Dragon blue

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
User avatar
lCupidon
Posts: 192

Re: Dragon blue

Post by lCupidon » Sun Nov 11, 2018 8:35 pm

o chestie, pentru mapele de farmat ar trebuie sa fie pe regate separat

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Dragon blue

Post by [Diva]Diabla » Sun Nov 11, 2018 8:36 pm

[MISS]Lorena wrote:Lexx, are şi nu are dreptate , deoarece mie una nu mi se pare corect să vină unu mai "şmk" şi să-i bată pe ceilalţi doar ca să ia el dropul de la dragon. In concluzie soluţia este să se facă o regulă nouă la regulament pentru mapele de farmat, cine bate/se dă pe liber in mapele de farmat să atace playerii jail 6h and done, aşa au cu toţii dreptul de a bate dragonul pe rând.
da, e destul de ok si asa.
PRO, Lorena!

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Dragon blue

Post by [MOD]Lorena » Sun Nov 11, 2018 10:20 pm

super, am să propun la zona staff.
[MISS]Diabla wrote:
[MISS]Lorena wrote:Lexx, are şi nu are dreptate , deoarece mie una nu mi se pare corect să vină unu mai "şmk" şi să-i bată pe ceilalţi doar ca să ia el dropul de la dragon. In concluzie soluţia este să se facă o regulă nouă la regulament pentru mapele de farmat, cine bate/se dă pe liber in mapele de farmat să atace playerii jail 6h and done, aşa au cu toţii dreptul de a bate dragonul pe rând.
da, e destul de ok si asa.
PRO, Lorena!
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[GM]Lexx
Posts: 5871
Location: ▶ YouTube: Lexx Gaming
Contact:

Re: Dragon blue

Post by [GM]Lexx » Sun Nov 11, 2018 11:06 pm

[MISS]Lorena wrote:super, am să propun la zona staff.
[MISS]Diabla wrote:
[MISS]Lorena wrote:Lexx, are şi nu are dreptate , deoarece mie una nu mi se pare corect să vină unu mai "şmk" şi să-i bată pe ceilalţi doar ca să ia el dropul de la dragon. In concluzie soluţia este să se facă o regulă nouă la regulament pentru mapele de farmat, cine bate/se dă pe liber in mapele de farmat să atace playerii jail 6h and done, aşa au cu toţii dreptul de a bate dragonul pe rând.
da, e destul de ok si asa.
PRO, Lorena!
O mare prostie, tin sa te contrazic!
Este server pvp! Nu poti interzice pvp-ul in nicio mapa mai ales sa mai abizezi si de jail 6 ORE!
De ce ai strica farmecul jocului si a competitiei dintre playeri aplicand astfel de sanctiuni aberante!

Image

CONTACT:
▶ Pe joc: [GM]Lexx / [Dn]Lexx / Lexx
▶ Discord: Lexx#7523
▶ Youtube: http://www.youtube.com/LexxGaming
▶ Facebook: https://www.facebook.com/lexx.gaming.75
▶ Server de Discord: https://dsc.gg/metin2steel


Image

santal123
Posts: 216

Re: Dragon blue

Post by santal123 » Sun Nov 11, 2018 11:23 pm

nu mi place sa recunosc dar lorena are dreptate, lex termina cu aberatiile astea, nu degeaba lorena are staf si tu esti doar vip, super idee lorena, pro big pro

ala12345
Posts: 132

Re: Dragon blue

Post by ala12345 » Sun Nov 11, 2018 11:25 pm

in morti mati de ratata proasta nai gandit in viata ta nici macar pt o secunda sclerozata p..li mele taci in p.
a mati din gura ca esti prosta de bubui numi interzici tu mie nimic handicapato swgi p...a
Warn Lorena.

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Dragon blue

Post by [VIP]Thor » Mon Nov 12, 2018 12:50 am

[MISS]Lorena wrote:super, am să propun la zona staff.
[MISS]Diabla wrote:
[MISS]Lorena wrote:Lexx, are şi nu are dreptate , deoarece mie una nu mi se pare corect să vină unu mai "şmk" şi să-i bată pe ceilalţi doar ca să ia el dropul de la dragon. In concluzie soluţia este să se facă o regulă nouă la regulament pentru mapele de farmat, cine bate/se dă pe liber in mapele de farmat să atace playerii jail 6h and done, aşa au cu toţii dreptul de a bate dragonul pe rând.
da, e destul de ok si asa.
PRO, Lorena!
Fereasca Dumnezeu ,cum dracu poti sa spui așa ceva? Imi dai jail 6h ca omor un player? Pe bune? Voi ganditi cand scrieti aberatiile astea?
Ba frate ,se poate bloca atacul in acele mape cum este si la ox ,se pot face un alt rand de mape sau se pot adauga churile. Auzi jail 6h. Doamne apara si pazeste...

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: Dragon blue

Post by [Diva]Diabla » Mon Nov 12, 2018 1:02 am

in mapa de farmat, da
e si server pvm nu doar pvp

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: Dragon blue

Post by [MOD]Lorena » Mon Nov 12, 2018 8:38 am

corect, e mapa de farmat
Am spus strict legat de mapa de farmat. In restul mapelor puteti sa va dati si in cap.
[MISS]Diabla wrote:in mapa de farmat, da
e si server pvm nu doar pvp
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[VIP]Thor
Posts: 1263

Re: Dragon blue

Post by [VIP]Thor » Mon Nov 12, 2018 10:36 am

[MISS]Lorena wrote:corect, e mapa de farmat
Am spus strict legat de mapa de farmat. In restul mapelor puteti sa va dati si in cap.
[MISS]Diabla wrote:in mapa de farmat, da
e si server pvm nu doar pvp
Nu exista asa ceva ,sa va iasa din cap asta . Aduceti solutii mai bune nu jail.

Post Reply