εïз Treasure of King Arthemissis εïз

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
Post Reply
Taz4Man
Posts: 61

εïз Treasure of King Arthemissis εïз

Post by Taz4Man » Fri Nov 16, 2018 8:45 pm

:idea: Poveste:
....inainte de a deceda , maria sa , regele Arthemissis, a ascuns o comoara ce contine sabia de rubin pur cu care a strapuns cele 999 de inimi ale dusmanilor lui si cateva nestemate ,ca comoara sa fie gasita cei ce o vor cauta vor avea de parcur cale lunga ,el pentru inceput a ascuns un steag rosu albastru si galben in unda dintre cele 12 taramuri necunoscute,desigur ca unde a ascuns el comoara sunt si niste coordonate (ex 367 , 681), in partea a doua el a lasat doar (ex ...,361) doar a doua parte ale coordonatelor pentru a le fi mai greu celor ce ii cauta comoara ,iar in a treia parte el a lasat (ex ... , 331),ca voi sa aflati primele coordonate ,adica cele necunoscute,veti trebui sa gasiti steguletele.."
Ce aveti de facut:
Voi veti fi anuntati ca in mapa "x" se afla cele trei stegulete ,acele stegulete se afla intr un loc unde sunt si coordonate,voi veti trebui sa luati coordonatele de inceput unde se afla acele stegulete si sa le combinati cu cele din a doua parte (ex: cele 3 stegulete se afla la (367 , 681) aici combinati partea de inceput "367" cu cealalalta bucata din partea a doua , 367 , 361)si asa faceti lafel si la a treia pana ati ajuns la comoara.
Staff help
Staful va pune intr-o mapa (ex: Muntele Sohan) 3 stegulete avand si ele coordonate care le vor afla participanti, apoi voi veti zice doar a 2 bucata din coordonatele din a 2 a mapa si ei le vor combina cu prima de la inceput si tot asa , dar la a doua si a treia mapa veti pune ceva gen un steag si o comoara schelete ceva
Locul 1 va fi premiat doar cand gaseste primul comoara mapa a 3a si face ss cu steguletul si ce mai e pe acolo ,ascunzand harta si coordonatele"

Premii:
Locul 1 : Sabie "Rubin" (rosie XXL) 60 (semnificativ)+ upuri
Locul2 : Sabie "Rubin" (rosie xxl) 50 (semnificativ)+ upuri
Locurl 3: Sabie "Rubin" (rosie XXL )40 (semnificativ)+ upuri



Sper sa va placa am incercat sa creez ceva nou,inovator,si frumos

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: εïз Treasure of King Arthemissis εïз

Post by [MOD]Lorena » Fri Nov 16, 2018 11:10 pm

merge, pro cu mici schimbari
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

User avatar
[Diva]Diabla
Posts: 8263
Contact:

Re: εïз Treasure of King Arthemissis εïз

Post by [Diva]Diabla » Sat Nov 17, 2018 7:16 pm

pro

Post Reply