New

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: New

Post by [VIP]Admir » Tue Jan 29, 2019 12:21 am

Cum sa dai unban lună asta unui player banat pentru furt, iar luna viitoare sa dai altui player care a fost banat tot pentru furt doar pentru ca asa vreti voi... Voi faceti propuneri după cum vi s-ar părea vouă "funny" sa fie si .... Mai aveti si pretenția să răspundă Fifty la propunerile scoase din burta. Legenda spune că nici nu răspunde, se abține pentru ca nu isi pune mintea cu voi. Eu sunt o excepție.

ala412345678
Posts: 16

Re: New

Post by ala412345678 » Tue Jan 29, 2019 6:07 pm

[VIP]Admir wrote:Cum sa dai unban lună asta unui player banat pentru furt, iar luna viitoare sa dai altui player care a fost banat tot pentru furt doar pentru ca asa vreti voi... Voi faceti propuneri după cum vi s-ar părea vouă "funny" sa fie si .... Mai aveti si pretenția să răspundă Fifty la propunerile scoase din burta. Legenda spune că nici nu răspunde, se abține pentru ca nu isi pune mintea cu voi. Eu sunt o excepție.
vr sa spui ca ideea mea e proasta si funny dc crezi tu asta?

[VIP]Admir
Posts: 2298

Re: New

Post by [VIP]Admir » Tue Jan 29, 2019 7:49 pm

Sună a " n-am ce face " si a ce " ce sa propun eu sa mai iau niste pro-uri "

User avatar
[MOD]Lorena
Posts: 6718
Location: Leona♕❤⚘❤

Re: New

Post by [MOD]Lorena » Tue Jan 29, 2019 8:20 pm

Pro.
Image
"Şi nu mă las până nu-mi pun numele-n lumină
şi nu-i departe ziua-n care am să-ţi devin regină"
♥♥ El amor no se compra❤ se gana! ♥♥
Image
Image

ala412345678
Posts: 16

Re: New

Post by ala412345678 » Tue Jan 29, 2019 8:21 pm

[VIP]Admir wrote:Sună a " n-am ce face " si a ce " ce sa propun eu sa mai iau niste pro-uri "
da man nu aveam ce face si ma simteam asa cumva nuj prost nelinistit si nu stiam de ce si dupa mi am adus aminte ca nu am mai facut demult o sugestie pe forum si am realizat ca din cauza asta ma simteam asa... ca nu primisem si eu niste pro uri, intotdeauna ma cert cu toata lumea si am cv cu toata lumea si acuma voiam sa fac ceva ca sa mai impac oamenii, bine am fost putin egoist ca tot pt mn era ca sa ma simt bn... da se pare ca n am fost inspirat. trebuia sa tin in mine toata nelinstea aia si sa indur, indifirent cat de greu imi era. acuma bravo m ai suparat du te drc

Post Reply