razboiul breslelor

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
jake
Posts: 338

razboiul breslelor

Post by jake » Wed Apr 25, 2018 8:15 pm

Titlu spune tot

Se vor face inscrieri pe forum, playerii o sa aiba 1 zi la dispozitie sa se inscrie pe forum
Lvl maxim va fi 50 (pentru a fi mai usor de verificat playeru)
Eventul de preferat facut de cel putin 2 staffi, fiecare staff isi face o breasla, apoi fac asa :

Sa zicem ca sunt 10 player, fiecare player o sa aiba un numar, exemplu :

Vasile 1
Ioana 2
George 3
Vali 4
Sebi 5
Ionut 6
Vadim 7
Basescu 8
Iulia 9
Alex 10

Dupa Staffi intra RANDOM.ORG si dau pe rand acolo pana au amandoi cate 5 playeri

Liderii breslelor vor fi organizatorii
ei o sa bage doar playerii aia 5 care sunt in echipa lor in breasla
liderii o sa intre dar o sa stea pe INVIZIBIL si sa filmeze si sa se asigure ca nimeni nu incalca regulamentul urmator :

Fara red
fara mount
fara dans
fara buguri
fara stat portal
fara fugit

(atentie, playerii nu vor avea voie la war cu DIAMANT RED, REDURI,MODURI, Who o sa ii verifice inainte de war, daca un player a iesit de la war nu mai are voie sa intre o sa primeasca jail pe duarata eventului *ca sa nu mearga sa isi puna moduri, reduri sau mai stiu eu ce*)

si na, liderii o sa poata sa faca grupa cu membrii lor, sa le dea sfaturi, chestii de astea

v ati prins voi cum as vrea eu sa fie

si war de lvl 50 e imposibil sa nu existe castigator, si nici de durat nu o sa dureze mult

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: razboiul breslelor

Post by [Diva]Diabla » Thu Apr 26, 2018 3:36 pm

pro

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: razboiul breslelor

Post by [VIP]Admir » Thu Apr 26, 2018 10:26 pm

Si ma rog, cine vrei sa organizeze eventul? Fata de talpa a.k.a Angel? :lol: ai grija ce iti doresti ca s-ar putea sa se întâmple

jake
Posts: 338

Re: razboiul breslelor

Post by jake » Fri Apr 27, 2018 7:00 am

da ii verifica who ma

loderii dau drumu la war, si na stau la portal
si dupa ce termina who de verificat unu ala merge la war, si tot asa si aia asteapta sa se stranga toti participantii dupa le dau voie sa inceapa waru
si li se zice acolo ca daca ies de la war nu conteaza din ce motiv primesc jail pe durata eventului ca sa nu zica nimnei ca o batrisat echipa x

o sa fie fain daca se organizeaza baietii intre ei inainte de war
vin 2 sura 2 samani 1 war-ninja aleg ei si na o sa fie fain

daca vreti il organizez eu cu vip yexiu ne facem bresle si la war stam pe inv si filmam si poate sa stea si 1-2 staffi la spectatori, who verifica
fac eu si anuntu pe forum frumos elegant numa sa imi dati aprobarea si sa ma ajute who

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: razboiul breslelor

Post by [Diva]Diabla » Fri Apr 27, 2018 7:44 am

jake wrote:da ii verifica who ma

loderii dau drumu la war, si na stau la portal
si dupa ce termina who de verificat unu ala merge la war, si tot asa si aia asteapta sa se stranga toti participantii dupa le dau voie sa inceapa waru
si li se zice acolo ca daca ies de la war nu conteaza din ce motiv primesc jail pe durata eventului ca sa nu zica nimnei ca o batrisat echipa x

o sa fie fain daca se organizeaza baietii intre ei inainte de war
vin 2 sura 2 samani 1 war-ninja aleg ei si na o sa fie fain

daca vreti il organizez eu cu vip yexiu ne facem bresle si la war stam pe inv si filmam si poate sa stea si 1-2 staffi la spectatori, who verifica
fac eu si anuntu pe forum frumos elegant numa sa imi dati aprobarea si sa ma ajute who

not bad

jake
Posts: 338

Re: razboiul breslelor

Post by jake » Fri Apr 27, 2018 9:31 am

viewtopic.php?f=8&t=26439

si s ar putea pune in practica si propunerea asta premiu pt castigatori

si gen eventu sa fie lunar-saptamanal si castigatorii o sa primeasca personalizatele nemod
si daca la urmatoru castiga alta echipa echipa cu personalizatele trb sa le cedeze lor costumele

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: razboiul breslelor

Post by [Diva]Diabla » Fri Apr 27, 2018 1:15 pm

CONTRA pentru cedat premiul :!:

User avatar
[VIP]Robii
Posts: 647
Location: #EyNa

Re: razboiul breslelor

Post by [VIP]Robii » Fri Apr 27, 2018 1:51 pm

[SGM]Hades wrote:
[VIP]Admir wrote:Si ma rog, cine vrei sa organizeze eventul? Fata de talpa a.k.a Angel? :lol: ai grija ce iti doresti ca s-ar putea sa se întâmple
:lol: :lol:
pai si o mica regula ar fi sa aibe in dep si in inv numa itm care le fol la acel war gen
Da, ca e greu sa le aibe acl si cand e de verificat sa le.stearga.

Image
Some said "fire" when the fire was ice

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: razboiul breslelor

Post by [Diva]Diabla » Fri Apr 27, 2018 1:54 pm

pai nu are cum..

User avatar
[VIP]Robii
Posts: 647
Location: #EyNa

Re: razboiul breslelor

Post by [VIP]Robii » Fri Apr 27, 2018 4:08 pm

[MISS]Diabla wrote:pai nu are cum..
Pai bun sa ziceam ca Who il verifica, vede ca ok totul. Dupa vine cu contul mare si is arunca langa el de exemplu 50 rase iar cand a castigat warul le sterge cu sistemul din inventar.
Tu de unde stii ca el nu poate face asta?

Image
Some said "fire" when the fire was ice

Post Reply