sugestii

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
Post Reply
harry
Posts: 23

sugestii

Post by harry » Thu Mar 08, 2018 7:47 am

sa se scoata toate accesoriile si sa ramana doar cele lacrima si epice, sa se scoata patrunderea si critica de pe itm, critica si patrunzatoare doar din licori si ape

sugestie de event pe joc :

Hard hide :

Inscrieri pe Forum 10-5 participanti

1 Sga se ascunde intr o mapa (alege el, si nu spune care, da doar indicii. Ex : vad o cascada), Playerii il vor cauta prin mape dar fara sa se foloseasca de inelu de teleportat si fara mounturi doar cu mezeluri

cum o sa stim ca nu au folosit inelul? participantu va fi grupat cu un sga sau vip, vipul - sgaul merge dupa playeri si filmeaza in acelasi timp dar fara sa l ajute

harry
Posts: 23

Re: sugestii

Post by harry » Thu Mar 08, 2018 7:53 am

harry wrote:sa se scoata toate accesoriile si sa ramana doar cele lacrima si epice, sa se scoata patrunderea si critica de pe itm, critica si patrunzatoare doar din licori si ape

sugestie de event pe joc :

Hard hide :

Inscrieri pe Forum 10-5 participanti

1 Sga se ascunde intr o mapa (alege el, si nu spune care, da doar indicii. Ex : vad o cascada, si dupa 5 minute alte indicii care ar indica o mapa anume), Playerii il vor cauta prin mape dar fara sa se foloseasca de inelu de teleportat si fara mounturi doar cu mezeluri

cum o sa stim ca nu au folosit inelul? participantu va fi grupat cu un sga sau vip, vipul - sgaul merge dupa playeri si filmeaza in acelasi timp dar fara sa l ajute

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: sugestii

Post by [Diva]Diabla » Fri Mar 09, 2018 7:55 am

sugestie de event pe joc :

Hard hide :

Inscrieri pe Forum 10-5 participanti

1 Sga se ascunde intr o mapa (alege el, si nu spune care, da doar indicii. Ex : vad o cascada), Playerii il vor cauta prin mape dar fara sa se foloseasca de inelu de teleportat si fara mounturi doar cu mezeluri

cum o sa stim ca nu au folosit inelul? participantu va fi grupat cu un sga sau vip, vipul - sgaul merge dupa playeri si filmeaza in acelasi timp dar fara sa l ajute
adica doar de la teleport, sau cum?..care e ideea ?

harry
Posts: 23

Re: sugestii

Post by harry » Fri Mar 09, 2018 7:57 am

[MISS]Diabla wrote:
sugestie de event pe joc :

Hard hide :

Inscrieri pe Forum 10-5 participanti

1 Sga se ascunde intr o mapa (alege el, si nu spune care, da doar indicii. Ex : vad o cascada), Playerii il vor cauta prin mape dar fara sa se foloseasca de inelu de teleportat si fara mounturi doar cu mezeluri

cum o sa stim ca nu au folosit inelul? participantu va fi grupat cu un sga sau vip, vipul - sgaul merge dupa playeri si filmeaza in acelasi timp dar fara sa l ajute
adica doar de la teleport, sau cum?..care e ideea ?

PORTALE IN PUSCA MEA PORTALE GEN ALEA 3 DIN DESERT CAND TRECI V3 PRIN PORTAL

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: sugestii

Post by [Diva]Diabla » Sat Mar 10, 2018 7:34 am

PORTALE IN PUSCA MEA PORTALE GEN ALEA 3 DIN DESERT CAND TRECI V3 PRIN PORTAL

meh..complicat pentru playerii nostri

Darky
Posts: 137

Re: sugestii

Post by Darky » Sat Mar 10, 2018 5:03 pm

harry wrote:sa se scoata toate accesoriile si sa ramana doar cele lacrima si epice, sa se scoata patrunderea si critica de pe itm, critica si patrunzatoare doar din licori si ape

sugestie de event pe joc :

Hard hide :

Inscrieri pe Forum 10-5 participanti

1 Sga se ascunde intr o mapa (alege el, si nu spune care, da doar indicii. Ex : vad o cascada), Playerii il vor cauta prin mape dar fara sa se foloseasca de inelu de teleportat si fara mounturi doar cu mezeluri

cum o sa stim ca nu au folosit inelul? participantu va fi grupat cu un sga sau vip, vipul - sgaul merge dupa playeri si filmeaza in acelasi timp dar fara sa l ajute
Contra
★ I'm the DARKy. ★
★ NoLifeR. ★
★ [Dn]TheRealK ★
★ I`m a PRINCE of the EGYPT ★
" ★ Darkness really exists, but it is the place where light has managed to penetrate. ★"

Post Reply