SOMETHING NEW

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
User avatar
[C]xAleks
Posts: 573

Re: SOMETHING NEW

Post by [C]xAleks » Tue Jan 02, 2018 5:46 pm

[VIP]Aiyana wrote:Într-un timp era vorba că se bagă ceva iepuri, personalizaţi, dar pentru toate rasele.
Şi da, se poate face ca şi personalizat, dar probabil au uitat să îl bage în lista aia. Ştie Lexx ce zice.

Poftim aici: https://imgur.com/a/ullym
-- De ce te lauzi?? --
Cu atatia [DSG] in paint te-ai gasit si tu sa te lauzi aici,este frumos?
huuuaaaa

#hihihi
Image
Short, but sweet. #A

User avatar
[VIP]Aiyana
Posts: 51
Location: peste tot si everywhere

Re: SOMETHING NEW

Post by [VIP]Aiyana » Tue Jan 02, 2018 6:59 pm

[C]xAleks wrote:
[VIP]Aiyana wrote:Într-un timp era vorba că se bagă ceva iepuri, personalizaţi, dar pentru toate rasele.
Şi da, se poate face ca şi personalizat, dar probabil au uitat să îl bage în lista aia. Ştie Lexx ce zice.

Poftim aici: https://imgur.com/a/ullym
-- De ce te lauzi?? --
Cu atatia [DSG] in paint te-ai gasit si tu sa te lauzi aici,este frumos?
huuuaaaa

#hihihi
Dar nu mă laud :cry: :cry:
Am dat doar un exemplu cu mizilicu' de l-am făcut eu acum ceva timp..
Cum să mă laud eu în faţa zeilor? :( :(
#pup #hihihi
Image

dn iliesvlogs
Posts: 20

Re: SOMETHING NEW

Post by dn iliesvlogs » Tue Jan 02, 2018 7:03 pm

ayana eu zic sa nute mai dai smecher ca nu esti cand tiam cerut adresa sa vb f2f ai inceput sa faci ca un copilash copilashule ai grija ca poate aflu unde stai imi unflu calumea rotike la bicicleta si o rog pe mama sami faca un pachetel mai mare mai chem 2 prieteni si venim siti mazgalim gardu siti spargem geamurile in trahea mati de sclava cicloapa puli mele, ai grija fgm
cocâ cola
jessy
ci băi ci cu tini
nu sâ primeşti

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: SOMETHING NEW

Post by [VIP]Thor » Tue Jan 02, 2018 8:59 pm

dn iliesvlogs wrote:ayana eu zic sa nute mai dai smecher ca nu esti cand tiam cerut adresa sa vb f2f ai inceput sa faci ca un copilash copilashule ai grija ca poate aflu unde stai imi unflu calumea rotike la bicicleta si o rog pe mama sami faca un pachetel mai mare mai chem 2 prieteni si venim siti mazgalim gardu siti spargem geamurile in trahea mati de sclava cicloapa puli mele, ai grija fgm
Vezi poate vin eu dupa tine cu 2-3 amici si iti facem o surpriza de An Nou , vezi ca se afla usor adrese dupa ip .
Take care Baby :lol:

dn iliesvlogs
Posts: 20

Re: SOMETHING NEW

Post by dn iliesvlogs » Tue Jan 02, 2018 9:05 pm

[VIP]Thor wrote:
dn iliesvlogs wrote:ayana eu zic sa nute mai dai smecher ca nu esti cand tiam cerut adresa sa vb f2f ai inceput sa faci ca un copilash copilashule ai grija ca poate aflu unde stai imi unflu calumea rotike la bicicleta si o rog pe mama sami faca un pachetel mai mare mai chem 2 prieteni si venim siti mazgalim gardu siti spargem geamurile in trahea mati de sclava cicloapa puli mele, ai grija fgm
Vezi poate vin eu dupa tine cu 2-3 amici si iti facem o surpriza de An Nou , vezi ca se afla usor adrese dupa ip .
Take care Baby :lol:

te bat mar ma, fgm hai sa ne vedem da nr chizdo
cocâ cola
jessy
ci băi ci cu tini
nu sâ primeşti

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: SOMETHING NEW

Post by [VIP]Admir » Wed Jan 03, 2018 9:14 am

Numai oameni de bataie :lol:

User avatar
[VIP]Mia
Posts: 42
Location: ~ afinnuts

Re: SOMETHING NEW

Post by [VIP]Mia » Wed Jan 03, 2018 4:20 pm

[VIP]Admir wrote:Numai oameni de bataie :lol:
aşa ca tine
Image

dn iliesvlogs
Posts: 20

Re: SOMETHING NEW

Post by dn iliesvlogs » Wed Jan 03, 2018 4:31 pm

[VIP]Admir wrote:Numai oameni de bataie :lol:

nu ma fa sami pun cauciucurile de iarna la bicicleta copilash, dupa ce termin cu tn nu mai ramane nici kk de analize
aveti grija ca vin dupe voi si va omor cacaciosilor! atat am avut de spus, cohones !


p.s: astept warnu' cur*elor .
cocâ cola
jessy
ci băi ci cu tini
nu sâ primeşti

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: SOMETHING NEW

Post by [VIP]Admir » Wed Jan 03, 2018 8:30 pm

[VIP]Mia wrote:
[VIP]Admir wrote:Numai oameni de bataie :lol:
aşa ca tine

Mdeah!

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: SOMETHING NEW

Post by [VIP]Thor » Wed Jan 03, 2018 9:10 pm

dn iliesvlogs wrote:
[VIP]Thor wrote:
dn iliesvlogs wrote:ayana eu zic sa nute mai dai smecher ca nu esti cand tiam cerut adresa sa vb f2f ai inceput sa faci ca un copilash copilashule ai grija ca poate aflu unde stai imi unflu calumea rotike la bicicleta si o rog pe mama sami faca un pachetel mai mare mai chem 2 prieteni si venim siti mazgalim gardu siti spargem geamurile in trahea mati de sclava cicloapa puli mele, ai grija fgm
Vezi poate vin eu dupa tine cu 2-3 amici si iti facem o surpriza de An Nou , vezi ca se afla usor adrese dupa ip .
Take care Baby :lol:

te bat mar ma, fgm hai sa ne vedem da nr chizdo
Ce inghitisi gogoasa man :lol: ,

Post Reply