Propunere event PvP

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
Locked
User avatar
CRYSTAL
Posts: 41

Propunere event PvP

Post by CRYSTAL » Sat Aug 19, 2017 9:59 pm

Salut,am deschis topicul sa propun un event PvP,dar sa nu fie simplu ca deobicei toti cu joker,acc Teea+9 si fara papuci Teea,nu asa.Bun,sa zicem sa se faca un event PvP mai old sa se poate folosi armele evolutii(ex:Paianjene,Ucigator de orci)Sa fie pana in lvl 99 sa nu se poata folosi Joker,Infiniti,sau alte donatii.Doar accesorii epice si armele de la evolutii.Astept si parerile voastre mie unul imi e dor de acele vremuri cand cu un rubin+0 si paianjene pgm 50,erai sef prin map 1 :D :lol:
Sper sa fiti mai multi de acord cu mine by CRYSTAL
Image

User avatar
[VIP]Sophie
Posts: 424

Re: Propunere event PvP

Post by [VIP]Sophie » Sat Aug 19, 2017 10:41 pm

a fost un pvp de genul, doar că participanții trebuiau să aibă maxim level 50 → viewtopic.php?f=31&t=22472

N-o să se întâmple prea curând ce ai propus tu, având în vedere că Adina nu mai joacă și nu e nimeni destul de competent încât să primească comenzile necesare desfășurării unui astfel de eveniment. O să te alegi doar cu niște pro-uri de la tentative de membrii staff care, crede-mă, nu o să te ajute cu absolut nimic. Doar dacă tu n-ai cumva nevoie să-ți hrănească cineva mândria și să te aclame prin map1 pentru ideea ta extraordinară.

Am fost prea rea? Să mă scuzi, n-am intenționat să te rănesc pe tine :oops:
Image
Image
stay blessed

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Propunere event PvP

Post by [VIP]Thor » Sun Aug 20, 2017 12:03 am

[VIP]Sophie. wrote:a fost un pvp de genul, doar că participanții trebuiau să aibă maxim level 50 → viewtopic.php?f=31&t=22472

N-o să se întâmple prea curând ce ai propus tu, având în vedere că Adina nu mai joacă și nu e nimeni destul de competent încât să primească comenzile necesare desfășurării unui astfel de eveniment. O să te alegi doar cu niște pro-uri de la tentative de membrii staff care, crede-mă, nu o să te ajute cu absolut nimic. Doar dacă tu n-ai cumva nevoie să-ți hrănească cineva mândria și să te aclame prin map1 pentru ideea ta extraordinară.

Am fost prea rea? Să mă scuzi, n-am intenționat să te rănesc pe tine :oops:
Începe să îmi placă gândirea TA.
PRO dar nimeni nu îi ia locul Adinnei
Bafta!

User avatar
CRYSTAL
Posts: 41

Re: Propunere event PvP

Post by CRYSTAL » Sun Aug 20, 2017 12:15 am

Nu am știut că a mai fost....și mna.
Și Shopie ideea ta cu Event reclamă la Metin2 Steel e foarte proastă,din 2012 toată lumea știe că Steel a ajuns un server plind de modați...am fix 30 pers care au spus așa"Dacă ar fi resetat Steel,m-aș apuca inapoi..." pana in 2015 a fost un server frumos.
Să zicem că e gata,un T/C
Image

User avatar
[VIP]Miley
Posts: 707
Location: ❥°Designer° ✂️

Re: Propunere event PvP

Post by [VIP]Miley » Sun Aug 20, 2017 12:18 am

T/C!
------------------------------
Image
------------------------------

https://www.youtube.com/watch?v=oHmBf4ExtZk

Locked