votati ma pls

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
Kizev
Posts: 1177

Re: votati ma pls

Post by Kizev » Tue Dec 19, 2017 11:58 am

[VIP]Admir wrote:
[GA]Kizev wrote:
[VIP]Admir wrote:PRO!
La punctul 10:
Am observat si eu ca blonda aia de Kizev, jigneste pe toata lumea. Lui daca ii faci reclamatie te jigneste. Daca te jigneste altul il apropa. Si da, rade impreuna cu altii de playeri.
Si acum rad cand vad topicu' asta si reply-u' tau. Te-ai simtit jignit ca stiu mai multe notiuni din limba romana ca tine, ce sa-ti fac.
Una e ce ti se zice, alta e sa te simti.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Da, Diabla, tu ai avut momentul de glorie (nu stiu cat de fericit a fost) la 14 ani cu tovarasii aia 3-4 de ati facut voi piesa de teatru impreuna. :lol: :lol: :lol:


ONtopic, e genial tot, PRO!
Am vazut ce notiuni stii... :lol:
Ti-am facut reclamatie in care ai luat warn, si i-ai zis lu Who ca nu pot dormi noaptea de tine. Sa nu mai aduc in discutii si cuvintele alea "suferindul" si pl.m oricun data viitoare sa o sa iti fac reclamatie si pe alea. Cand o sa te jignesc eu, atunci sa ma jignesti si tu
[VIP]Admir wrote:Daca zici tu blondino, si din cand in cand mai ma ejaculez pe ea.
Ce simpatic esti tu, blondi, te f**i si in cur?



Baaa :lol: :lol: mor, tu semeni cu asta ma da-te in sange ca esti tu intreg cand aveai 14 ani.

https://www.youtube.com/watch?v=XcVNvNJJk4M
Tu nu mă jignești niciodată. Exceptând pozele cu fata pe cosul de gunoi, zecile de cuvinte urâte și pm-uri cu nșpe zeci de înjurături de-alungul timpului, topicurile in care denigrezi atât persoana mea, cât si familia si rasa, dar eu sunt staff si n-am voie să reacționez ca am reclamație. Multe dintre topicuri le ai editat ulterior, pentru a avea o imagine bună. :lol: Ti-am mai zis, eu sunt ăla rău si tu esti cel persecutat de un membru staff foarte sever. Răul de Kizev.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: votati ma pls

Post by [VIP]Admir » Tue Dec 19, 2017 12:21 pm

Pai ce faci am iti aduci aminte din trecut? Tu si notiunile tale, nu stii sa vorbesti civilizat ai impresia ca toti sunt prosti si tu esti destept. Tu ori esti jignit, ori jignesti tu din doua, una.

Uite cine jigneste asa mai subtil.
[GA]Kizev wrote:
Daaar, cum zici tu, daca te interesa, stiai asta. Ce folos s-o stii? Mai bine vorbesti fara sa stii. [aici intervine cultura generala
viewtopic.php?f=15&t=24574

Kizev
Posts: 1177

Re: votati ma pls

Post by Kizev » Tue Dec 19, 2017 12:25 pm

[VIP]Admir wrote:Pai ce faci am iti aduci aminte din trecut? Tu si notiunile tale, nu stii sa vorbesti civilizat ai impresia ca toti sunt prosti si tu esti destept. Tu ori esti jignit, ori jignesti tu din doua, una.

Uite cine jigneste asa mai subtil.
[GA]Kizev wrote:
Daaar, cum zici tu, daca te interesa, stiai asta. Ce folos s-o stii? Mai bine vorbesti fara sa stii. [aici intervine cultura generala
viewtopic.php?f=15&t=24574
Intr-adevar, doar cand sunt eu cel acuzat conteaza trecutul.
Daca tu te-ai simtit jignit prin afirmatia aia, te priveste. Ti-am zis si-n PM ca nu era asta scopu', atunci noaptea cand mi-ai dat PM.
Cat despre "toti sunt prosti si tu esti destept", nu chiar toti sunt prosti. Si sunt altii MULT mai destepti ca mine.
Repet, e ultimul meu reply si la acest topic. Nu-s discutii libere. O zi buna.

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: votati ma pls

Post by [VIP]Thor » Tue Dec 19, 2017 11:15 pm

[GA]Kizev wrote:
[VIP]Admir wrote:PRO!
La punctul 10:
Am observat si eu ca blonda aia de Kizev, jigneste pe toata lumea. Lui daca ii faci reclamatie te jigneste. Daca te jigneste altul il apropa. Si da, rade impreuna cu altii de playeri.
Si acum rad cand vad topicu' asta si reply-u' tau. Te-ai simtit jignit ca stiu mai multe notiuni din limba romana ca tine, ce sa-ti fac.
Una e ce ti se zice, alta e sa te simti.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Da, Diabla, tu ai avut momentul de glorie (nu stiu cat de fericit a fost) la 14 ani cu tovarasii aia 3-4 de ati facut voi piesa de teatru impreuna. :lol: :lol: :lol:


ONtopic, e genial tot, PRO!
Kizev nu crezi ca gresesti catusi de putin cu atitudinea asta?
Sa te dai superior in fata lor fara niciun motiv anume si sa ii mai si umilesti cu cunostintele tale ale Limbii Romane , nu ti se pare ca exagerezi un pic ?, nu dai nici un fel de exemplu pozitiv de persoana matura care stie sa rezolve o problema , imi pare rau sa iti zic dar nu asa se castiga respectul celor din jur , nu inteleg de ce ai atitudinea asta sau ce ai de castigat , ceilalti nu inseamna ca sunt mai brezi, dar totusi si tie iti place sa intrigi si sa starnesti certuri ca mai apoi sa ii pedepsesti . Schimbati atitudinea si vei vedea ca o sa fii respectat . NU iti arati gradul de [GA] vad ca ai luat-o sii tu la fel ca SilenT , nu cred ca dai doi bani pe parerea mea , si vei cauta sa ma corectezi la gramatica dar stii ce ?! NU imi pasa cum am scris atat timp cat se intelege tot ce am avut de zis. Hai Judecati-ma ! ! !

Kizev
Posts: 1177

Re: votati ma pls

Post by Kizev » Tue Dec 19, 2017 11:57 pm

[VIP]Thor wrote:
[GA]Kizev wrote:
[VIP]Admir wrote:PRO!
La punctul 10:
Am observat si eu ca blonda aia de Kizev, jigneste pe toata lumea. Lui daca ii faci reclamatie te jigneste. Daca te jigneste altul il apropa. Si da, rade impreuna cu altii de playeri.
Si acum rad cand vad topicu' asta si reply-u' tau. Te-ai simtit jignit ca stiu mai multe notiuni din limba romana ca tine, ce sa-ti fac.
Una e ce ti se zice, alta e sa te simti.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Da, Diabla, tu ai avut momentul de glorie (nu stiu cat de fericit a fost) la 14 ani cu tovarasii aia 3-4 de ati facut voi piesa de teatru impreuna. :lol: :lol: :lol:


ONtopic, e genial tot, PRO!
Kizev nu crezi ca gresesti catusi de putin cu atitudinea asta?
Sa te dai superior in fata lor fara niciun motiv anume si sa ii mai si umilesti cu cunostintele tale ale Limbii Romane , nu ti se pare ca exagerezi un pic ?, nu dai nici un fel de exemplu pozitiv de persoana matura care stie sa rezolve o problema , imi pare rau sa iti zic dar nu asa se castiga respectul celor din jur , nu inteleg de ce ai atitudinea asta sau ce ai de castigat , ceilalti nu inseamna ca sunt mai brezi, dar totusi si tie iti place sa intrigi si sa starnesti certuri ca mai apoi sa ii pedepsesti . Schimbati atitudinea si vei vedea ca o sa fii respectat . NU iti arati gradul de [GA] vad ca ai luat-o sii tu la fel ca SilenT , nu cred ca dai doi bani pe parerea mea , si vei cauta sa ma corectezi la gramatica dar stii ce ?! NU imi pasa cum am scris atat timp cat se intelege tot ce am avut de zis. Hai Judecati-ma ! ! !
Touching. . .

dn vlad tepes
Posts: 33

Re: votati ma pls

Post by dn vlad tepes » Wed Dec 20, 2017 8:58 am

sga kizev eu zic sa taci drq din gura, hotule ce esti, manca mi ai pl de prst, atat am avut de zis !! astept warn-ul cur*velor, cohones !!!!! . :lol: :lol:

ala212345678
Posts: 157

Re: votati ma pls

Post by ala212345678 » Wed Dec 20, 2017 10:13 am

dn vlad tepes wrote:sga kizev eu zic sa taci drq din gura, hotule ce esti, manca mi ai pl de prst, atat am avut de zis !! astept warn-ul cur*velor, cohones !!!!! . :lol: :lol:
cn da warn e prst/a si se simte!!!!!!!!!!! atat am avut de zis, done!!!!!

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: votati ma pls

Post by [VIP]Admir » Wed Dec 20, 2017 12:46 pm

Ce sa zici, n-ai ce. Tu îi faci reclamatie strict pe motivele serverului, pe incalcari de regulament si el pe langa raspunsul in scarba pe care ti-l da, mai se leaga si de viata ta reala ca suferi, ca esti prost si etc. Pe urma daca il injuri se plange la Who cum a facut in reclamatia mea.

User avatar
[VIP]3s3
Posts: 528

Re: votati ma pls

Post by [VIP]3s3 » Wed Dec 20, 2017 2:50 pm

[GA]Kizev wrote:
[VIP]Admir wrote:PRO!
La punctul 10:
Am observat si eu ca blonda aia de Kizev, jigneste pe toata lumea. Lui daca ii faci reclamatie te jigneste. Daca te jigneste altul il apropa. Si da, rade impreuna cu altii de playeri.
Si acum rad cand vad topicu' asta si reply-u' tau. Te-ai simtit jignit ca stiu mai multe notiuni din limba romana ca tine, ce sa-ti fac.
Una e ce ti se zice, alta e sa te simti.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Da, Diabla, tu ai avut momentul de glorie (nu stiu cat de fericit a fost) la 14 ani cu tovarasii aia 3-4 de ati facut voi piesa de teatru impreuna. :lol: :lol: :lol:


ONtopic, e genial tot, PRO!

Măi studii superioare, vezi că faci greşeli mari de scriere / vorbire.
''Ştiu mai multe CA tine'', wtf, geniule ! Du-te la tac-tu şi spune-i să se ducă la aia cărora a dat şpagă să iei tu bacu să îi dea banii înapoi că degeaba eşti unde eşti acum...
Dacă o să ai vreodată şansa să te angajezi, mergi la un profesor de limba română să îţi scrie CV-ul că dacă scrii aşa e clar că poţi să ai 5 doctorate, îşi dă seama si femeia de serviciu cum le-ai făcut.
App, de asta se cere bacu pentru om de serviciu, pentru ăştia ca tine :lol: :lol: :lol:
Am părăsit fundu' iadului pentru cel al mamei tale!
Image
ImageImageImage
Image

Post Reply