nuuuuuuu

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
Post Reply
aia123
Posts: 41

nuuuuuuu

Post by aia123 » Fri Jul 14, 2017 10:45 pm

idei geniale

in ce an nu s a nascut x
ce nivel nu are x
ce vit atac nu are x


cum face just la pm uri, schimbati din O-adv ; X-fals in : O-fals ; X-adv, tot schimbati asa

cine i omu dp banu x

ingredientul principal al mancarii x

sa se scoata prostia aia ''event incheiat si oferit de x'', da ce plm ma, daca o zis castigatoru, wtffffffffffffffffffffffffffffff (sau macar spuneti tot intr o fraza ''event oferit de x, castigator x''

originea mancarii x

event pe forum : bla bla bla, o sa faca inscrieri pe forum 10, sau mai multi participanti, gm ul o sa i traga intr un loc o sa le dea un set de acc-arma-armura (alege el de care) si 500kk sau mai putin
ce trb sa faca ei ? o sa aiba 10 minute la dispozitie sa si faca un set, apoi se vor duela pe rand, ultimu castiga, wow
si ca sa nu triseze sau cv o conditie sa poata participa la event sa aiba tot inventarul si depozitul gol + vip ii sa n aiba voie sa asiste

cati ani a domnit regele x

XO- ox cu raspunsuri gresite



paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: nuuuuuuu

Post by [Diva]Diabla » Fri Jul 14, 2017 10:49 pm

;-??

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: nuuuuuuu

Post by [VIP]Sophieee » Fri Jul 14, 2017 10:53 pm

cum face just la pm uri, schimbati din O-adv ; X-fals in : O-fals ; X-adv, tot schimbati asa

cine i omu dp banu x

originea mancarii x
pro
Passe, passe, passera, la dernière restera

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: nuuuuuuu

Post by [VIP]Admir » Sat Jul 15, 2017 4:40 am

in ce an nu s a nascut x
ce nivel nu are x
ce vit atac nu are x


cum face just la pm uri, schimbati din O-adv ; X-fals in : O-fals ; X-adv, tot schimbati asa
CONTRA! Tu esti pregatit de schimbarea asta, altii nu. Ce vor raspunde aia care nu sunt la curent cu evenimentele si participa atunci cand castiga accidental. Mai complicat pentru cine? Ca pentru unii e destul de complicat si acum, de ce sa ii mai derutezi?...
cine i omu dp banu x
CONTRA! Daca erau bancnote din 5 in 5 lei, de la 5 lei pana la 500 de lei, eram PRO! Valabil si pentru monezi.
ingredientul principal al mancarii x
Diversivitatea prea mare de ingrediente ca sa poti spune " Ingredientul pricipal ". Supa de pui nu e supa de pui fara apa si legume.

sa se scoata prostia aia ''event incheiat si oferit de x'', da ce plm ma, daca o zis castigatoru, wtffffffffffffffffffffffffffffff (sau macar spuneti tot intr o fraza ''event oferit de x, castigator x''
idk... nu imi pasa.
originea mancarii x
Aceeasi idee ca mai sus, prea multe feluri de mancare, prea multe pareri impartite, iar google nu are nimic sigur de spus despre un anumit fel de mancare.


event pe forum : bla bla bla, o sa faca inscrieri pe forum 10, sau mai multi participanti, gm ul o sa i traga intr un loc o sa le dea un set de acc-arma-armura (alege el de care) si 500kk sau mai putin
ce trb sa faca ei ? o sa aiba 10 minute la dispozitie sa si faca un set, apoi se vor duela pe rand, ultimu castiga, wow
si ca sa nu triseze sau cv o conditie sa poata participa la event sa aiba tot inventarul si depozitul gol + vip ii sa n aiba voie sa asiste
CONTRA! Intr-un final e vorba de un PVP nu? Ce pvp e ala fara bonusuri calumea? Plm care are noroc sa ii pice un bonus mai calumea castiga. Vrei si armura 2013 nemod ca si premiu nu? Naspa ma dracu, astea-s de copii...
cati ani a domnit regele x
PRO! Ce mi-e capitale ce mi-e asta, tot dracu ala e.

XO- ox cu raspunsuri gresite
... Aiurea. Nici nu vreau sa stiu cat ai stat sa gandesti evenimentele astea.

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5872
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: nuuuuuuu

Post by [GM]Lexx » Sat Jul 15, 2017 12:35 pm

Eu sunt PRO, pentru
in ce an nu s a nascut x
ce nivel nu are x
ce vit atac nu are x


cum face just la pm uri, schimbati din O-adv ; X-fals in : O-fals ; X-adv, tot schimbati asa
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: nuuuuuuu

Post by [Diva]Diabla » Sat Jul 15, 2017 8:52 pm

in ce an nu s a nascut x
ce nivel nu are x
ce vit atac nu are x

pentru asta titlul nici nu e relevant..pot trece orice valoare ..depinde cine e mai rapid..iar ptr asta avem deja event.........

User avatar
[VIP]Hades01
Posts: 27

Re: nuuuuuuu

Post by [VIP]Hades01 » Sun Jul 16, 2017 12:43 pm

Mai degraba ar face evente noi sa inventeze alt ceva mai distractiv zic si eu

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: nuuuuuuu

Post by [Diva]Diabla » Sun Jul 16, 2017 5:25 pm

[VIP]Hades01 wrote:Mai degraba ar face evente noi sa inventeze alt ceva mai distractiv zic si eu
eh, pro :)

User avatar
[VIP]Sophieee
Posts: 3380
Location: → untouchable ←
Contact:

Re: nuuuuuuu

Post by [VIP]Sophieee » Sun Jul 16, 2017 6:50 pm

[MISS]Diabla wrote:
[VIP]Hades01 wrote:Mai degraba ar face evente noi sa inventeze alt ceva mai distractiv zic si eu
eh, pro :)
nu că pro
inventează drc ce pro crezi că ajută pe cineva pro ul tău
Passe, passe, passera, la dernière restera

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: nuuuuuuu

Post by [Diva]Diabla » Sun Jul 16, 2017 8:10 pm

[VIP]Sophie wrote:
[MISS]Diabla wrote:
[VIP]Hades01 wrote:Mai degraba ar face evente noi sa inventeze alt ceva mai distractiv zic si eu
eh, pro :)
nu că pro
inventează drc ce pro crezi că ajută pe cineva pro ul tău
imd

Post Reply