votati ma pls

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
dn vlad tepes
Posts: 33

votati ma pls

Post by dn vlad tepes » Mon Dec 18, 2017 6:15 pm

v ati saturat de sga urile proaste? da? ca si eu, cateva propuneri :

1. ) sga urie si miss urile sa nu mai aiba voie sa faca comert pe forum ( dp contu de sga sau miss, dp player au voie)
2.) sga urile sa nu mai aiba voie sa raspunda la reclamatiile lor sau sa le inchida ( doar daca are dovezi cum c a n a facut nmc)
3. ) daca un player are o problema si i da cnv o varianta de rezolvare sa nu se dea tc, sa zica xulescu daca a rezolvat si daca mai vrea topicu deschis sau nu
4. ) cand cere autorul unui topic T/C, sa nu mai vina miss urile si sa zica *cu placere, t/c* de parca asta nu ar fi treaba lor si trebuie sa ne rugam de ei , dai tc si gata, nu mai zici nimic
5. ) cum a sugerat si vip lexx cand faceti un event pe forum faceti si un topic la discutii libere *intrebari event* si lasati linku de la topic la event
6. ) sunteti 20 30 in staff, mai lasati l drq pe who sau fifty, cand cnv face o reclamatie si voi nu sunteti siguri pe voi mergeti rapid la who, avem 2 ga uri, ati luat up degeaba, nu sunteti in stare sa raspundeti la o reclamatie? who si fifty sa raspunda la reclamatiile astea mai mari nu la toate kkturile
7. ) cand cineva face un topic la probleme si intrebari de ce mama drq ii raspundeti cu *da* , *nu* , *nu cred*, raspundeti si voi mai altfel mai cu pasiune, explicati i ce si cum si daca nu stiti nu va bagati
8. ) eu de exemplu joc cu setarea "fara nume" pt ca am lag si na cand sunt la ox sau alta mapa si vad pe chat ca scrie un sga mi e si mie lene sa i dau pm, si nu ii poti deosebi de playeri pt ca poarta iteme normale, ori adaugati chestia aia cu staff ul la pr ori staff ul sa poarte doar iteme de gm sa ne putem da seama si noi unde sunt
9. ) staff ul sa nu mai stea prin map 1 sau cel putin sa stea pe invizibil pt ca pe mn ma deranjeaza prezenta lor, macar sa nu i vad, sau aia care stau cu iubitii/gagicile lor in map 2 AVETI MAPA DE GM LIGETI VA ACOLO
10. ) sga urile care rad de playerii chiar daca nu jignesc sau altceva, de exemplu pe mn m a jignit unu si vine sga kizev si rade si na ma supara, suntem oameni, eu am pus la inima ce mi o zis ala si tu pt ca ai ras la ce o zis el esti mai vinovat sga kizev
11. ) sga urile sa vina cu idei cat mai originale de eventuri, nu ca lorena *cadou celui mai bun prieten de pe metin, castigatorul primeste mod 50* macar daca punea fapta buna de craciun ( cadou unui incepator cv)
12. ) atat am avut de zis !

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: votati ma pls

Post by [Diva]Diabla » Mon Dec 18, 2017 6:24 pm

nici nu ai pretenții :lol:

dn vlad tepes
Posts: 33

Re: votati ma pls

Post by dn vlad tepes » Mon Dec 18, 2017 6:25 pm

[MISS]Diabla wrote:nici nu ai pretenții :lol:

numaru 7

ala2123456789
Posts: 275

Re: votati ma pls

Post by ala2123456789 » Mon Dec 18, 2017 6:37 pm

sunt perfect de acord cu tn b0$ule
PRO
Image

Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: votati ma pls

Post by [VIP]Admir » Mon Dec 18, 2017 7:32 pm

PRO!
La punctul 10:
Am observat si eu ca blonda aia de Kizev, jigneste pe toata lumea. Lui daca ii faci reclamatie te jigneste. Daca te jigneste altul il apropa. Si da, rade impreuna cu altii de playeri.

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: votati ma pls

Post by [Diva]Diabla » Mon Dec 18, 2017 8:45 pm

[VIP]Admir wrote:PRO!
La punctul 10:
Am observat si eu ca blonda aia de Kizev, jigneste pe toata lumea. Lui daca ii faci reclamatie te jigneste. Daca te jigneste altul il apropa. Si da, rade impreuna cu altii de playeri.
micul lui moment de fericire ;)
dn vlad tepes wrote:
[MISS]Diabla wrote:nici nu ai pretenții :lol:

numaru 7
ok, PRO

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5871
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: votati ma pls

Post by [GM]Lexx » Mon Dec 18, 2017 10:50 pm

Ar fii prea "frumos" să se întâmple aşa ceva ...
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

Kizev
Posts: 1177

Re: votati ma pls

Post by Kizev » Mon Dec 18, 2017 11:51 pm

[VIP]Admir wrote:PRO!
La punctul 10:
Am observat si eu ca blonda aia de Kizev, jigneste pe toata lumea. Lui daca ii faci reclamatie te jigneste. Daca te jigneste altul il apropa. Si da, rade impreuna cu altii de playeri.
Si acum rad cand vad topicu' asta si reply-u' tau. Te-ai simtit jignit ca stiu mai multe notiuni din limba romana ca tine, ce sa-ti fac.
Una e ce ti se zice, alta e sa te simti.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Da, Diabla, tu ai avut momentul de glorie (nu stiu cat de fericit a fost) la 14 ani cu tovarasii aia 3-4 de ati facut voi piesa de teatru impreuna. :lol: :lol: :lol:


ONtopic, e genial tot, PRO!

dn vlad tepes
Posts: 33

Re: votati ma pls

Post by dn vlad tepes » Tue Dec 19, 2017 7:36 am

[GA]Kizev wrote:
[VIP]Admir wrote:PRO!
La punctul 10:
Am observat si eu ca blonda aia de Kizev, jigneste pe toata lumea. Lui daca ii faci reclamatie te jigneste. Daca te jigneste altul il apropa. Si da, rade impreuna cu altii de playeri.
Si acum rad cand vad topicu' asta si reply-u' tau. Te-ai simtit jignit ca stiu mai multe notiuni din limba romana ca tine, ce sa-ti fac.
Una e ce ti se zice, alta e sa te simti.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Da, Diabla, tu ai avut momentul de glorie (nu stiu cat de fericit a fost) la 14 ani cu tovarasii aia 3-4 de ati facut voi piesa de teatru impreuna. :lol: :lol: :lol:


ONtopic, e genial tot, PRO!

esti bolnav ...

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: votati ma pls

Post by [VIP]Admir » Tue Dec 19, 2017 10:33 am

[GA]Kizev wrote:
[VIP]Admir wrote:PRO!
La punctul 10:
Am observat si eu ca blonda aia de Kizev, jigneste pe toata lumea. Lui daca ii faci reclamatie te jigneste. Daca te jigneste altul il apropa. Si da, rade impreuna cu altii de playeri.
Si acum rad cand vad topicu' asta si reply-u' tau. Te-ai simtit jignit ca stiu mai multe notiuni din limba romana ca tine, ce sa-ti fac.
Una e ce ti se zice, alta e sa te simti.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Da, Diabla, tu ai avut momentul de glorie (nu stiu cat de fericit a fost) la 14 ani cu tovarasii aia 3-4 de ati facut voi piesa de teatru impreuna. :lol: :lol: :lol:


ONtopic, e genial tot, PRO!
Am vazut ce notiuni stii... :lol:
Ti-am facut reclamatie in care ai luat warn, si i-ai zis lu Who ca nu pot dormi noaptea de tine. Sa nu mai aduc in discutii si cuvintele alea "suferindul" si pl.m oricun data viitoare sa o sa iti fac reclamatie si pe alea. Cand o sa te jignesc eu, atunci sa ma jignesti si tu

Post Reply