Ready for Christmas?

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
InvidiosPeKizev
Posts: 3

Re: Ready for Christmas?

Post by InvidiosPeKizev » Sun Dec 03, 2017 9:06 pm

[MISS]Diabla wrote:
[SGM]Hades wrote:
[VIP]Klaus wrote:Propun ca in perioada Crăciunului, sa fie câte 1-2 OX-uri pe zi, in care sa se pună întrebări din mai multe domenii, nu doar din metin.
Puteți completa ideea, spunându-va și voi punctele de vedere. :D
pai sunt cate 1/2 ox pe zi :shock:
+ ce este imposibil de realizat diabla????
citeste până înțelegi
faaaaaaaaaaaaaaa taci faaaaaaaaaaaaaa

User avatar
[Dn]Liviu
Posts: 227
Location: Bistrița-Năsăud
Contact:

Re: Ready for Christmas?

Post by [Dn]Liviu » Sun Dec 03, 2017 9:14 pm

[VIP]Lexx wrote:
[Dn]Liviu wrote:E greu de realizat pentru că doar Fifty poate schimba întrebările și le schimbă o dată la juma' de an (cel puțin așa le schimba sau chiar mai rar, dacă nu s-o schimbat ceea ce nu cred) "pentru că nu are timp" :roll: . PS.
Ceva cu schimbarea intrebărilor din alte domenii nu doar a metinului a mai fost propusă. :| Have fun! :D
Țin să te contrazic tinere Liviu.
Nu numai Fifty poate schimba intrebarile de la OX si și Who :)
Deeeeci, această propunere poate fii realizabilă numai dacă adminii nostrii sunt de acord!
Nu-s prea familiarizat cu acest Who, cat timp isi dedică pentru server, dacă zici că se poate foarte bine, poate o să particip și eu la un ox pe acolo :lol: dacă se precizează și timpul de desfășurare a acestor ox uri :P.

User avatar
[VIP]Sophie
Posts: 424

Re: Ready for Christmas?

Post by [VIP]Sophie » Sun Dec 03, 2017 9:23 pm

[Dn]Liviu wrote:
[VIP]Lexx wrote:
[Dn]Liviu wrote:E greu de realizat pentru că doar Fifty poate schimba întrebările și le schimbă o dată la juma' de an (cel puțin așa le schimba sau chiar mai rar, dacă nu s-o schimbat ceea ce nu cred) "pentru că nu are timp" :roll: . PS.
Ceva cu schimbarea intrebărilor din alte domenii nu doar a metinului a mai fost propusă. :| Have fun! :D
Țin să te contrazic tinere Liviu.
Nu numai Fifty poate schimba intrebarile de la OX si și Who :)
Deeeeci, această propunere poate fii realizabilă numai dacă adminii nostrii sunt de acord!
Nu-s prea familiarizat cu acest Who, cat timp isi dedică pentru server, dacă zici că se poate foarte bine, poate o să particip și eu la un ox pe acolo :lol: dacă se precizează și timpul de desfășurare a acestor ox uri :P.
Poate să facă altcineva întrebările la OX și Who doar să le verifice, dacă are timp, și să le bage(nu că nu s-ar mai fi făcut asta până acum...) :roll:
Image
Image
stay blessed

Post Reply