-----------------------O PROPUNERE--------------------------

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
Locked
[VIP]Shiroee
Posts: 45

-----------------------O PROPUNERE--------------------------

Post by [VIP]Shiroee » Thu Jun 21, 2018 2:04 pm

:arrow: :shock: Propun si cred ca e mai bn asa , asa cred eu , ca ar trebui un restart la staff :arrow: (adica)
:| :idea: Sa nu mai existe staff decat Who/Hades/Red/fifty (cei ce mai ajuta la sv cat de cat si nu se freaca la acele topicuri precum fazan aia cu unicorni etc.!)


Si sa nu se mai acorde staff de an plea* , [VIP] mere catre
gradul de staff doar ajutand sustinnand dandu si cu parerea pe forum etc.! Nu cred ca e ok un sv sa aiba staff cumparat si sa nu stie sa ce inseamna /tr /warp!

Pro/Contra + Argument ms!

[Dn]Mumuruz
Posts: 14

Re: -----------------------O PROPUNERE----------------------

Post by [Dn]Mumuruz » Thu Jun 21, 2018 2:20 pm

PRO deoarece cum ai zis si tu suntem printre cateva servere care dau grad pe bani/ multi care au cumparat staff stau doar in map 1 si dau mute/jail ca ii injura ca nu fac nimic si nu mi se pare corect si mai putine eventuri de exemplu o data pe saptamana un event hide/PVP/dead race sau alceva. Iar staff-ul care a cumparat gradul eu cred ca acela trebuie sa se implice cel mai mult deoarece ei nu au avansat in grad . De exemplu [MOD]Mayu are gradul de mod de 1 an din ce stiu eu si eu zic ca ar merita avansat dar sa se elemine staff ul foarte vechi.

[VIP]Shiroee
Posts: 45

Re: -----------------------O PROPUNERE----------------------

Post by [VIP]Shiroee » Thu Jun 21, 2018 2:49 pm

Mayu stiu ca i unul dintre cel mai vechi playeri pe sv are mai mult de un an pe acest sv!

jake
Posts: 338

Re: -----------------------O PROPUNERE----------------------

Post by jake » Thu Jun 21, 2018 6:59 pm

[VIP]Shiroee wrote:Mayu stiu ca i unul dintre cel mai vechi playeri pe sv are mai mult de un an pe acest sv!
are mai multi ani si eu si yexiu.. noi am merita sga

eu popun evente ajut playerii la fel si cei 2 macar mod acolo..

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: -----------------------O PROPUNERE----------------------

Post by [Diva]Diabla » Thu Jun 21, 2018 9:49 pm

:arrow: :shock: Propun si cred ca e mai bn asa , asa cred eu , ca ar trebui un restart la staff :arrow: (adica)
:| :idea: Sa nu mai existe staff decat Who/Hades/Red/fifty (cei ce mai ajuta la sv cat de cat si nu se freaca la acele topicuri precum fazan aia cu unicorni etc.!)
Nu se va da restart la conturile de staff, doar UP sau DOWN!
Si sa nu se mai acorde staff de an plea* , [VIP] mere catre
gradul de staff doar ajutand sustinnand dandu si cu parerea pe forum etc.! Nu cred ca e ok un sv sa aiba staff cumparat si sa nu stie sa ce inseamna /tr /warp!
Pro/Contra + Argument ms!

Se acorda contra sumei de 400 lei, respectiv 300 daca ai deja VIP atunci cand sunt locuri libere
Sper ca te-am lamurit
T/C!

Locked