Sugestie..

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
NoLifeR
Posts: 36
Location: "-.-" Sahara /S/ "-.-"

Re: Sugestie..

Post by NoLifeR » Fri Jan 05, 2018 3:49 am

[VIP]Klaus wrote:
NoLifeR wrote:
[VIP]Klaus wrote:Pe joc sunt o grămada de buguri, iar tu vrei steluțe și alte prostii?...

CONTRA.
Pai ma, spaima pulii, te bagi in seama fara rost, ma doare-n pu-la daca o sa fie bagat asta ca sa schimbam numele sau nu, nu mai bine taceai ba ? Klaus Iohannis.
Astept contra uri cu drag.
:lol:
Nu ma bag fără rost. Spre deosebire de tine, pe mine mă interesează de server, așa ca ajut cum pot. Ai propus un o idee, foarte bine, mă bucur. Trebuie să înveți să accepți și răspunsuri pozitive, dar și negative.
Pai ma, omule, mi se rupe, daca o sa fie bagat sau nu, intelege, am propus ideea asta fiindca pe alt server, poti sa schimbi numele daca donezi, si d-aia m-am gandit sa fac o sugestie, cui nu`i convine sa se duca`n mo`rtii ma-tii si punct. Nu am nimic cu tine, astept warn.
★ [K]deniz. NoLifeR ★
★ #BOMBARUSA-.-" ★
★ #Respecta-ma.. si vei fi respectat... ★
★ #I'm the Prince ! ★
★ #I'm the Tiger of ★
★ JUNGLE ★
★ Nu te da smecher in fata unui zeu ★
★ Fiindca.. te ineaca ploaia ... ★

User avatar
[VIP]Klaus
Posts: 30

Re: Sugestie..

Post by [VIP]Klaus » Fri Jan 05, 2018 3:54 am

Pai ma, omule, mi se rupe, daca o sa fie bagat sau nu, intelege, am propus ideea asta fiindca pe alt server, poti sa schimbi numele daca donezi, si d-aia m-am gandit sa fac o sugestie, cui nu`i convine sa se duca`n mo`rtii ma-tii si punct. Nu am nimic cu tine, astept warn.[/quote]

Cu schimbatul numelui sunt total de acord, având dreptul doar o singură dată. Am spus că sunt contra steluțelor. Și nu cred că ești tu în măsură să mă jignești. Dacă tot ai chef să pomenești anumite persoane, pomenește din familia ta sau din decetații tăi.
Image

NoLifeR
Posts: 36
Location: "-.-" Sahara /S/ "-.-"

Re: Sugestie..

Post by NoLifeR » Fri Jan 05, 2018 3:55 am

[VIP]Klaus wrote:Pai ma, omule, mi se rupe, daca o sa fie bagat sau nu, intelege, am propus ideea asta fiindca pe alt server, poti sa schimbi numele daca donezi, si d-aia m-am gandit sa fac o sugestie, cui nu`i convine sa se duca`n mo`rtii ma-tii si punct. Nu am nimic cu tine, astept warn.
Cu schimbatul numelui sunt total de acord, având dreptul doar o singură dată. Am spus că sunt contra steluțelor. Și nu cred că ești tu în măsură să mă jignești. Dacă tot ai chef să pomenești anumite persoane, pomenește din familia ta sau din decetații tăi.[/quote]

N`are rost sa mai facem chat aici, ma doare`n pla de contra`u tau, nu ma ajuta cu nimic si punct.
★ [K]deniz. NoLifeR ★
★ #BOMBARUSA-.-" ★
★ #Respecta-ma.. si vei fi respectat... ★
★ #I'm the Prince ! ★
★ #I'm the Tiger of ★
★ JUNGLE ★
★ Nu te da smecher in fata unui zeu ★
★ Fiindca.. te ineaca ploaia ... ★

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Sugestie..

Post by [VIP]Thor » Fri Jan 05, 2018 1:39 pm

Daca nu iti pasa de ce jignesti degeaba?
Ai facut propunerea , astepti pro sau contra sau nu mai revii la topic , il lasi asa.
Oricum nu se va implementa dar tu te precipiti mai rau ca vremea de afara , si pentru ce? , pentru un topic facut asa ... sa fie acolo.
Doamne Fereste!

NoLifeR
Posts: 36
Location: "-.-" Sahara /S/ "-.-"

Re: Sugestie..

Post by NoLifeR » Fri Jan 05, 2018 3:50 pm

[VIP]Thor wrote:Daca nu iti pasa de ce jignesti degeaba?
Ai facut propunerea , astepti pro sau contra sau nu mai revii la topic , il lasi asa.
Oricum nu se va implementa dar tu te precipiti mai rau ca vremea de afara , si pentru ce? , pentru un topic facut asa ... sa fie acolo.
Doamne Fereste!

Ba, in pizda ma-tii de oligrofen, cand pula mea o sa taci si tu din gura? Daca ai lua unban, ai pupa curu' lu' fifty ba,
libidinosule, mai taci dracu' de copil prost ce esti, i-auzi [SGA]Thor, parca ziceai ca revii in toamna ma, sga-ule, revii tu o pula, prietene.
★ [K]deniz. NoLifeR ★
★ #BOMBARUSA-.-" ★
★ #Respecta-ma.. si vei fi respectat... ★
★ #I'm the Prince ! ★
★ #I'm the Tiger of ★
★ JUNGLE ★
★ Nu te da smecher in fata unui zeu ★
★ Fiindca.. te ineaca ploaia ... ★

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Sugestie..

Post by [VIP]Thor » Fri Jan 05, 2018 11:05 pm

NoLifeR wrote:
[VIP]Thor wrote:Daca nu iti pasa de ce jignesti degeaba?
Ai facut propunerea , astepti pro sau contra sau nu mai revii la topic , il lasi asa.
Oricum nu se va implementa dar tu te precipiti mai rau ca vremea de afara , si pentru ce? , pentru un topic facut asa ... sa fie acolo.
Doamne Fereste!

Ba, in pizda ma-tii de oligrofen, cand pula mea o sa taci si tu din gura? Daca ai lua unban, ai pupa curu' lu' fifty ba,
libidinosule, mai taci dracu' de copil prost ce esti, i-auzi [SGA]Thor, parca ziceai ca revii in toamna ma, sga-ule, revii tu o pula, prietene.
Spre deosebire de tine , eu castig singur banii prin MUNCA nu stau sa cersesc la MAMA si TATA respectiv TATA2 cum faci tu, era vorba sa revin in toamna daca veneam in tara , cum nu sunt in tara , ti-ai fii dat seama .
Toate caracterizarile alea adresate mie , inmulteste-le cu 2 si aplica-le tu.
Si NU nu as pupa fundul nimanui , spre deosebire de tine eu gandesc cu creierul nu cu degetele. Bafta , nu te mai ataca singur ca te faci de rahat.

Hriho
Posts: 104

Re: Sugestie..

Post by Hriho » Sat Jan 06, 2018 12:45 am

[VIP]Thor wrote: Spre deosebire de tine , eu castig singur banii prin MUNCA nu stau sa cersesc la MAMA si TATA respectiv TATA2 cum faci tu, era vorba sa revin in toamna daca veneam in tara , cum nu sunt in tara , ti-ai fii dat seama .
Toate caracterizarile alea adresate mie , inmulteste-le cu 2 si aplica-le tu.
Si NU nu as pupa fundul nimanui , spre deosebire de tine eu gandesc cu creierul nu cu degetele. Bafta , nu te mai ataca singur ca te faci de rahat.
WOW , un raspuns matur. Nu ma asteptam sa vad asa ceva pe forumul asta :lol:
Image

NoLifeR
Posts: 36
Location: "-.-" Sahara /S/ "-.-"

Re: Sugestie..

Post by NoLifeR » Sun Jan 07, 2018 4:16 pm

Up, astept contra.
★ [K]deniz. NoLifeR ★
★ #BOMBARUSA-.-" ★
★ #Respecta-ma.. si vei fi respectat... ★
★ #I'm the Prince ! ★
★ #I'm the Tiger of ★
★ JUNGLE ★
★ Nu te da smecher in fata unui zeu ★
★ Fiindca.. te ineaca ploaia ... ★

Darky
Posts: 137

Re: Sugestie..

Post by Darky » Thu Jan 25, 2018 8:05 pm

Up, astept contra uri in continuare.
★ I'm the DARKy. ★
★ NoLifeR. ★
★ [Dn]TheRealK ★
★ I`m a PRINCE of the EGYPT ★
" ★ Darkness really exists, but it is the place where light has managed to penetrate. ★"

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Sugestie..

Post by [VIP]Thor » Thu Jan 25, 2018 10:51 pm

Darky wrote:Up, astept contra uri in continuare.
C.O.N.T.R.A
Cu placere!

Post Reply