Server2 Metin2Steel Nemod [OLD]

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
User avatar
[VIP]Miley
Posts: 707
Location: ❥°Designer° ✂️

Re: Server2 Metin2Steel Nemod [OLD]

Post by [VIP]Miley » Thu Nov 08, 2018 4:14 am

[Owner]Fifty wrote:Am primit multe mesaje pe telefon/joc si pe forum gen " Sunt impresionat, sunt emotonat, mai facut sa plang etc" Nu am vrut sa impresionez pe nimeni cu acel "Roman" ci doar mi-am dorit sa se stie o parte din adevar! Ca nu imi e rusine cu ce am fost si cu cine sunt! Va respect si va Multumesc! Singurul motiv pentru care inca lupt si voi lupta e ca e munca mea si a voastra de 7 ani aici!
:!:
------------------------------
Image
------------------------------

https://www.youtube.com/watch?v=oHmBf4ExtZk

User avatar
Mistic
Posts: 272
Location: I came like a king, now i'm a legend.

Re: Server2 Metin2Steel Nemod [OLD]

Post by Mistic » Thu Nov 08, 2018 5:36 pm

santal123 wrote:daca ati fost impresionati de povestea lui fifty, asteptati sa va povesteasca Veiron / [VIP]Mein de accident xd
S-a rasturnat cu caruta in satra?
"Sunteți lame de Orbit echivalența restului, nu vă gust că tre' să vă scuip.. ce finețe a gestului."

User avatar
[VIP]Marius.
Posts: 247
Location: [VIP]Marius

Re: Server2 Metin2Steel Nemod [OLD]

Post by [VIP]Marius. » Fri Nov 09, 2018 9:51 pm

[SGA]Mistic wrote:
santal123 wrote:daca ati fost impresionati de povestea lui fifty, asteptati sa va povesteasca Veiron / [VIP]Mein de accident xd
S-a rasturnat cu caruta in satra?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Image

santal123
Posts: 216

Re: Server2 Metin2Steel Nemod [OLD]

Post by santal123 » Fri Nov 09, 2018 11:07 pm

santeti prosti la cap ma? avea 200km/h intro curba a dat deun stalp , si partea cea mai tare asa stiti ce a facut dupa? el stiind ca politia e cu mult in spate sa dus la un magazin sia loat o lada de bere si sa urcat pe masina si abauto pe toata pana la ajuns politia ma

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: Server2 Metin2Steel Nemod [OLD]

Post by [VIP]Admir » Sat Nov 10, 2018 1:30 pm

[Owner]Fifty wrote:Am primit multe mesaje pe telefon/joc si pe forum gen " Sunt impresionat, sunt emotonat, mai facut sa plang etc" Nu am vrut sa impresionez pe nimeni cu acel "Roman" ci doar mi-am dorit sa se stie o parte din adevar! Ca nu imi e rusine cu ce am fost si cu cine sunt! Va respect si va Multumesc! Singurul motiv pentru care inca lupt si voi lupta e ca e munca mea si a voastra de 7 ani aici!
Stiu ca sunt inspirația ta.

ILUSYON
Posts: 6

Re: Server2 Metin2Steel Nemod [OLD]

Post by ILUSYON » Sat Nov 10, 2018 5:30 pm

Deci Fifty? Ce zici sa readuci timpurile alea? :D
Apreciez faptul ca ti-ai facut timp si ai raspuns aici.

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Server2 Metin2Steel Nemod [OLD]

Post by [Diva]Diabla » Sat Nov 10, 2018 5:56 pm

ti-a raspuns
Nemod nu a fost nici o data acest server...

ILUSYON
Posts: 6

Re: Server2 Metin2Steel Nemod [OLD]

Post by ILUSYON » Sat Nov 10, 2018 9:09 pm

[MISS]Diabla wrote: ti-a raspuns
Nemod nu a fost nici o data acest server...
Nu a precizat fix ca nu face. Eu am facut o propunere cu Server2 nemod, in acelasi client.. / si sau sa faca alt server, ca cel vechi..

Post Reply