Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
    • SamSunGs8

SamSunGs8
      • 95 Dum Mar 04, 2018 2:09 am

Mesaj #21

[MISS]Lorena scrie:corect, e mapa de farmat
      Am spus strict legat de mapa de farmat. In restul mapelor puteti sa va dati si in cap.
      [MISS]Diabla scrie:in mapa de farmat, da
      e si server pvm nu doar pvp

Si daca e mapa de farmat, ce? Pe ce sv ai mai vazut tu jail la playeri pentru ca ii bate pe alti?
      Pe bune? Imediat nu mai ai voie sa te bati mp1 ca nu pot sa creasca cei de lvl mic la caini.

Treziti-va in pnm la realitate, e server 70% PVP unde tot omu` doneaza pentru iteme PVP. Donezi sute de lei si nu poti sa te distrezi cu modurile ca se trezeste cineva sa "propuna" o regula de tot rahatul in care nu ai voie sa bati playeri in cine stie ce harta.

Si pana acum a fost harta de "farmat". Era dragonu` non-stop acolo si n-a fost nevoie de nici o regula.

Inainte sa va deschideti gura ganditiva ce "mod" e serveru asta si dupa propuneti reguli de rahat.
    • [VIP]Al3x

A♥A
      • 1201 Vin Ian 30, 2015 12:18 pm

Mesaj #22

[MISS]Lorena scrie:Lexx, are şi nu are dreptate , deoarece mie una nu mi se pare corect să vină unu mai "şmk" şi să-i bată pe ceilalţi doar ca să ia el dropul de la dragon. In concluzie soluţia este să se facă o regulă nouă la regulament pentru mapele de farmat, cine bate/se dă pe liber in mapele de farmat să atace playerii jail 6h and done, aşa au cu toţii dreptul de a bate dragonul pe rând.

si stai tu 24 din 24 in mapele de farmat sa vezi daca se bat sau se dau pe liber si sa le dai jail ?

Imagine

Să ierți, e divin.

Să-i dai dracu, e senzațional. ^_^
    • [MISS]Diabla

Site Admin
      #ℛeina.
      • 7928 Joi Noi 12, 2015 1:41 am

Mesaj #23

nu ar sta..avem raport player pentru asta..

Imagine

Imagine

Go the extramile, it's never crowded.
    • SamSunGs8

SamSunGs8

Mesaj #24

[MISS]Diabla scrie:nu ar sta..avem raport player pentru asta..

Imi poti spune te rog frumos ce inseamna un server PVP pentru tine?
      Din cate stiu eu, toate donatiile care se fac se fac pentru iteme PVP. De ce dracu` sa se dea jail pentru simplu` fapt ca te bati?

Hai sa-l baga in inchisoare pe ala care are mai multi bani ca tine, ca nu e corect, right? (real life vorbind)
    • [C]Alduin

I'm the devil for the players !
      • 199 Vin Noi 30, 2018 11:37 pm

Mesaj #25

Părerea mea este sa se bage asa zisa “protecție”in mapele de farmat atunci jucătorii nu vor mai reuși sa bată alți jucatori.

Este o părere personală! :P

Imagine

Regulile sunt făcute pentru a fii respectate !

Cei ce nu le respecta vor avea de suferit consecințele.
    • [SA]Hades

[SA]Hades
      • 1525 Joi Aug 03, 2017 8:42 pm

Mesaj #26

nu ai cum sa dai la player jail ca se bat dar la vip care ataca in mapele de farmat poate o sa schimb putin regulamentu VIP ;)

★Regulile sunt facute pt binele vostru,daca voi nu vreti sa le respectati★
      →Noi nu va obligam,dar suportati consecintele !
    • SamSunGs8

SamSunGs8

Mesaj #27

[SGM]Hades scrie:nu ai cum sa dai la player jail ca se bat dar la vip care ataca in mapele de farmat poate o sa schimb putin regulamentu VIP ;)

Hai sa le interzicem la VIP sa mai stea in mp1, sa se mai bata in mp1, sa se mai plimbe prin hartile de farmat, sa nu mai atace nici un player indiferent de harta, ce zici de asta?

Eu nu stiu cu ce cap ganditi ma, dupa ce ca oamenii va doneaza o caruta de bani pe niste iteme si grad de [VIP] (care apropo, inafara de 2-3 comenzi nu face ABOSULT NIMIC) voi le interziceti tot ce va trece voua prin cap. Si nu inteleg, DE CE?! Nu cumva serveru asta e 70% PVP si 30% PVM?

P.S: Cu gradu de VIP ai mai multe obligatii decat "beneficii". Inafara de /tr /go /in si un rahat de /stun absolut nimic.
    • [VIP]Thor

M2S
      • 1175 Sâm Apr 15, 2017 10:48 pm

Mesaj #28

SamSunGs8 scrie:
      [SGM]Hades scrie:nu ai cum sa dai la player jail ca se bat dar la vip care ataca in mapele de farmat poate o sa schimb putin regulamentu VIP ;)

Hai sa le interzicem la VIP sa mai stea in mp1, sa se mai bata in mp1, sa se mai plimbe prin hartile de farmat, sa nu mai atace nici un player indiferent de harta, ce zici de asta?

Eu nu stiu cu ce cap ganditi ma, dupa ce ca oamenii va doneaza o caruta de bani pe niste iteme si grad de [VIP] (care apropo, inafara de 2-3 comenzi nu face ABOSULT NIMIC) voi le interziceti tot ce va trece voua prin cap. Si nu inteleg, DE CE?! Nu cumva serveru asta e 70% PVP si 30% PVM?

P.S: Cu gradu de VIP ai mai multe obligatii decat "beneficii". Inafara de /tr /go /in si un rahat de /stun absolut nimic.

Sunt de acord cu tine in mare parte.

Imagine

"Eu cred ca oamenii handicapați ca tine merita sacrificați în numele zeilor ca sa ploua, sa creasca recolta, sa aibe lumea ce mânca, ca sa poa' sa cace fericiți in numele tau"-Admir
    • [Lady]Lorena

Leona♕❤⚘❤
      • 6824 Mar Ian 26, 2016 5:37 pm

Mesaj #29

prouţ aici.
      [SGA]Alduin scrie:Părerea mea este sa se bage asa zisa “protecție”in mapele de farmat atunci jucătorii nu vor mai reuși sa bată alți jucatori.

Este o părere personală! :P

Imagine

"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
      şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"

♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥

Imagine

Imagine

Cine este online?

Utilizatorii ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat şi 2 vizitatori

Permisiunile mele aici:

Nu puteţi scrie subiecte noi în acest forum
Nu puteţi răspunde subiectelor din acest forum
Nu puteţi modifica mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi şterge mesajele dumneavoastră în acest forum
Nu puteţi publica fişiere ataşate în acest forum

Translation/Traducere: phpBB România