Multa dragoste

Vino cu o sugestie si noi o vom lua in calcul daca merita!
Post Reply
[VIP]Admir
Posts: 2298

Multa dragoste

Post by [VIP]Admir » Wed Apr 24, 2019 11:26 pm

Eu propun un mic tabel pe forum in care sa fie trecute toate regulile de participare la toate eventele.

Avantaj: membri staff ar fi scutiți de a spune regulamentul mereu si de a avea sansa sa il greșească sau sa rateze o regulă stupidă din care poate degenera un al 3-lea razboi mondial virtual.

Dezavantaj: nu vad unul. Fiecare viitor player atunci cand isi creeaza un cont trebuie să citească regulamentul. Regulamentul e facut pentru a fi citit si respectat.

Trageți voi concluziile, eu am jucat mult timp si am exploatat serverul la maximum.
PS: stiu ca sunt anumite reguli din evenimente împrăștiate prin regulamentul de pe forum dar nu sunt facute ok si lipsesc multe.
http://forum.metin2steel.in/viewtopic.php?f=9&t=30299

User avatar
[H]Michelle
Posts: 185

Re: Multa dragoste

Post by [H]Michelle » Wed Apr 24, 2019 11:31 pm

PRO.
Image

User avatar
[VIP]Dianne
Posts: 378
Location: ♥️ baby ♥️

Re: Multa dragoste

Post by [VIP]Dianne » Thu Apr 25, 2019 9:38 am

În general, regulamentul de pe forum coincide cu cel impus de organizatorul eventului, însă au loc schimbări în funcție de anumiți factori, adesea perturbatori. Aceste modificări nu sunt fixe, bătute în cuie, și nici nu ar trebui să fie. La începutul fiecărui event, regulamentul trebuie prezentat de către membrul staff ce organizează activitatea respectivă și înțeles de toți participanții. Într-adevăr, regulile pot fi actualizate și pe parcursul desfășurării evenimentului, dar asta este o altă poveste.

Nu voi da "contra", cu toate că nu sunt de acord cu această propunere. Am vrut doar să îmi exprim punctul de vedere.
Image

User avatar
[SGA]Ursu
Posts: 564

Re: Multa dragoste

Post by [SGA]Ursu » Thu Apr 25, 2019 9:47 am

Nu i rea ideea. O sa incerc sa pun la punct un regulament cat mai flexibil, dar in acelasi timp cat se poate de clar si o sa l propun. Dar pentru playerii noi nu cred ca ar ajuta asta atat de mult. Daca e un player nou tot trebuie sa ii spunem regulamentul, nu l putem trimite pe forum sa l citeasca cand el e la event.
Image

Image

Santal123456
Posts: 80

Re: Multa dragoste

Post by Santal123456 » Thu Apr 25, 2019 7:54 pm

Hei si chestia cum ca navem voie sa vb pe chat, o prostie

Post Reply