BANII DE INCEPUT

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
Post Reply
Hriho
Posts: 104

BANII DE INCEPUT

Post by Hriho » Wed Feb 21, 2018 4:00 pm

Propun ca la creearea unui nou caracter acela sa primeasca pe langa itemele de inceput si o suma de 50.000.000 yang (50kk) . Tinand cont ca nu-si pot cumpara bonusuri sa isi faca itemele acestea fiind doar cate 200 costand 10kk.

OFF TOPIC : Daca e cineva dornic sa faca un topic despre cum se face marmura , din ala dragut cu poze , scris cu culor si fonturi diferite ca mie imi e lene. Sunt multi playeri ce ma intreaba cum se face marmura si tre' sa stau sa le zic toata povestea , ar fi mai usor sa le zic : intra pe forum la probleme si intrebari si vezi acolo.
Image

eium
Posts: 143

Re: BANII DE INCEPUT

Post by eium » Wed Feb 21, 2018 4:06 pm

50kk inceput, ce valoare o sa mai aiba yangu
prostie -> contra

si la marmura era mai bn ca la dragoni sa dropeze de la 10 la 2 cu variatii papuci flori

Hriho
Posts: 104

Re: BANII DE INCEPUT

Post by Hriho » Wed Feb 21, 2018 4:12 pm

Corect , 50kk e o suma imensa de inceput. Nu stiu cum m-am putut gandi la asa ceva....
Image

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: BANII DE INCEPUT

Post by [MOD]Lorena » Wed Feb 21, 2018 4:19 pm

sunt pro.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

eium
Posts: 143

Re: BANII DE INCEPUT

Post by eium » Wed Feb 21, 2018 4:30 pm

Hriho wrote:Corect , 50kk e o suma imensa de inceput. Nu stiu cum m-am putut gandi la asa ceva....

mama ca ti ia si 2 ore sa iti faci un cont , scz vina mea

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: BANII DE INCEPUT

Post by [Diva]Diabla » Wed Feb 21, 2018 5:06 pm

Propun ca la creearea unui nou caracter acela sa primeasca pe langa itemele de inceput si o suma de 50.000.000 yang (50kk) . Tinand cont ca nu-si pot cumpara bonusuri sa isi faca itemele acestea fiind doar cate 200 costand 10kk.
PRO!
OFF TOPIC : Daca e cineva dornic sa faca un topic despre cum se face marmura , din ala dragut cu poze , scris cu culor si fonturi diferite ca mie imi e lene. Sunt multi playeri ce ma intreaba cum se face marmura si tre' sa stau sa le zic toata povestea , ar fi mai usor sa le zic : intra pe forum la probleme si intrebari si vezi acolo.
Am sa fac!

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: BANII DE INCEPUT

Post by [VIP]Admir » Wed Feb 21, 2018 6:39 pm

[MISS]Diabla wrote:
Propun ca la creearea unui nou caracter acela sa primeasca pe langa itemele de inceput si o suma de 50.000.000 yang (50kk) . Tinand cont ca nu-si pot cumpara bonusuri sa isi faca itemele acestea fiind doar cate 200 costand 10kk.
PRO!
OFF TOPIC : Daca e cineva dornic sa faca un topic despre cum se face marmura , din ala dragut cu poze , scris cu culor si fonturi diferite ca mie imi e lene. Sunt multi playeri ce ma intreaba cum se face marmura si tre' sa stau sa le zic toata povestea , ar fi mai usor sa le zic : intra pe forum la probleme si intrebari si vezi acolo.
Am sa fac!
Done!
viewtopic.php?f=15&t=25615

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: BANII DE INCEPUT

Post by [Diva]Diabla » Thu Feb 22, 2018 1:08 am

Multumim!

Post Reply