Coduri promoționale

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
Post Reply
User avatar
GeOrGe2020
Posts: 15

Coduri promoționale

Post by GeOrGe2020 » Wed Dec 12, 2018 3:21 pm

Bună tuturor, am stat mult și m-am gândit, de ce să nu fie acest server actualizat cu ceva nou, care, nu v-a fi deloc ușor de spart baza de date a acestuia deoarece din ce am văzut pe mulți youtuberi, se foloseau de nu știu ce programe pentru a accesa baza de date a paginii web pentru a vota la infinit, asta fiind mai în trecut, dar în fine, să lăsăm asta, eu propun ca noul site, care, din ce am înțeles o să fie actualizat, să fie acesta https://metin2cms.cf/v1/ deoarece are mult mai multe facilități ca cel vechi, spre exemplu, poți face pe joc, forum, eveniment numit coduri promoționale, în ce constă acest eveniment? Păi să vă explic, se alege un item, orice item, apoi se dă pe generează cod, iar apoi un anumit cod a fost generat, cu acel cod ORICE player/utilizator, chiar și membru staff ( în funcție de ce permisiuni sunt setate de administratori pot primi acel item la care i-a fost generat un cod ), chestia interesantă este că acel cod îl poți limita la un număr de colectări, spre exemplu, fifty a generat un cod pentru sabia Alcala V1 și a setat ca per cont acel cod să poată fi generat doar o singură dată iar per colectări să poată fi colectat numai de 10 ori, acesta după ce a setat permisiunile, a generat codul poate să facă un eveniment frumos pe strigă, spunând simplu „ eveniment cod promoțional online/start/etc..” iar apoi doar scrie codul sau poate pune diferite întrebări și apoi să ofere ca premiu acest cod, sunt multe moduri de a organiza acest eveniment. Acum aștept părerea dumneavoastră, celor din staff, în special lui Fifty. Dacă cumva membrii staff doresc să îi ajut la testarea acestui website/homepage , cu cea mai mare plăcere. O zi bună tuturor.

ala12345
Posts: 132

Re: Coduri promoționale

Post by ala12345 » Wed Dec 12, 2018 4:09 pm

e foarte intersant si frumos dar din pacate programatori nostri nu pot sa faca asa cv pt ca sunt foarte ocupati sau nu se pricep sau leneai cucoana mare cel mai probabil ultima varianta

User avatar
GeOrGe2020
Posts: 15

Re: Coduri promoționale

Post by GeOrGe2020 » Wed Dec 12, 2018 4:31 pm

ala12345 wrote:e foarte intersant si frumos dar din pacate programatori nostri nu pot sa faca asa cv pt ca sunt foarte ocupati sau nu se pricep sau leneai cucoana mare cel mai probabil ultima varianta
După cum am spus, mă pot ocupa eu, dacă este deținătorul de acord, luăm legătura și discutăm + că nu văd de ce nu am da o șansă acestui „proiect” dacă pot să i zic așa

santal123
Posts: 216

Re: Coduri promoționale

Post by santal123 » Wed Dec 12, 2018 5:12 pm

Contra copile ca miai zis ca am tupeu sper sa nuti faca cacatu de event da

User avatar
GeOrGe2020
Posts: 15

Re: Coduri promoționale

Post by GeOrGe2020 » Wed Dec 12, 2018 5:31 pm

santal123 wrote:Contra copile ca miai zis ca am tupeu sper sa nuti faca cacatu de event da
„Copile”? :shock: Mă tu ești plecat rău de acasă. Cer să i se șteargă comentariul, motiv: Post-hunt.

SamSunGs8
Posts: 88

Re: Coduri promoționale

Post by SamSunGs8 » Wed Dec 12, 2018 8:23 pm

GeOrGe2020 wrote:
ala12345 wrote:e foarte intersant si frumos dar din pacate programatori nostri nu pot sa faca asa cv pt ca sunt foarte ocupati sau nu se pricep sau leneai cucoana mare cel mai probabil ultima varianta
După cum am spus, mă pot ocupa eu, dacă este deținătorul de acord, luăm legătura și discutăm + că nu văd de ce nu am da o șansă acestui „proiect” dacă pot să i zic așa
Si cine ar avea incredere intr-un player care s-a apucat acum 2 zile de joc? Intreb si eu pentru un prieten..

User avatar
GeOrGe2020
Posts: 15

Re: Coduri promoționale

Post by GeOrGe2020 » Wed Dec 12, 2018 8:47 pm

SamSunGs8 wrote:
GeOrGe2020 wrote:
ala12345 wrote:e foarte intersant si frumos dar din pacate programatori nostri nu pot sa faca asa cv pt ca sunt foarte ocupati sau nu se pricep sau leneai cucoana mare cel mai probabil ultima varianta
După cum am spus, mă pot ocupa eu, dacă este deținătorul de acord, luăm legătura și discutăm + că nu văd de ce nu am da o șansă acestui „proiect” dacă pot să i zic așa
Si cine ar avea incredere intr-un player care s-a apucat acum 2 zile de joc? Intreb si eu pentru un prieten..
Întreabă pentru cine vrei, cine dorește să îmi câștige încrederea, în special stafful nu are decât să mă întrebe despre partea tehnica a unui Metin și le voi răspunde. Nu e că și cum e primu meu server de Metin, și nu m-am apucat de 2.zile, mai am și alt cont, dar mna, ce.sa zici și tu

SamSunGs8
Posts: 88

Re: Coduri promoționale

Post by SamSunGs8 » Wed Dec 12, 2018 10:35 pm

Întreabă pentru cine vrei, cine dorește să îmi câștige încrederea, în special stafful nu are decât să mă întrebe despre partea tehnica a unui Metin și le voi răspunde. Nu e că și cum e primu meu server de Metin, și nu m-am apucat de 2.zile, mai am și alt cont, dar mna, ce.sa zici și tu
De asta imi cereai acum 2 zile sa te ajut ca esti nou? (nu de pe numele asta, al meu zic).
Pe langa asta, nu a zis nimeni ca nu te pricepi sau ca e primul tau server de "metin". Ma doare-n sula daca e primu sau al doilea etc.
Eu am vorbit strict de incredere. Increderea nu consta in cunostintele tale pentru metin.

User avatar
GeOrGe2020
Posts: 15

Re: Coduri promoționale

Post by GeOrGe2020 » Thu Dec 13, 2018 5:50 pm

SamSunGs8 wrote:
Întreabă pentru cine vrei, cine dorește să îmi câștige încrederea, în special stafful nu are decât să mă întrebe despre partea tehnica a unui Metin și le voi răspunde. Nu e că și cum e primu meu server de Metin, și nu m-am apucat de 2.zile, mai am și alt cont, dar mna, ce.sa zici și tu
De asta imi cereai acum 2 zile sa te ajut ca esti nou? (nu de pe numele asta, al meu zic).
Pe langa asta, nu a zis nimeni ca nu te pricepi sau ca e primul tau server de "metin". Ma doare-n sula daca e primu sau al doilea etc.
Eu am vorbit strict de incredere. Increderea nu consta in cunostintele tale pentru metin.
Am cerut ajutorul deoarece nu știam ce este nou pe server

User avatar
GeOrGe2020
Posts: 15

Re: Coduri promoționale

Post by GeOrGe2020 » Mon Dec 17, 2018 1:27 pm

Up

Post Reply