sugetii 2x

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
Post Reply
jake
Posts: 338

sugetii 2x

Post by jake » Sun Mar 18, 2018 3:21 pm

sa se faca o breasla speciala pe joc pentru STAFF-i, de ce ? pai o sa le fie mai usor sa comunice intre ei

eventele pe joc sa fie facute de minim 2 staff, ca m am saturat sa vad ca unuia nu ii merge netu da face event si trb sa asteptam dupa el

costum VIP (ceva facut de miley, un personalizat special pt vipi) care nu poate fi negociat - se da odata cu vip-ul

O Noua sectiune pe forum - Dovezi Evente (sau ceva de genu) doar pt sgauri, dupa fiecare event staffu face un topic in care scrie in titlu data si numele eventului si pune acolo videou, de ce? ca sa nu mai faca x-ulescu reclamatie ca vrea dovada ca nu a raspuns primu, si voi cum nu vreti sa aratati dovezile ca ce greu e sa le aratati si na il bagati pe who in vb : * cine esti tu sa iti arat tie dovada, daca imi cere who ii arat daca nu nu , T/C ca se face chat !! * simplu puneti dovezile acolo si aia e (sectiunea video e alta trb, sa se faca una special pt dovezile de la evente)

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: sugetii 2x

Post by [MOD]Lorena » Sun Mar 18, 2018 3:49 pm

contra, avem skype pentru comunicare. Nu e nimeni obligat să stea intr-o breaslă.
Pro pentru costum vip.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[VIP]Celesty
Posts: 45

Re: sugetii 2x

Post by [VIP]Celesty » Sun Mar 18, 2018 4:01 pm

Image

-Nu trebuie breasla, cum a zis si Lorena este Skype pentru comunicare, evenimente, intrebari.

-Si cand iti achiziţionezi un Pachet [VIP] deja primesti un item mod

-Si cu video pus pe Forum, pentru fiecare event facut, doar ar ingreuna munca unui staff

User avatar
Mistic
Posts: 272
Location: I came like a king, now i'm a legend.

Re: sugetii 2x

Post by Mistic » Sun Mar 18, 2018 4:27 pm

Image
"Sunteți lame de Orbit echivalența restului, nu vă gust că tre' să vă scuip.. ce finețe a gestului."

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: sugetii 2x

Post by [VIP]Admir » Sun Mar 18, 2018 6:07 pm

Aici e un fel de " cum ar fi sa fie ". Eu în 4 ani n-am văzut sa se aprobe ceva din secțiunea asta. În afară de evenimentele alea..

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: sugetii 2x

Post by [Diva]Diabla » Sun Mar 18, 2018 9:36 pm

[MISS]Aysis wrote:Image

-Nu trebuie breasla, cum a zis si Lorena este Skype pentru comunicare, evenimente, intrebari.

-Si cand iti achiziţionezi un Pachet [VIP] deja primesti un item mod

-Si cu video pus pe Forum, pentru fiecare event facut, doar ar ingreuna munca unui staff
+1

User avatar
ThoorKidda
Posts: 55

Re: sugetii 2x

Post by ThoorKidda » Mon Mar 19, 2018 9:57 pm

Ce munca grea de staff duceti voi, of lacrima, cu asa de multi playeri nu mai faceti fata... Oh da! CARE munca? Ce plm vorbim noi aici? Munca? E o munca sa faci un event pe zii, e o munca sa stai in mp1 inv, e o munca sa dai tc pe forum, e o munca sa te lingi prin toate mapele. Este o MUNCA destul de grea, va cred, la faza cu video e ca si cum ai impinge tu video cu pompa sa se uploadeze.
Sa nu faceti bataturi in palme de la atata munca, vai doamne ce mila mii di voi.
Referitor la propunere, PRO la tot.
Munca plii mele duc unii pe sv asta... Jeez
Lumea s-a schimbat!
Hai luati-o usor
Baietii de oras vaneaza
Pokemoni la semafor
Infractorii fara fapte
Dau check-in la coafor
Sub armura poarta tanga
Cu parfum de vibrator-Cheloo

Post Reply