mehhhhhhhhhhhhhhh

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
jake
Posts: 338

mehhhhhhhhhhhhhhh

Post by jake » Sun May 20, 2018 10:02 pm

propun ca pe server sa nu mai se dea mute decat pentru insulte/jigniri staff-server, suntem in 2018 oameni buni, orice copil de 10 - 11 stie ce e aia p--a si ce ii aia p---a

asta a mai fost propusa odata, mie mi se pare o idee foarte buna : Ai grad de staff -> toate conturile de player-vip banate

La ox, cand ii punem pe playeri sa isi dea jos itemele, ori le dam si noi ori nu le da nimeni, *da, dar playerii trebuie sa isi dea itemele jos pentru a evita lagul din arena*, cel putin 10 persoane cu grad de vip-staff sunt mereu la ox, si alea 10 persoane fac lag in pusca mea

Adaugare costum personalizat [VIP] nemod care nu se poate negocia, ca sa inteleaga toata lumea, nu ti l faci cum vrei tu, e costum standart la fel o sa il aiba toata lumea, o sa fie nemod si nu o sa se poata negocia, o sa fie un lucru in plus, si aici designerul daca se pune in practia, ar putea sa ne ceara idei, sa creem impreuna costumul

Stiti ca daca apasati pe H iti apar anumite informatii legate de joc si de server , informatiile alea mie mi se par cam foarte inutile, ar putea fi inlocuite cu unele informatii de pe server utile, din ce se face perla x, coordonatele cu mobii care dropeaza itmu-x, si de astea

STAFF-ul sa fie in lista tuturor de prieteni

inainte, era focu de tabara si bufu de la saman la pescar, haideti sa le adaugam iar

propun ca boabele zen-masca emotiei sa se farmeze si sa se poata negocia amandoua, de ce? :lol: :lol: o sa fie mai putini destepti care se dau pe lier sa omoare, unii o asa o sa isi castige painea (farmand itemele alea si apoi sa le vanda)

pentru pvp lvl 50, skill-uri P, sa fie adaugate chestiile alea cu care poti sa iti faci p-uri la lvl mai mic, dar sa trebuiasca sa farmati pt ele, mie mi s ar parea genial daca s ar adauga

mounturi noi in pana mea

sistem de skin arma-armura : gen sa poti sa schimbi textura armurii cu cea a unui costum sau alta armura, la fel si la arme, costume,freze

sa putem vedea ce scriu toate regatele

nam mai vazut pana acum nicaieri, dar banuiesc ca e posibil, n ar fi fain ca PM-ul sa fie schimbat, gen sa putem trimite emoticoane, sa dam share la coordonate :lol: :lol: sa putem trimite ss-uri direct prin pm? :lol: :lol:

User avatar
[VIP]Robii
Posts: 647
Location: #EyNa

Re: mehhhhhhhhhhhhhhh

Post by [VIP]Robii » Sun May 20, 2018 10:14 pm

Pro la toate si chiar exista aia cu PM`ul pe un sv :D

Image
Some said "fire" when the fire was ice

ala2123456789
Posts: 275

Re: mehhhhhhhhhhhhhhh

Post by ala2123456789 » Sun May 20, 2018 10:20 pm

pro si daca mai se pot adauga alte emotii de alea gen sa faci sex si alte prostii
Image

Image

jake
Posts: 338

Re: mehhhhhhhhhhhhhhh

Post by jake » Sun May 20, 2018 10:21 pm

ala2123456789 wrote:pro si daca mai se pot adauga alte emotii de alea gen sa faci sex si alte prostii
da we, sa fie premiu ox cu sex cu miss-urile=))

ala2123456789
Posts: 275

Re: mehhhhhhhhhhhhhhh

Post by ala2123456789 » Sun May 20, 2018 11:03 pm

jake wrote:
ala2123456789 wrote:pro si daca mai se pot adauga alte emotii de alea gen sa faci sex si alte prostii
da we, sa fie premiu ox cu sex cu miss-urile=))
pfaiiiiiiii
Image

Image

vip bad nr1
Posts: 13

Re: mehhhhhhhhhhhhhhh

Post by vip bad nr1 » Sun May 20, 2018 11:10 pm

ratatii din staff o sa zica contra la chestia cu limbaju , cum mai fac muiele activitate ?
pro anyway

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: mehhhhhhhhhhhhhhh

Post by [Diva]Diabla » Mon May 21, 2018 11:49 am

STAFF-ul sa fie in lista tuturor de prieteni
PRO!

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: mehhhhhhhhhhhhhhh

Post by [VIP]Admir » Mon May 21, 2018 5:14 pm

Eu zic ca e ok cum e acum. Adică plm nu ai cum sa dai mute pentru plm. Pentru ca plm face parte din dialectul nostru. Deci frate plm pe mine ma doare in pl, eu plm, asa vorbesc cu plm, si consider ca atata timp cat nu jignesc pe nimeni, ma doare in pl, ca plm frate, plm e plm si tin la ea. Eu i-am zis si l-a " șmecherii " aia 2 din staff. Eu vorbesc cum vrea plm, ca plm e șmecheră. Mari în bagabonzi în plm dar.cand aud de plm da mute. Păi plm frate nu merge asa.

Iar faza cu conturile banate eu am propus deci big pro, în plm.

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5871
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: mehhhhhhhhhhhhhhh

Post by [GM]Lexx » Mon May 21, 2018 8:48 pm

Susțin majoritatea propunerilor tale, unele sunt bune și chiar benefiece!

Referitor la limbaj: prescurtările (pe care le-a enumerat Admir mai sus) , eu personal nu le consider limbaj vulgar, ba mai mult, adevaratele înjurături sunt cenzurate automat din server (cu steluțe), deci e o idee discutabilă!

Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: mehhhhhhhhhhhhhhh

Post by [MOD]Lorena » Mon May 21, 2018 9:18 pm

same.
[MISS]Diabla wrote:
STAFF-ul sa fie in lista tuturor de prieteni
PRO!
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

Post Reply