[EVENT]Publicitate

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
User avatar
[VIP]Sophie
Posts: 424

Re: [EVENT]Publicitate

Post by [VIP]Sophie » Sun Aug 20, 2017 6:19 pm

[MISS]Diabla wrote:
CRYSTAL wrote:Din cate știu,acesta a fost strălucitul eveniment :D
viewtopic.php?f=31&t=16785

ai warn pentru dublu-post. -[SGA]Ronak
uh, nici nu imi mai aduc aminte contul ala :lol:
cat despre event, da sunt pro pentru publicitate dar din cate stiu are si lorena ceva asemanator pus pentru aprobare ;> :ugeek:
Da...când vede lumea că avem server 40% pvm - 70% pvp imediat se apucă, mai rar aşa ceva

Care-s şansele ca eventul Lorenei să nu fie exact ca cel citat anterior? :oops: ce e premiu, un mod 50 ptr 50 de reclame? 60? hai maxim 70. Şi dacă e să comparăm modul de organizare nu cred că se aseamănă atât de mult, ea are doar un simplu event de reclamă, right?
Image
Image
stay blessed

User avatar
[S]Red
Posts: 459

Re: [EVENT]Publicitate

Post by [S]Red » Sun Aug 20, 2017 9:01 pm

Hm... eventul mi se pare OK dar la premii nu prea cred ca se poate da asa mult... Eu totusi zic PRO pentru event

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: [EVENT]Publicitate

Post by [Diva]Diabla » Sun Aug 20, 2017 10:32 pm

Care-s şansele ca eventul Lorenei să nu fie exact ca cel citat anterior?
acelasi context : reclama

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: [EVENT]Publicitate

Post by [MOD]Lorena » Thu Aug 24, 2017 11:01 am

tin să te contrazic că poza aia a fost facuta de Adinna cu 40% si 70% . Si chiar nu am observat asta ca il modificam eu . Iar in ambele si al tau si al meu contextul este "reclama" deci care-i diferenta?
[VIP]Sophie wrote:
[MISS]Diabla wrote:
CRYSTAL wrote:Din cate știu,acesta a fost strălucitul eveniment :D
viewtopic.php?f=31&t=16785

ai warn pentru dublu-post. -[SGA]Ronak
uh, nici nu imi mai aduc aminte contul ala :lol:
cat despre event, da sunt pro pentru publicitate dar din cate stiu are si lorena ceva asemanator pus pentru aprobare ;> :ugeek:
Da...când vede lumea că avem server 40% pvm - 70% pvp imediat se apucă, mai rar aşa ceva

Care-s şansele ca eventul Lorenei să nu fie exact ca cel citat anterior? :oops: ce e premiu, un mod 50 ptr 50 de reclame? 60? hai maxim 70. Şi dacă e să comparăm modul de organizare nu cred că se aseamănă atât de mult, ea are doar un simplu event de reclamă, right?
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Vali2
Posts: 42

Re: [EVENT]Publicitate

Post by Vali2 » Thu Aug 24, 2017 8:36 pm

diferenta e ca tu esti proasta si ea e proasta, dar mai putin

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: [EVENT]Publicitate

Post by [MOD]Lorena » Fri Aug 25, 2017 2:32 pm

vai săracu.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: [EVENT]Publicitate

Post by [VIP]Admir » Fri Aug 25, 2017 8:20 pm

Stati maa, maa stati maa, stati maa...

Ati vrut event s-a facut event. Da! Nu e pe asteptarile unora din ce cauza?
1. Eventul nu are pic de publicitate pe server.
2. Eventul nu are premii pe masura. Nu poti da premii de 70% mod asteptandu-te ca playerii sa se bata intre ei pe reclame.
Ca e asa sau nu, ca mi se pare mie sau nu, eventul asta avea nevoie de mai multa sustinere din partea superiorilor. [ADM]Who sau [Owner]Fifty.
Cred ca altfel ar fi fost daca autorul eventului era Fifty.
Sa nu se inteleaga gresit, nu am nimic cu tine Lorena. Iti apreciez gestul si apreciez ca esti singura care a incercat sa faca ceva, in lipsa aspectelor de mai sus.
V-ati gandit doar la continutul eventului regulile eventului. Nu la beneficiile aduse datorita lui. Cireasa de pe tort trebuia sa fie acel lucru care ar fi facut playerii sa participe.
Eventul n-a fost facut pentru participanti, a fost facut pentru popularea serverului. Deci dece ati omis lucrurile astea?
De ce nu s-a strans 6-7 membri, sa se sfatuiasca cu Fifty sa se dea premii pe masura, poate 100 de lei donatie, [VIP], poate o avansare la [MOD] a unui [VIP] ?
E prea moale "industria" pe server pentru a da asa premii la un event de asemenea importanta.
Aia 40-50 de playeri care sunt, majoritatea au moduri.

Ideea este ca sugestia lu Miha, nu a fost un event de rutina normala cum s-au facut pana acum. Si cred ca batea apropo mai mult la superiori. O organizare mai mare. Fara prea multe reguli intr-un asemnea event.
Ex: De ce n-are voie Stafful sa particie? ... Asta n-am inteles.
In fine!


PS: Cine vrea sa participe, dau cont de Facebook special pentru reclama.
In 60-70 de grupuri de metin. (Nu ma intrebati ce faceam cu el)

Vali2
Posts: 42

Re: [EVENT]Publicitate

Post by Vali2 » Sat Aug 26, 2017 5:02 pm

[VIP]Admir wrote:Stati maa, maa stati maa, stati maa...

Ati vrut event s-a facut event. Da! Nu e pe asteptarile unora din ce cauza?
1. Eventul nu are pic de publicitate pe server.
2. Eventul nu are premii pe masura. Nu poti da premii de 70% mod asteptandu-te ca playerii sa se bata intre ei pe reclame.
Ca e asa sau nu, ca mi se pare mie sau nu, eventul asta avea nevoie de mai multa sustinere din partea superiorilor. [ADM]Who sau [Owner]Fifty.
Cred ca altfel ar fi fost daca autorul eventului era Fifty.
Sa nu se inteleaga gresit, nu am nimic cu tine Lorena. Iti apreciez gestul si apreciez ca esti singura care a incercat sa faca ceva, in lipsa aspectelor de mai sus.
V-ati gandit doar la continutul eventului regulile eventului. Nu la beneficiile aduse datorita lui. Cireasa de pe tort trebuia sa fie acel lucru care ar fi facut playerii sa participe.
Eventul n-a fost facut pentru participanti, a fost facut pentru popularea serverului. Deci dece ati omis lucrurile astea?
De ce nu s-a strans 6-7 membri, sa se sfatuiasca cu Fifty sa se dea premii pe masura, poate 100 de lei donatie, [VIP], poate o avansare la [MOD] a unui [VIP] ?
E prea moale "industria" pe server pentru a da asa premii la un event de asemenea importanta.
Aia 40-50 de playeri care sunt, majoritatea au moduri.

Ideea este ca sugestia lu Miha, nu a fost un event de rutina normala cum s-au facut pana acum. Si cred ca batea apropo mai mult la superiori. O organizare mai mare. Fara prea multe reguli intr-un asemnea event.
Ex: De ce n-are voie Stafful sa particie? ... Asta n-am inteles.
In fine!


PS: Cine vrea sa participe, dau cont de Facebook special pentru reclama.
In 60-70 de grupuri de metin. (Nu ma intrebati ce faceam cu el)

daca era dp mn la un event de genu dadeam asa :
1 : costum personalizat + 1 arma/armura la alegere
2: 1 arma + armura 115/150 la alegere
3: costum 55 la alegere + 100 C la alegere

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: [EVENT]Publicitate

Post by [MOD]Lorena » Sun Aug 27, 2017 12:02 am

cam mult..
Vali2 wrote:
[VIP]Admir wrote:Stati maa, maa stati maa, stati maa...

Ati vrut event s-a facut event. Da! Nu e pe asteptarile unora din ce cauza?
1. Eventul nu are pic de publicitate pe server.
2. Eventul nu are premii pe masura. Nu poti da premii de 70% mod asteptandu-te ca playerii sa se bata intre ei pe reclame.
Ca e asa sau nu, ca mi se pare mie sau nu, eventul asta avea nevoie de mai multa sustinere din partea superiorilor. [ADM]Who sau [Owner]Fifty.
Cred ca altfel ar fi fost daca autorul eventului era Fifty.
Sa nu se inteleaga gresit, nu am nimic cu tine Lorena. Iti apreciez gestul si apreciez ca esti singura care a incercat sa faca ceva, in lipsa aspectelor de mai sus.
V-ati gandit doar la continutul eventului regulile eventului. Nu la beneficiile aduse datorita lui. Cireasa de pe tort trebuia sa fie acel lucru care ar fi facut playerii sa participe.
Eventul n-a fost facut pentru participanti, a fost facut pentru popularea serverului. Deci dece ati omis lucrurile astea?
De ce nu s-a strans 6-7 membri, sa se sfatuiasca cu Fifty sa se dea premii pe masura, poate 100 de lei donatie, [VIP], poate o avansare la [MOD] a unui [VIP] ?
E prea moale "industria" pe server pentru a da asa premii la un event de asemenea importanta.
Aia 40-50 de playeri care sunt, majoritatea au moduri.

Ideea este ca sugestia lu Miha, nu a fost un event de rutina normala cum s-au facut pana acum. Si cred ca batea apropo mai mult la superiori. O organizare mai mare. Fara prea multe reguli intr-un asemnea event.
Ex: De ce n-are voie Stafful sa particie? ... Asta n-am inteles.
In fine!


PS: Cine vrea sa participe, dau cont de Facebook special pentru reclama.
In 60-70 de grupuri de metin. (Nu ma intrebati ce faceam cu el)

daca era dp mn la un event de genu dadeam asa :
1 : costum personalizat + 1 arma/armura la alegere
2: 1 arma + armura 115/150 la alegere
3: costum 55 la alegere + 100 C la alegere
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[VIP]Sophie
Posts: 424

Re: [EVENT]Publicitate

Post by [VIP]Sophie » Sun Aug 27, 2017 9:43 am

Diferența dintre eventul meu și al tău este că la al tău ar participa maxim 5 playeri, iar la al meu minim 10. Fiind realiști. ;) Vali, iar ai început să vorbești mult și prost, mi-e să nu te calmeze cineva.
Image
Image
stay blessed

Post Reply