll:

sau asa, fiecare player sa filmeze

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: [Event Forum] Counter - Strike

Post by [VIP]Sophieee » Thu Jun 29, 2017 1:41 pm

[VIP]Admir wrote:
[VIP]Sophie wrote:e un event destul de interesant, dar dacă participanții se împrăștie și din întâmplare omoară un inamic, ce se întâmplă? cine are garanția că tu l-ai bătut dacă nu era nimeni prin preajmă? la un event de genul ar trebui să se filmeze la fel ca cel hide al diablei, ca să nu existe probleme :roll:
Si oare cine sta sa filmeze 2 echipe de cat 5 playeri intr-o mapa (mapa d-aia mare) fara minimap (ca asa ar fi logic)...
PRO! (De ce as fi contra pentru ceva ce nu are legatura cu decurgerea normala a jocului, :lol: )
filmează fiecare membru în parte, nu cred că e greu să descarci bandicam-ul și să apeși un buton ca să înceapă filmarea, nu? :ugeek:
Passe, passe, passera, la dernière restera

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: [Event Forum] Counter - Strike

Post by [Diva]Diabla » Thu Jun 29, 2017 10:03 pm

mie îmi place maxim atât eventul în sine cât și numele, pro!!

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: [Event Forum] Counter - Strike

Post by [VIP]Sophieee » Thu Jun 29, 2017 10:17 pm

[MISS]Diabla wrote:mie îmi place maxim atât eventul în sine cât și numele, pro!!
ms de pro o să vină acum un membru staff să l facă
Passe, passe, passera, la dernière restera

User avatar
[SGA]3s3
Posts: 603

Re: [Event Forum] Counter - Strike

Post by [SGA]3s3 » Thu Jun 29, 2017 11:04 pm

Contra!
Pentru că nu i se potriveşte numele. În CS dacă iei un damage nu îţi creşte PV, pe metin dacă apuci să fugi la timp şi să te ascunzi PV-ul creşte + că nu avem atâta personal să urmărească fiecare participant în parte.
#BigTits

User avatar
Anime4Fun
Posts: 48

Re: [Event Forum] Counter - Strike

Post by Anime4Fun » Thu Jun 29, 2017 11:16 pm

Păi bă băjatu',in CS mai iei DMG si un funcţie de unde te loveste glonţul+că poţi evita gloanţele după un perete sau ceva..in metin,dai de la KM depărtare si mereu ai DMG la fel de mare.Măcar să ai voie pe o anume arie să nu alerge după voi toţi membrii staf dar pe lângă asta,fără red, un număr limitat de săgeţi, arc de 75 cu 10-20 pgm(PT DMG)+OTRĂVIRE ar fi destul de OK.Propun ca eventu' ăsta să se facă in DT etaju' 4 (Acolo unde e metinu de 55)...Acolo ai loc limitat, nu trebuie să alerge nimeni după voi+ că 2 echipe a câte 5 jucători...se termină repede eventu...Asadar,PRO dacă e după cum am zis eu,CONTRA Dacă e altfel.
Image

LikeAStars
Posts: 34
Location: LIKEASTARSMAN-LORENA2k17.

Re: [Event Forum] Counter - Strike

Post by LikeAStars » Fri Jun 30, 2017 12:07 am

PRO, o idee buna macar ne putem crede ca-n cs.
.

Zaiafet
Posts: 59

Re: [Event Forum] Counter - Strike

Post by Zaiafet » Fri Jun 30, 2017 12:26 am

[MISS]Diabla wrote:mie îmi place maxim atât eventul în sine cât și numele, pro!!


eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, tura asta n am mai avut mila

Zaiafet
Posts: 59

Re: [Event Forum] Counter - Strike

Post by Zaiafet » Sat Jul 01, 2017 8:28 am

superr idee, bv vali, esti cel mai tare din lume

Post Reply