Ox

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Ox

Post by [VIP]Thor » Sun Apr 29, 2018 8:15 pm

Un quest pentru a nu se mai face chat la ox. Rezolvi o mare parte din lag-ul creat de spam.

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Ox

Post by [VIP]Admir » Sun Apr 29, 2018 10:39 pm

[VIP]Thor wrote:Un quest pentru a nu se mai face chat la ox. Rezolvi o mare parte din lag-ul creat de spam.
Eu tot nu inteleg ce problema aveti cu lagul de la OX. Dacă era lag asa de rau mai ziceam dar abia se simte dracu. + ca de ce sa interzici chatul a 20 de playeri cand pot destul de frumos aia 15 vip-i si membri sa isi dea itemele jos. Sau itemele lor nu fac lag? Eee pai vezi cum e omu. Ei sunt în stare să se spanzure decât să își dea itemele jos, i-am văzut eu, daca le-a zis Fifty ca ai voie cu ele, gata ce a zis el e sfânt. Adică vreau sa spun data viitoare cand cereți " itemele jos " mai uitați-va si la voi, gesturile mici contează mult.

User avatar
[VIP]Al3x
Posts: 1220
Location: A♥A

Re: Ox

Post by [VIP]Al3x » Mon Apr 30, 2018 8:35 am

Uite d.asta :lol: ieri a fost facut OX de Ioana,erau 6-7 playeri si Lexx cum e el :lol: a inceput sa zica ca ne trimite map 1 daca nu dam itemele jos :lol: si sa nu mai zic ca si Vali cu Haze au inceput cu "itemele jos sau map 1" :lol: :lol: :lol: :lol: aveau lag oraganizatorii ox cu 7 playeri :lol: :lol: :lol:
Image
Image
Să ierți, e divin.
Să-i dai dracu, e senzațional. ^_^

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Ox

Post by [VIP]Thor » Mon Apr 30, 2018 8:40 am

Admir, Alex, aveti perfecta dreptate... Ce lag sa faca 7 playeri. Eu zic sa stam cum vrem la OX. Daca unii din staff isi fac propriile reguli, noi de ce nu am face-o.

Şăpcuţă
Posts: 33

Re: Ox

Post by Şăpcuţă » Mon Apr 30, 2018 1:10 pm

Problema cu lagul pe Steel nu e nici de la internet, nici de la playeri, nici de la PC-urile voastre. Problema cu lagu aici e din client, e în așa fel construit încât îți faci lag singur când dai o artifică.

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Ox

Post by [VIP]Thor » Mon Apr 30, 2018 7:19 pm

[SGM]Hades wrote:
Şăpcuţă wrote: Problema cu lagul pe Steel nu e nici de la internet, nici de la playeri, nici de la PC-urile voastre. Problema cu lagu aici e din client, e în așa fel construit încât îți faci lag singur când dai o artifică.
cum se face ca eu intru chiar si pe 4/5 conturi si nu am lag cine zice ca e lag?
De ce frate ai impresia ca daca tu nu ai lag, nu are nimeni.. Asa faceti cand intreaba Fifty?
"Colegi, voi aveti lag?"
"Nuuu boss, e bine, nu are nimeni lag"

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5871
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: Ox

Post by [GM]Lexx » Mon Apr 30, 2018 8:36 pm

Nu e vorba de lag, și nici de a avea sau nu iteme pe voi la OX, ci aici vorbim de "aroganțe" -vezi doamne - "Eu sunt [Dn]Al3x, și stau cu itemele pe mine la OX", probleme?"
Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Ox

Post by [VIP]Admir » Mon Apr 30, 2018 11:52 pm

[VIP]Lexx wrote:Nu e vorba de lag, și nici de a avea sau nu iteme pe voi la OX, ci aici vorbim de "aroganțe" -vezi doamne - "Eu sunt [Dn]Al3x, și stau cu itemele pe mine la OX", probleme?"
Da mai Lexx dar tre sa te mai gândesti ca au fost si inca sunt n' ox-uri cu 20 de playeri si 15 membri staff cu tot cu VIP. Cand vine vorba de "iteme jos" nu stiu cine face mai multe arogante. Nu zic cu răutate dar mai bine sa nu se mai deschida subiecte de genul.
Eu am observat ceva de foarte mult timp. De ce crezi ca majoritatea organizatorilor de ox (fie staff sau vip) nu prea își d-au cu parerea prin subiectele astea?

PS: toată lumea itemele jos cand cereți "itemele jos", TOATĂ LUMEA!

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Ox

Post by [Diva]Diabla » Tue May 01, 2018 7:35 am

[VIP]Thor wrote:Un quest pentru a nu se mai face chat la ox. Rezolvi o mare parte din lag-ul creat de spam.
:lol: PRO!

Post Reply