Sugestie..

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Sugestie..

Post by [VIP]Thor » Thu Dec 28, 2017 1:43 am

Cum ar trebuii sa dati voi pm unui player sau membru staff care are numai deastea la nume ©®™✓π¶∆√✓✓€¥$$$$$

Kizev
Posts: 1177

Re: Sugestie..

Post by Kizev » Thu Dec 28, 2017 3:46 am

[VIP]Thor wrote:Cum ar trebuii sa dati voi pm unui player sau membru staff care are numai deastea la nume ©®™✓π¶∆√✓✓€¥$$$$$
Ai dreptate.

Totusi ar fi misto sa poti sa modifici numele la [Dn] sau la [VIP] doar odata/caracter.

Exemplu : Am [Dn]Hypnos, sa pot modifica in [Dn]Hipnos cu o donatie de 5 lei, iar odata modificat sa ramana asa.
Am [VIP]Andru, sa pot modifica in [VIP]Andrew, dar sa ramana Andrew definitiv.

Daaar nu cred ca se va putea asa ceva vreodata.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Sugestie..

Post by [VIP]Admir » Thu Dec 28, 2017 10:52 am

[VIP]Thor wrote:Cum ar trebuii sa dati voi pm unui player sau membru staff care are numai deastea la nume ©®™✓π¶∆√✓✓€¥$$$$$
Alea sunt caractere de pe telefon. Tastatura nu are nici un caracter dintre alea in afara de $. Nu mai exagerati atat.
Si pana la urma ce va intereseaza pe voi ca nu ii puteti da pm? Puteti da cerere de prietenie ai gata.
Vorbiti si voi din perspectiva voastra, daca v-ar place voua sa aveti numele asa sau nu.

Kizev
Posts: 1177

Re: Sugestie..

Post by Kizev » Thu Dec 28, 2017 12:02 pm

Păi normal că am vorbit din perspectiva noastră, din a cui să vorbim?
Are fiecare dreptul la o părere.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Sugestie..

Post by [VIP]Admir » Thu Dec 28, 2017 12:17 pm

[GA]Kizev wrote:Păi normal că am vorbit din perspectiva noastră, din a cui să vorbim?
Are fiecare dreptul la o părere.
Daca imi alegi cuvinte din propozitie fara sa o citesti pe toata si raspunzi in context, dai dovada ca esti limitat.

Diana28
Posts: 48

Re: Sugestie..

Post by Diana28 » Thu Dec 28, 2017 11:48 pm

[GA]Kizev wrote:
[VIP]Thor wrote:Cum ar trebuii sa dati voi pm unui player sau membru staff care are numai deastea la nume ©®™✓π¶∆√✓✓€¥$$$$$
Ai dreptate.

Totusi ar fi misto sa poti sa modifici numele la [Dn] sau la [VIP] doar odata/caracter.

Exemplu : Am [Dn]Hypnos, sa pot modifica in [Dn]Hipnos cu o donatie de 5 lei, iar odata modificat sa ramana asa.
Am [VIP]Andru, sa pot modifica in [VIP]Andrew, dar sa ramana Andrew definitiv.

Daaar nu cred ca se va putea asa ceva vreodata.
Tu erai [Dn]Hypnos? =)))))

User avatar
[VIP]Klaus
Posts: 30

Re: Sugestie..

Post by [VIP]Klaus » Thu Dec 28, 2017 11:55 pm

Pe joc sunt o grămada de buguri, iar tu vrei steluțe și alte prostii?...

CONTRA.
Image

Diana28
Posts: 48

Re: Sugestie..

Post by Diana28 » Fri Jan 05, 2018 3:41 am

PROOO

NoLifeR
Posts: 36
Location: "-.-" Sahara /S/ "-.-"

Re: Sugestie..

Post by NoLifeR » Fri Jan 05, 2018 3:42 am

[VIP]Klaus wrote:Pe joc sunt o grămada de buguri, iar tu vrei steluțe și alte prostii?...

CONTRA.
Pai ma, spaima pulii, te bagi in seama fara rost, ma doare-n pu-la daca o sa fie bagat asta ca sa schimbam numele sau nu, nu mai bine taceai ba ? Klaus Iohannis.
Astept contra uri cu drag.
★ [K]deniz. NoLifeR ★
★ #BOMBARUSA-.-" ★
★ #Respecta-ma.. si vei fi respectat... ★
★ #I'm the Prince ! ★
★ #I'm the Tiger of ★
★ JUNGLE ★
★ Nu te da smecher in fata unui zeu ★
★ Fiindca.. te ineaca ploaia ... ★

User avatar
[VIP]Klaus
Posts: 30

Re: Sugestie..

Post by [VIP]Klaus » Fri Jan 05, 2018 3:47 am

NoLifeR wrote:
[VIP]Klaus wrote:Pe joc sunt o grămada de buguri, iar tu vrei steluțe și alte prostii?...

CONTRA.
Pai ma, spaima pulii, te bagi in seama fara rost, ma doare-n pu-la daca o sa fie bagat asta ca sa schimbam numele sau nu, nu mai bine taceai ba ? Klaus Iohannis.
Astept contra uri cu drag.
:lol:
Nu ma bag fără rost. Spre deosebire de tine, pe mine mă interesează de server, așa că ajut cum pot. Ai propus o idee, foarte bine, mă bucur. Trebuie să înveți să accepți și răspunsuri pozitive, dar și negative.
Last edited by [VIP]Klaus on Fri Jan 05, 2018 3:50 am, edited 1 time in total.
Image

Post Reply